Италия - Серия Б (2026 - 2027)
събота, 22 август, 2026
22:00
1 - 2
(1 - 0, 0 - 2)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.15 |
3.25 |
3.25 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.33 |
1.33 |
1.67 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.75 |
1.40 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.62 |
2.25 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.22 |
4.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.95 |
1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
22.08.2026 20:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Авелино, а гостите от Арецо.
Разстоянието между двата града е 371.4 км.
Мачът ще се играе на стадион
Стадио Партенио,
който има капацитет от
9 840 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Стадио Партенио.
Мачът ще се играе в 21:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Авелино - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.08.2026 |
Купа на Италия |
Монца |
3 - 0 |
Авелино |
1.63 |
3.79 |
5.06 |
| 08.08.2026 |
Приятелски срещи |
Авелино |
1 - 1 |
Торино |
4.24 |
3.72 |
1.66 |
| 01.08.2026 |
Приятелски срещи |
Лацио |
6 - 3 |
Авелино |
1.63 |
3.70 |
4.54 |
| 26.07.2026 |
Приятелски срещи |
Самбенедетезе |
0 - 5 |
Авелино |
- |
- |
- |
| 12.05.2026 |
Плейофи |
Катанзаро |
3 - 0 |
Авелино |
2.13 |
3.17 |
3.31 |
| 08.05.2026 |
Серия Б |
Авелино |
1 - 0 |
Модена |
1.60 |
3.69 |
5.28 |
| 01.05.2026 |
Серия Б |
Емполи |
1 - 0 |
Авелино |
2.11 |
3.19 |
3.34 |
| 24.04.2026 |
Серия Б |
Авелино |
2 - 0 |
Бари |
1.87 |
3.32 |
3.94 |
| 18.04.2026 |
Серия Б |
Мантова |
0 - 2 |
Авелино |
2.26 |
3.10 |
3.12 |
| 11.04.2026 |
Серия Б |
Авелино |
1 - 1 |
Катанзаро |
2.51 |
3.15 |
2.68 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 2 равенства
в последните 4 домакинства.
Арецо - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.08.2026 |
Купа на Италия |
Каляри |
1 - 0 |
Арецо |
1.51 |
4.08 |
5.95 |
| 09.08.2026 |
Купа на Италия |
Арецо |
2 - 0 |
Унион Бреша |
2.07 |
3.24 |
3.47 |
| 30.07.2026 |
Приятелски срещи |
Парма |
1 - 1 |
Арецо |
1.67 |
3.72 |
4.18 |
| 26.07.2026 |
Приятелски срещи |
Аталанта |
3 - 2 |
Арецо |
- |
- |
- |
| 09.05.2026 |
Италия |
Беневенто |
1 - 0 |
Арецо |
1.94 |
3.26 |
3.52 |
| 02.05.2026 |
Италия |
Арецо |
2 - 5 |
Виченца |
2.39 |
2.93 |
2.83 |
| 26.04.2026 |
Серия С - В |
Арецо |
3 - 1 |
Торес |
1.38 |
4.11 |
7.52 |
| 18.04.2026 |
Серия С - В |
Пинето |
1 - 4 |
Арецо |
5.08 |
3.42 |
1.63 |
| 12.04.2026 |
Серия С - В |
Арецо |
2 - 0 |
Ливорно |
1.33 |
4.37 |
8.71 |
| 04.04.2026 |
Серия С - В |
Самбенедетезе |
0 - 0 |
Арецо |
4.87 |
3.24 |
1.70 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 3 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
Серия Б класиране към 22.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Виченца |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
3 |
| 2 |
Катанзаро |
1 |
0 |
0 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
0 |
| 3 |
Авелино |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Арецо |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Асколи |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Беневенто |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Верона |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Виртус Ентела |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Емполи |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Карарезе |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Кремонезе |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Мантова |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Модена |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Падуа |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Палермо |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Пиза |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Сампдория |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Судтирол |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Чезена |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 20 |
Юве Стабия |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
-4 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Авелино |
Арецо |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.15 |
3.25 |
3.25 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.33 |
1.33 |
1.67 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.75 |
1.40 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.62 |
2.25 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.22 |
4.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.95 |
1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
22.08.2026 20:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите