Франция - Купа на Франция (2016 - 2017)
петък, 6 януари, 2017
22:00
3 - 1
(0 - 1, 3 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.91 |
3.20 |
3.80 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.25 |
1.36 |
1.80 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.63 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.57 |
2.35 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.20 |
4.33 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.73 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.01.2017 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Авраншес, а гостите от Лавал.
Разстоянието между двата града е 81.4 км.
Мачът ще се играе на стадион
Стад Рене Феноулиер,
който има капацитет от
2 000 места.
Снимки от Google карта
стадион Стад Рене Феноулиер.
Мачът ще се играе в 21:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Авранш - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 21.12.2016 |
Лига 3 |
Конкарно |
1 - 0 |
Авранш |
2.40 |
3.01 |
2.79 |
| 16.12.2016 |
Лига 3 |
Кретей-Луситанос |
2 - 2 |
Авранш |
2.33 |
2.95 |
2.94 |
| 09.12.2016 |
Лига 3 |
Авранш |
2 - 0 |
Бастия-Борго |
2.40 |
2.92 |
2.89 |
| 03.12.2016 |
Купа на Франция |
Ван |
1 - 2 |
Авранш |
4.32 |
3.14 |
1.83 |
| 25.11.2016 |
Лига 3 |
Белфор |
2 - 2 |
Авранш |
2.84 |
2.87 |
2.50 |
| 18.11.2016 |
Лига 3 |
Авранш |
1 - 3 |
Булон |
2.52 |
2.88 |
2.79 |
| 04.11.2016 |
Лига 3 |
Кювили-Руан |
1 - 1 |
Авранш |
2.28 |
3.03 |
2.98 |
| 28.10.2016 |
Лига 3 |
Авранш |
2 - 2 |
Лез Ербиер |
1.86 |
3.24 |
3.84 |
| 14.10.2016 |
Лига 3 |
Сп. Клуб Лион |
2 - 2 |
Авранш |
2.36 |
2.91 |
2.95 |
| 30.09.2016 |
Лига 3 |
Авранш |
1 - 1 |
По |
1.87 |
3.11 |
4.04 |
Общо 2 победи, 6 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Лавал - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 16.12.2016 |
Лига 2 |
Лавал |
2 - 2 |
Амиен |
2.64 |
2.78 |
2.87 |
| 09.12.2016 |
Лига 2 |
Тур |
1 - 1 |
Лавал |
2.44 |
2.73 |
3.17 |
| 29.11.2016 |
Лига 2 |
Лавал |
0 - 1 |
Ланс |
3.22 |
2.79 |
2.39 |
| 25.11.2016 |
Лига 2 |
Страсбург |
1 - 0 |
Лавал |
1.92 |
2.96 |
4.31 |
| 18.11.2016 |
Лига 2 |
Реймс |
0 - 2 |
Лавал |
1.65 |
3.25 |
5.73 |
| 12.11.2016 |
Купа на Франция |
Лавал |
2 - 1 |
Конкарно |
2.11 |
3.03 |
3.53 |
| 04.11.2016 |
Лига 2 |
Лавал |
0 - 2 |
Льо Авър |
2.90 |
2.84 |
2.55 |
| 28.10.2016 |
Лига 2 |
Аячо |
1 - 3 |
Лавал |
2.03 |
2.90 |
4.00 |
| 25.10.2016 |
Купа на Лигата |
Лавал |
0 - 2 |
Монпелие |
3.42 |
3.20 |
2.11 |
| 21.10.2016 |
Лига 2 |
Лавал |
0 - 1 |
Брест |
2.67 |
2.79 |
2.82 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Авранш класиране
Неизвестна дивизия или няма класиране към момента
Лавал класиране в Лига 2
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Брест |
19 |
10 |
5 |
4 |
26 |
21 |
+5 |
35 |
| 2 |
Реймс |
19 |
9 |
6 |
4 |
23 |
17 |
+6 |
33 |
| 3 |
Ланс |
19 |
8 |
8 |
3 |
25 |
18 |
+7 |
32 |
| 4 |
Страсбург |
19 |
9 |
5 |
5 |
25 |
19 |
+6 |
32 |
| 5 |
Сошо |
19 |
8 |
8 |
3 |
20 |
14 |
+6 |
32 |
| 6 |
Троа |
19 |
9 |
5 |
5 |
24 |
20 |
+4 |
32 |
| 7 |
Амиен |
19 |
7 |
8 |
4 |
23 |
15 |
+8 |
29 |
| 8 |
Льо Авър |
19 |
7 |
6 |
6 |
19 |
17 |
+2 |
27 |
| 9 |
Ним |
19 |
6 |
7 |
6 |
27 |
24 |
+3 |
25 |
| 10 |
Клермонт Фут |
19 |
6 |
7 |
6 |
20 |
18 |
+2 |
25 |
| 11 |
Шамоа Ниор |
19 |
6 |
7 |
6 |
22 |
25 |
-3 |
25 |
| 12 |
Валансиен |
19 |
5 |
9 |
5 |
28 |
26 |
+2 |
24 |
| 13 |
Газелек Аячо |
19 |
6 |
6 |
7 |
19 |
18 |
+1 |
24 |
| 14 |
Бурж-Перона |
19 |
4 |
10 |
5 |
22 |
23 |
-1 |
22 |
| 15 |
Аячо |
19 |
5 |
6 |
8 |
20 |
25 |
-5 |
21 |
| 16 |
Ред Стар Париж |
19 |
4 |
7 |
8 |
16 |
25 |
-9 |
19 |
| 17 |
Тур |
19 |
4 |
6 |
9 |
22 |
30 |
-8 |
18 |
| 18 |
Лавал |
19 |
3 |
7 |
9 |
14 |
20 |
-6 |
16 |
| 19 |
Оксер |
19 |
3 |
7 |
9 |
14 |
23 |
-9 |
16 |
| 20 |
Орлеан |
19 |
3 |
6 |
10 |
15 |
26 |
-11 |
11 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.91 |
3.20 |
3.80 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.25 |
1.36 |
1.80 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.63 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.57 |
2.35 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.20 |
4.33 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.73 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.01.2017 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите