Франция - Лига 2 (2020 - 2021)
20:00
Аячо
Троа
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.10 | 3.00 | 2.45 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 1.36 | 1.36 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.47 | 2.60 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.16 | 5.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.10.2020 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Аячо, а гостите от Троа. Разстоянието между двата града е 796.7 км. Треньорът на гостите е Стефан Дюмон (Фра). Мачът ще се играе на стадион Стад Франсоа Коти, който има капацитет от 10 500 места. Снимки от Google карта стадион Стад Франсоа Коти. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Аячо - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.2020 | Лига 2 | Клермонт Фут | 0 - 2 | Аячо | 1.90 | 3.27 | 4.21 |
| 17.10.2020 | Лига 2 | Аячо | 0 - 1 | Тулуза | 2.18 | 3.13 | 3.40 |
| 03.10.2020 | Лига 2 | Оксер | 5 - 1 | Аячо | 2.46 | 2.85 | 3.25 |
| 30.09.2020 | Лига 2 | Аячо | 1 - 0 | Дюнкерк | 1.95 | 3.11 | 4.11 |
| 26.09.2020 | Лига 2 | Аячо | 1 - 1 | Сошо | 2.30 | 2.77 | 3.61 |
| 19.09.2020 | Лига 2 | Гренобъл Фут 38 | 2 - 0 | Аячо | 2.25 | 3.03 | 3.31 |
| 29.08.2020 | Лига 2 | Каен | 1 - 0 | Аячо | 2.56 | 2.86 | 3.00 |
| 22.08.2020 | Лига 2 | Аячо | 0 - 1 | Шатору | 1.69 | 3.43 | 5.14 |
| 01.08.2020 | Приятелски срещи | Шарлероа | 2 - 2 | Аячо | 2.10 | 3.27 | 2.95 |
| 07.03.2020 | Лига 2 | Аячо | 1 - 0 | Лориен | 2.95 | 2.93 | 2.58 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Троа - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.2020 | Лига 2 | Троа | 1 - 1 | Валансиен | 1.73 | 3.32 | 5.28 |
| 17.10.2020 | Лига 2 | Родес | 0 - 1 | Троа | 3.73 | 3.11 | 2.07 |
| 03.10.2020 | Лига 2 | Тулуза | 0 - 0 | Троа | 2.75 | 2.99 | 2.68 |
| 28.09.2020 | Лига 2 | Троа | 1 - 0 | Клермонт Фут | 2.60 | 2.82 | 3.01 |
| 21.09.2020 | Лига 2 | Оксер | 2 - 1 | Троа | 2.77 | 2.85 | 2.76 |
| 12.09.2020 | Лига 2 | Троа | 2 - 0 | По | 1.86 | 3.25 | 4.43 |
| 29.08.2020 | Лига 2 | Сошо | 2 - 1 | Троа | 2.88 | 2.90 | 2.64 |
| 24.08.2020 | Лига 2 | Троа | 2 - 0 | Льо Авър | 2.25 | 3.05 | 3.33 |
| 15.08.2020 | Приятелски срещи | Амиен | 1 - 2 | Троа | 3.39 | 3.42 | 2.07 |
| 01.08.2020 | Приятелски срещи | Вилфранш-Б. | 0 - 2 | Троа | 4.15 | 3.81 | 1.64 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.12.2019 | Лига 2 | Троа | 2 - 1 | Аячо | 2.17 | 2.87 | 3.82 |
| 17.05.2019 | Лига 2 | Троа | 0 - 0 | Аячо | 2.61 | 3.12 | 2.73 |
| 27.07.2018 | Лига 2 | Аячо | 0 - 1 | Троа | 2.16 | 3.06 | 3.35 |
| 13.01.2017 | Лига 2 | Троа | 1 - 2 | Аячо | 1.93 | 3.02 | 4.16 |
| 05.08.2016 | Лига 2 | Аячо | 2 - 1 | Троа | 1.90 | 3.05 | 4.33 |
| 17.04.2015 | Лига 2 | Троа | 2 - 0 | Аячо | 1.54 | 3.60 | 6.48 |
| 07.11.2014 | Лига 2 | Аячо | 2 - 1 | Троа | 2.75 | 2.93 | 2.65 |
| 26.08.2014 | Купа на Лигата | Троа | 1 - 4 | Аячо | 1.72 | 3.42 | 4.77 |
| 11.05.2013 | Лига 1 | Аячо | 0 - 1 | Троа | 2.16 | 3.20 | 3.36 |
| 15.12.2012 | Лига 1 | Троа | 3 - 2 | Аячо | 2.48 | 3.10 | 2.88 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 5 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Аячо имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Лига 2 класиране към 31.10.2020
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Париж ФК | 8 | +8 | 19 |
| 2 | Троа | 8 | +4 | 14 |
| 3 | Каен | 8 | +2 | 14 |
| 4 | Шамоа Ниор | 8 | +1 | 14 |
| 5 | Сошо | 8 | +2 | 13 |
| 6 | Льо Авър | 8 | -1 | 13 |
| 7 | Гренобъл Фут 38 | 7 | +4 | 12 |
| 8 | Клермонт Фут | 8 | +4 | 12 |
| 9 | Оксер | 8 | +3 | 12 |
| 10 | Тулуза | 8 | +3 | 12 |
| 11 | Валансиен | 8 | +1 | 11 |
| 12 | Амиен | 8 | +1 | 11 |
| 13 | Гингам | 8 | -1 | 10 |
| 14 | Дюнкерк | 8 | -1 | 10 |
| 15 | Нанси | 7 | 0 | 8 |
| 16 | Шатору | 8 | -1 | 8 |
| 17 | Родес | 8 | -8 | 8 |
| 18 | Аячо | 8 | -6 | 7 |
| 19 | По | 8 | -4 | 6 |
| 20 | Шамбли | 8 | -11 | 5 |
Хронология в първенството
| Аячо | |
| Троа | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Аячо | Аячо | Троа | Троа | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Париж ФК | |||||||
| 2 | Троа | - | - | - | ||||
| 3 | Каен | 1 - 0 | ||||||
| 4 | Шамоа Ниор | |||||||
| 5 | Сошо | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 6 | Льо Авър | 2 - 0 | ||||||
| 7 | Гренобъл Фут 38 | 2 - 0 | ||||||
| 8 | Клермонт Фут | 0 - 2 | 1 - 0 | |||||
| 9 | Оксер | 5 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 10 | Тулуза | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 11 | Валансиен | 1 - 1 | ||||||
| 12 | Амиен | |||||||
| 13 | Гингам | |||||||
| 14 | Дюнкерк | 1 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 15 | Нанси | |||||||
| 16 | Шатору | 0 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 17 | Родес | 0 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 18 | Аячо | - | - | - | ||||
| 19 | По | 2 - 0 | ||||||
| 20 | Шамбли | |||||||
Класиране в шампионата
| Аячо | Троа | |
| Позиция | 18 | 2 |
| Точки | 7 | 14 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 19 | 9 |
| Точки | 4 | 4 |
Форма в шампионата
| Аячо | Троа | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
1 5 |
4
2 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
1 2 |
1
1 2 |
Голове в шампионата
| Аячо | Троа | |
|
Вкарани
Получени |
5
11 |
9
5 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
2
3 |
3
4 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.10 | 3.00 | 2.45 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 1.36 | 1.36 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.47 | 2.60 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.16 | 5.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.10.2020 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
