Япония - Джей1 Лига (2026 - 2027)
сряда, 21 октомври, 2026
13:00
Ависпа Фукуока
Гамба Осака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.50 |
3.20 |
2.57 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.44 |
1.36 |
1.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.95 |
1.85 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
19.10.2026 00:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Фукуока, а гостите от Суита.
Разстоянието между двата града е 488.5 км.
Мачът ще се играе на стадион
Левъл-5,
който има капацитет от
22 563 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Левъл-5.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ависпа Фукуока - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.10.2026 |
Джей1 Лига |
Мачида Зелвия |
3 - 0 |
Ависпа Фукуока |
1.82 |
3.39 |
4.23 |
| 14.10.2026 |
Купа на Лигата |
Саган Тошу |
2 - 1 |
Ависпа Фукуока |
3.12 |
3.19 |
2.13 |
| 10.10.2026 |
Джей1 Лига |
Ависпа Фукуока |
2 - 1 |
Фагиано Окаяма |
2.94 |
3.07 |
2.43 |
| 07.10.2026 |
Купа на Имп. |
Ависпа Фукуока |
0 - 1 |
Йокохама ФК |
2.20 |
3.00 |
3.19 |
| 29.09.2026 |
Купа на Лигата |
Осака |
1 - 1 |
Ависпа Фукуока |
5.43 |
4.16 |
1.48 |
| 19.09.2026 |
Джей1 Лига |
Ависпа Фукуока |
0 - 1 |
Санфрече Хирошима |
4.57 |
3.81 |
1.67 |
| 12.09.2026 |
Джей1 Лига |
Шимизу Ес-Пулс |
1 - 0 |
Ависпа Фукуока |
2.80 |
3.17 |
2.46 |
| 05.09.2026 |
Джей1 Лига |
Ависпа Фукуока |
1 - 1 |
Мито Холихок |
2.00 |
3.29 |
3.63 |
| 02.09.2026 |
Джей1 Лига |
Ависпа Фукуока |
2 - 3 |
Урава Ред Даймъндс |
2.38 |
3.11 |
2.96 |
| 29.08.2026 |
Джей1 Лига |
Киото Санга |
2 - 1 |
Ависпа Фукуока |
2.67 |
2.95 |
2.73 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби
в последните 5 домакинства.
Гамба Осака - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.10.2026 |
Джей1 Лига |
Шимизу Ес-Пулс |
2 - 2 |
Гамба Осака |
2.22 |
3.35 |
3.00 |
| 13.10.2026 |
ШЛ Азия |
Нюкасъл Юнайтед Джетс |
1 - 3 |
Гамба Осака |
3.77 |
4.11 |
1.73 |
| 09.10.2026 |
Джей1 Лига |
Кашима Антлърс |
2 - 0 |
Гамба Осака |
1.76 |
3.79 |
3.96 |
| 03.10.2026 |
Купа на Лигата |
Кашива Рейсол |
3 - 3 |
Гамба Осака |
1.59 |
3.90 |
4.69 |
| 23.09.2026 |
Купа на Имп. |
Гамба Осака |
5 - 0 |
Токушима Вортис |
1.61 |
3.74 |
4.74 |
| 20.09.2026 |
Джей1 Лига |
Гамба Осака |
0 - 1 |
Висел Кобе |
3.22 |
3.31 |
2.15 |
| 15.09.2026 |
ШЛ Азия |
Гамба Осака |
4 - 1 |
Конг Ан Ханой |
1.41 |
4.61 |
6.19 |
| 12.09.2026 |
Джей1 Лига |
Гамба Осака |
0 - 2 |
Токио |
3.64 |
3.61 |
1.90 |
| 06.09.2026 |
Джей1 Лига |
Джеф Юнайтед Чиба |
2 - 0 |
Гамба Осака |
3.15 |
3.47 |
2.10 |
| 02.09.2026 |
Джей1 Лига |
В-Варен Нагазаки |
2 - 2 |
Гамба Осака |
3.38 |
3.47 |
2.02 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 3 равенства и 2 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 22.04.2026 |
Джей1 Лига |
Гамба Осака |
1 - 2 |
Ависпа Фукуока |
1.75 |
3.52 |
4.37 |
| 21.03.2026 |
Джей1 Лига |
Ависпа Фукуока |
2 - 2 |
Гамба Осака |
3.20 |
3.19 |
2.19 |
| 30.11.2025 |
Джей1 Лига |
Ависпа Фукуока |
1 - 0 |
Гамба Осака |
2.59 |
3.11 |
2.67 |
| 22.02.2025 |
Джей1 Лига |
Гамба Осака |
2 - 1 |
Ависпа Фукуока |
1.98 |
3.04 |
3.97 |
| 24.08.2024 |
Джей1 Лига |
Гамба Осака |
2 - 2 |
Ависпа Фукуока |
2.10 |
3.00 |
3.64 |
| 03.05.2024 |
Джей1 Лига |
Ависпа Фукуока |
1 - 0 |
Гамба Осака |
2.44 |
3.01 |
2.91 |
| 11.11.2023 |
Джей1 Лига |
Гамба Осака |
1 - 2 |
Ависпа Фукуока |
2.31 |
3.20 |
3.00 |
| 03.06.2023 |
Джей1 Лига |
Ависпа Фукуока |
1 - 2 |
Гамба Осака |
2.28 |
3.08 |
3.15 |
| 31.08.2022 |
Джей1 Лига |
Ависпа Фукуока |
0 - 1 |
Гамба Осака |
2.14 |
3.14 |
3.46 |
| 19.03.2022 |
Джей1 Лига |
Гамба Осака |
2 - 3 |
Ависпа Фукуока |
- |
- |
- |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 3 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Ависпа Фукуока имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
Джей1 Лига класиране към 21.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Санфрече Хирошима |
10 |
7 |
2 |
1 |
25 |
6 |
+19 |
23 |
| 2 |
Мачида Зелвия |
10 |
7 |
2 |
1 |
25 |
10 |
+15 |
23 |
| 3 |
Токио |
10 |
7 |
2 |
1 |
21 |
8 |
+13 |
23 |
| 4 |
Висел Кобе |
10 |
7 |
1 |
2 |
17 |
9 |
+8 |
22 |
| 5 |
Кашива Рейсол |
10 |
7 |
0 |
3 |
22 |
17 |
+5 |
21 |
| 6 |
Кашима Антлърс |
10 |
6 |
1 |
3 |
21 |
16 |
+5 |
19 |
| 7 |
Кавазаки Фронтале |
10 |
4 |
4 |
2 |
21 |
16 |
+5 |
16 |
| 8 |
Йокохама Ф-Маринос |
10 |
4 |
4 |
2 |
13 |
9 |
+4 |
16 |
| 9 |
Урава Ред Даймъндс |
10 |
5 |
0 |
5 |
17 |
21 |
-4 |
15 |
| 10 |
Шимизу Ес-Пулс |
10 |
4 |
2 |
4 |
10 |
11 |
-1 |
14 |
| 11 |
Фагиано Окаяма |
10 |
4 |
1 |
5 |
12 |
15 |
-3 |
13 |
| 12 |
Нагоя Грампус |
10 |
4 |
0 |
6 |
12 |
16 |
-4 |
12 |
| 13 |
Серезо Осака |
10 |
3 |
3 |
4 |
9 |
16 |
-7 |
12 |
| 14 |
Мито Холихок |
10 |
2 |
3 |
5 |
12 |
14 |
-2 |
9 |
| 15 |
В-Варен Нагазаки |
10 |
2 |
3 |
5 |
11 |
18 |
-7 |
9 |
| 16 |
Киото Санга |
10 |
2 |
2 |
6 |
11 |
19 |
-8 |
8 |
| 17 |
Ависпа Фукуока |
10 |
2 |
1 |
7 |
11 |
16 |
-5 |
7 |
| 18 |
Гамба Осака |
10 |
1 |
4 |
5 |
10 |
18 |
-8 |
7 |
| 19 |
Джеф Юнайтед Чиба |
10 |
1 |
3 |
6 |
8 |
19 |
-11 |
6 |
| 20 |
Токио Верди |
10 |
0 |
4 |
6 |
4 |
18 |
-14 |
4 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Ависпа Фукуока |
|
| Гамба Осака |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Ависпа Фукуока |
Ависпа Фукуока |
|
Гамба Осака |
Гамба Осака |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Санфрече Хирошима |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
0 - 0 |
|
|
| 2 |
Мачида Зелвия |
|
3 - 0 |
|
|
|
|
|
| 3 |
Токио |
|
|
|
|
0 - 2 |
|
|
| 4 |
Висел Кобе |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
| 5 |
Кашива Рейсол |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Кашима Антлърс |
|
3 - 2 |
|
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 7 |
Кавазаки Фронтале |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Йокохама Ф-Маринос |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Урава Ред Даймъндс |
2 - 3 |
|
2 - 3 |
|
4 - 3 |
|
|
| 10 |
Шимизу Ес-Пулс |
|
1 - 0 |
|
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 11 |
Фагиано Окаяма |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
|
|
| 12 |
Нагоя Грампус |
|
|
|
|
|
3 - 1 |
3 - 1 |
| 13 |
Серезо Осака |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
|
|
|
|
| 14 |
Мито Холихок |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 15 |
В-Варен Нагазаки |
|
|
|
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 16 |
Киото Санга |
|
2 - 1 |
|
|
|
|
|
| 17 |
Ависпа Фукуока |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 18 |
Гамба Осака |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 19 |
Джеф Юнайтед Чиба |
|
|
|
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 20 |
Токио Верди |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Ависпа Фукуока |
Гамба Осака |
| Победи |
2 |
1 |
| Равни |
1 |
4 |
| Загуби |
7 |
5 |
| Вкарани Голове |
11 |
10 |
| Получени Голове |
16 |
18 |
| Средно Вкарани |
1.10 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.60 |
1.80 |
| Мачове Вкарал |
60% |
50% |
| Мачове Получил |
90% |
90% |
| Гол/Гол |
50% |
50% |
| Над 1.5 |
70% |
80% |
| Над 2.5 |
60% |
40% |
| Над 3.5 |
20% |
40% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
0 |
| Равни |
1 |
3 |
| Загуби |
3 |
3 |
| Вкарани Голове |
8 |
6 |
| Получени Голове |
7 |
12 |
| Средно Вкарани |
1.33 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.17 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
67% |
67% |
| Мачове Получил |
83% |
100% |
| Гол/Гол |
50% |
67% |
| Над 1.5 |
67% |
100% |
| Над 2.5 |
50% |
50% |
| Над 3.5 |
17% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.50 |
3.20 |
2.57 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.44 |
1.36 |
1.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.95 |
1.85 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
19.10.2026 00:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака