Франция - Лига 2 (2016 - 2017)
21:00
Аячо
Шамоа Ниор
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.05 | 3.10 | 3.90 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.38 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.63 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.04.2017 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Аячо, а гостите от Ниор. Разстоянието между двата града е 880.8 км. Мачът ще се играе на стадион Стад Франсоа Коти, който има капацитет от 10 500 места. Снимки от Google карта стадион Стад Франсоа Коти. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Аячо - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.04.2017 | Лига 2 | Страсбург | 4 - 2 | Аячо | 1.49 | 3.71 | 6.81 |
| 10.04.2017 | Лига 2 | Аячо | 3 - 6 | Ланс | 3.59 | 2.99 | 2.13 |
| 31.03.2017 | Лига 2 | Лавал | 1 - 1 | Аячо | 2.16 | 2.86 | 3.63 |
| 17.03.2017 | Лига 2 | Аячо | 0 - 0 | Льо Авър | 2.78 | 2.83 | 2.67 |
| 10.03.2017 | Лига 2 | Реймс | 3 - 0 | Аячо | 1.62 | 3.33 | 5.91 |
| 03.03.2017 | Лига 2 | Брест | 1 - 2 | Аячо | 1.83 | 3.10 | 4.54 |
| 24.02.2017 | Лига 2 | Аячо | 0 - 0 | Сошо | 2.48 | 2.64 | 3.26 |
| 17.02.2017 | Лига 2 | Оксер | 1 - 0 | Аячо | 2.18 | 2.86 | 3.59 |
| 10.02.2017 | Лига 2 | Аячо | 3 - 2 | Валансиен | 2.05 | 2.92 | 3.91 |
| 06.02.2017 | Лига 2 | Ред Стар Париж | 2 - 0 | Аячо | 2.53 | 2.78 | 3.01 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Шамоа Ниор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.04.2017 | Лига 2 | Шамоа Ниор | 0 - 3 | Брест | 2.75 | 2.97 | 2.60 |
| 07.04.2017 | Лига 2 | Сошо | 2 - 2 | Шамоа Ниор | 1.99 | 3.02 | 3.93 |
| 31.03.2017 | Лига 2 | Шамоа Ниор | 1 - 0 | Оксер | 2.31 | 2.98 | 3.15 |
| 17.03.2017 | Лига 2 | Клермонт Фут | 0 - 1 | Шамоа Ниор | 2.09 | 3.05 | 3.54 |
| 10.03.2017 | Лига 2 | Шамоа Ниор | 2 - 1 | Валансиен | 2.05 | 2.99 | 3.75 |
| 04.03.2017 | Лига 2 | Орлеан | 1 - 1 | Шамоа Ниор | 2.20 | 2.91 | 3.44 |
| 01.03.2017 | Купа на Франция | Шамоа Ниор | 0 - 2 | Пари Сен Жермен | 15.65 | 6.88 | 1.16 |
| 24.02.2017 | Лига 2 | Шамоа Ниор | 2 - 3 | Ред Стар Париж | 2.00 | 2.96 | 4.00 |
| 17.02.2017 | Лига 2 | Газелек Аячо | 1 - 0 | Шамоа Ниор | 1.98 | 2.99 | 4.01 |
| 10.02.2017 | Лига 2 | Шамоа Ниор | 3 - 2 | Троа | 2.42 | 2.97 | 2.96 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.11.2016 | Лига 2 | Шамоа Ниор | 1 - 1 | Аячо | 2.17 | 2.88 | 3.56 |
| 18.03.2016 | Лига 2 | Аячо | 2 - 0 | Шамоа Ниор | 2.09 | 2.97 | 3.64 |
| 30.10.2015 | Лига 2 | Шамоа Ниор | 3 - 1 | Аячо | 2.22 | 2.92 | 3.41 |
| 13.03.2015 | Лига 2 | Шамоа Ниор | 1 - 0 | Аячо | 1.78 | 3.12 | 5.02 |
| 03.10.2014 | Лига 2 | Аячо | 0 - 0 | Шамоа Ниор | 2.44 | 2.99 | 2.93 |
В последните 5 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Аячо имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Лига 2 класиране към 21.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Брест | 33 | +12 | 59 |
| 2 | Страсбург | 33 | +12 | 56 |
| 3 | Ланс | 33 | +12 | 55 |
| 4 | Ним | 33 | +15 | 54 |
| 5 | Троа | 33 | +11 | 53 |
| 6 | Амиен | 33 | +11 | 51 |
| 7 | Реймс | 33 | +5 | 51 |
| 8 | Шамоа Ниор | 33 | -5 | 47 |
| 9 | Газелек Аячо | 33 | +3 | 45 |
| 10 | Льо Авър | 33 | +2 | 44 |
| 11 | Сошо | 33 | -3 | 42 |
| 12 | Клермонт Фут | 33 | +1 | 41 |
| 13 | Бурж-Перона | 33 | -4 | 41 |
| 14 | Валансиен | 33 | -2 | 40 |
| 15 | Аячо | 33 | -12 | 39 |
| 16 | Тур | 33 | -5 | 36 |
| 17 | Оксер | 33 | -13 | 35 |
| 18 | Орлеан | 33 | -12 | 31 |
| 19 | Ред Стар Париж | 33 | -18 | 31 |
| 20 | Лавал | 33 | -10 | 30 |
Хронология в първенството
| Аячо | |
| Шамоа Ниор | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Аячо | Аячо | Шамоа Ниор | Шамоа Ниор | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Брест | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 0 - 3 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 2 | Страсбург | 2 - 0 | 4 - 2 | 2 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 3 | Ланс | 3 - 6 | 1 - 1 | 3 - 6 | 0 - 0 | |||
| 4 | Ним | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 3 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 5 | Троа | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 3 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 6 | Амиен | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 7 | Реймс | 1 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 8 | Шамоа Ниор | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 9 | Газелек Аячо | 4 - 1 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 10 | Льо Авър | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | |||
| 11 | Сошо | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 12 | Клермонт Фут | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 13 | Бурж-Перона | 3 - 1 | 3 - 2 | 3 - 1 | 3 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 14 | Валансиен | 3 - 2 | 1 - 1 | 3 - 2 | 2 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 15 | Аячо | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 16 | Тур | 0 - 0 | 1 - 4 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 17 | Оксер | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 0 - 4 | 0 - 4 | |
| 18 | Орлеан | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 19 | Ред Стар Париж | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 2 | 2 - 3 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 20 | Лавал | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 3 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
Класиране в шампионата
| Аячо | Шамоа Ниор | |
| Позиция | 15 | 8 |
| Точки | 39 | 47 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 11 |
| Точки | 28 | 18 |
Форма в шампионата
| Аячо | Шамоа Ниор | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
9 14 |
12
11 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
4 4 |
4
6 6 |
Голове в шампионата
| Аячо | Шамоа Ниор | |
|
Вкарани
Получени |
38
50 |
41
46 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
24
20 |
17
22 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.05 | 3.10 | 3.90 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.38 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.63 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.04.2017 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
