Португалия - Лига Португал 2 (2016 - 2017)
13:15
Авеш
Санта Клара
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 3.40 | 4.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 1.33 | 2.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.63 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.18 | 4.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.62 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.04.2017 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Вила даш Авеш, а гостите от Понта Делгада. Разстоянието между двата града е 1 531.0 км. Мачът ще се играе на стадион Ещадио до Авеш, който има капацитет от 8 650 места. Размерите на терена са 100 x 64 m. Снимки от Google карта стадион Ещадио до Авеш. Мачът ще се играе в 11:15 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Авеш - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.03.2017 | Лига Португал 2 | Фреамунде | 0 - 1 | Авеш | 3.73 | 2.97 | 2.03 |
| 15.03.2017 | Лига Португал 2 | Авеш | 1 - 0 | Олянензе | 1.29 | 4.72 | 8.66 |
| 12.03.2017 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 1 - 1 | Авеш | 2.97 | 2.91 | 2.38 |
| 02.03.2017 | Лига Португал 2 | Авеш | 1 - 1 | Спортинг Брага Б | 1.66 | 3.47 | 4.86 |
| 26.02.2017 | Лига Португал 2 | Спортинг Лисабон Б | 2 - 1 | Авеш | 3.38 | 3.34 | 1.99 |
| 19.02.2017 | Лига Португал 2 | Академико Визеу | 1 - 0 | Авеш | 3.03 | 3.09 | 2.25 |
| 15.02.2017 | Лига Португал 2 | Авеш | 1 - 1 | Жил Висенте | 1.51 | 3.59 | 6.33 |
| 11.02.2017 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 4 - 2 | Авеш | 3.13 | 3.19 | 2.15 |
| 05.02.2017 | Лига Португал 2 | Авеш | 1 - 2 | Варзин | 1.68 | 3.43 | 4.79 |
| 28.01.2017 | Лига Португал 2 | Визела | 3 - 1 | Авеш | 4.91 | 3.08 | 1.76 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Санта Клара - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.03.2017 | Лига Португал 2 | Академико Визеу | 2 - 1 | Санта Клара | 2.63 | 2.90 | 2.68 |
| 19.03.2017 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 2 - 0 | Спортинг Брага Б | 1.91 | 3.06 | 3.98 |
| 11.03.2017 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 2 - 1 | Бенфика Б | 1.92 | 3.12 | 3.87 |
| 05.03.2017 | Лига Португал 2 | Варзин | 0 - 0 | Санта Клара | 2.45 | 2.86 | 2.97 |
| 26.02.2017 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 0 - 0 | Визела | 1.69 | 3.23 | 5.09 |
| 19.02.2017 | Лига Португал 2 | Порто Б | 0 - 0 | Санта Клара | 2.26 | 3.04 | 3.06 |
| 15.02.2017 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 2 - 0 | Кова Да Пиедаде | 1.81 | 3.15 | 4.43 |
| 12.02.2017 | Лига Португал 2 | Жил Висенте | 2 - 1 | Санта Клара | 2.65 | 2.79 | 2.78 |
| 04.02.2017 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 1 - 3 | Фафе | 1.75 | 3.18 | 4.73 |
| 28.01.2017 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 0 - 1 | Санта Клара | 2.13 | 2.98 | 3.43 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.10.2016 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 0 - 2 | Авеш | 2.50 | 2.96 | 2.77 |
| 07.02.2016 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 1 - 2 | Авеш | 2.74 | 2.88 | 2.61 |
| 31.08.2015 | Лига Португал 2 | Авеш | 1 - 3 | Санта Клара | 2.16 | 3.05 | 3.19 |
| 11.03.2015 | Лига Португал 2 | Авеш | 1 - 1 | Санта Клара | 2.00 | 3.11 | 3.56 |
| 05.10.2014 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 0 - 0 | Авеш | 2.49 | 3.06 | 2.68 |
| 30.03.2014 | Лига Португал 2 | Авеш | 1 - 0 | Санта Клара | 1.70 | 3.27 | 4.77 |
| 10.11.2013 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 1 - 2 | Авеш | 2.10 | 3.05 | 3.33 |
| 04.08.2013 | Купа на Лигата | Авеш | 0 - 1 | Санта Клара | 1.80 | 3.29 | 4.17 |
| 03.02.2013 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 2 - 2 | Авеш | 2.33 | 3.01 | 2.97 |
| 02.09.2012 | Лига Португал 2 | Авеш | 0 - 0 | Санта Клара | 1.86 | 3.21 | 4.06 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 2 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Авеш имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно.
Лига Португал 2 класиране към 01.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Портимонензе | 33 | +31 | 70 |
| 2 | Авеш | 33 | +16 | 61 |
| 3 | Варзин | 33 | +6 | 54 |
| 4 | Санта Клара | 33 | 0 | 51 |
| 5 | Академика Коимбра | 33 | +8 | 51 |
| 6 | Бенфика Б | 33 | +3 | 50 |
| 7 | Униао Мадейра | 34 | +1 | 50 |
| 8 | Витория Гимараеш Б | 33 | +6 | 47 |
| 9 | Спортинг Брага Б | 33 | +8 | 46 |
| 10 | Пенафиел | 33 | -1 | 46 |
| 11 | Жил Висенте | 33 | +3 | 45 |
| 12 | Спортинг Лисабон Б | 33 | -4 | 43 |
| 13 | Спортинг Ковиля | 33 | +1 | 43 |
| 14 | Порто Б | 33 | -4 | 41 |
| 15 | Академико Визеу | 33 | -5 | 41 |
| 16 | Фамаликао | 33 | -6 | 39 |
| 17 | Кова Да Пиедаде | 33 | -11 | 39 |
| 18 | Визела | 34 | -8 | 38 |
| 19 | Фреамунде | 33 | -7 | 35 |
| 20 | Фафе | 33 | -8 | 35 |
| 21 | Лейшоес | 33 | -2 | 34 |
| 22 | Олянензе | 33 | -27 | 21 |
Хронология в първенството
| Авеш | |
| Санта Клара | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Авеш | Авеш | Санта Клара | Санта Клара | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Портимонензе | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 2 | Авеш | - | - | - | 0 - 2 | |||
| 3 | Варзин | 1 - 2 | 0 - 2 | 1 - 2 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 4 | Санта Клара | 0 - 2 | - | - | - | |||
| 5 | Академика Коимбра | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 6 | Бенфика Б | 1 - 2 | 4 - 2 | 1 - 2 | 2 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 7 | Униао Мадейра | 3 - 1 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 8 | Витория Гимараеш Б | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 5 - 0 | 5 - 0 | |
| 9 | Спортинг Брага Б | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 10 | Пенафиел | 1 - 3 | 2 - 1 | |||||
| 11 | Жил Висенте | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 12 | Спортинг Лисабон Б | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 13 | Спортинг Ковиля | 0 - 2 | 1 - 1 | |||||
| 14 | Порто Б | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 15 | Академико Визеу | 3 - 2 | 1 - 0 | 3 - 2 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 16 | Фамаликао | 0 - 0 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 17 | Кова Да Пиедаде | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 18 | Визела | 2 - 2 | 3 - 1 | 2 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 19 | Фреамунде | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 0 | |||
| 20 | Фафе | 1 - 2 | 1 - 3 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 21 | Лейшоес | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 22 | Олянензе | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
Класиране в шампионата
| Авеш | Санта Клара | |
| Позиция | 2 | 4 |
| Точки | 61 | 51 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 6 |
| Точки | 34 | 20 |
Форма в шампионата
| Авеш | Санта Клара | |
|
Победи
Равни Загуби |
17
10 6 |
14
9 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
4 2 |
5
5 7 |
Голове в шампионата
| Авеш | Санта Клара | |
|
Вкарани
Получени |
47
31 |
35
35 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
25
14 |
14
21 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 3.40 | 4.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 1.33 | 2.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.63 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.18 | 4.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.62 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.04.2017 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
