Германия - Бундеслига (2016 - 2017)

събота, 27 август, 2016
16:30
Айнтрахт Франкфурт

Айнтрахт Франкфурт

Шалке 04

Шалке 04

1 - 0
(1 - 0,  0 - 0)
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 14% за Айнтрахт Франкфурт
X 8% за равен
2 78% за Шалке 04
Общо гласували: 49
Реклама


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Коефициенти

Стандартни 1 X 2
Ср. коеф. 3.50 3.50 2.10
Двоен шанс 1X 12 X2
Ср. коеф. 1.75 1.30 1.30
Равенство няма залог Dnb1 Dnb2
Ср. коеф.   2.50 1.50
Под/Над Гол Под Над
Ср. коеф. 1.5 3.75 1.25
Ср. коеф. 2.5 2.00 1.80
Ср. коеф. 3.5 1.36 3.00
Гол/Гол Да Не
Ср. коеф.   1.70 2.05

*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.08.2016 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!

Обща информация за мача

Домакините са от Франкфурт на Майн, а гостите от Гелзенкирхен. Разстоянието между двата града е 189.7 км. Треньорът на домакините е Ади Хютер (Авс), а на гостите Мирон Муслич (Авс). Мачът ще се играе на стадион Дойче Банк Парк, който има капацитет от 51 500 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Дойче Банк Парк. Мачът ще се играе в 15:30 местно време.

Реклама
Спортно Колело на Късмета


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Айнтрахт Франкфурт - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
21.08.2016 Купа на Германия Магдебург 1 - 1 Айнтрахт Франкфурт 3.81 3.39 1.91
14.08.2016 Приятелски срещи Айнтрахт Франкфурт 3 - 1 Селта Виго 2.95 3.21 2.17
06.08.2016 Приятелски срещи Аталанта 2 - 2 Айнтрахт Франкфурт 2.21 3.27 2.84
03.08.2016 Приятелски срещи Айнтрахт Франкфурт 1 - 0 Ал Ахли Джеда - - -
23.07.2016 Приятелски срещи Веен Висбаден 2 - 2 Айнтрахт Франкфурт 4.58 3.89 1.57
17.07.2016 Приятелски срещи Дуисбург 0 - 0 Айнтрахт Франкфурт 4.46 2.92 1.83
23.05.2016 ПБ Плейоф Нюрнберг 0 - 1 Айнтрахт Франкфурт 2.86 3.24 2.48
19.05.2016 ПБ Плейоф Айнтрахт Франкфурт 1 - 1 Нюрнберг 1.96 3.32 3.95
14.05.2016 Бундеслига Вердер Бремен 1 - 0 Айнтрахт Франкфурт 1.91 3.69 3.75
07.05.2016 Бундеслига Айнтрахт Франкфурт 1 - 0 Борусия Дортмунд 6.21 4.68 1.46

Общо 4 победи, 5 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 домакинства.

Шалке 04 - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
14.08.2016 Приятелски срещи Шалке 04 3 - 2 Атлетик Билбао 2.33 3.21 2.73
07.08.2016 Приятелски срещи Шалке 04 3 - 1 Фиорентина 2.14 3.30 3.00
04.08.2016 Приятелски срещи Шалке 04 2 - 1 Болоня 1.51 3.73 5.55
22.07.2016 Приятелски срещи Холщайн Кил 1 - 2 Шалке 04 5.81 4.56 1.39
16.07.2016 Приятелски срещи Люцерн 4 - 2 Шалке 04 4.67 4.11 1.54
07.07.2016 Приятелски срещи Гуанджоу ФК 0 - 0 Шалке 04 8.78 5.97 1.22
05.07.2016 Приятелски срещи Гуанджоу Сити 1 - 6 Шалке 04 6.32 4.45 1.38
14.05.2016 Бундеслига Хофенхайм 1 - 4 Шалке 04 2.94 3.81 2.19
07.05.2016 Бундеслига Шалке 04 1 - 1 Аугсбург 1.67 4.08 4.65
30.04.2016 Бундеслига Хановер 96 1 - 3 Шалке 04 3.89 3.85 1.84

Общо 7 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 6 гостувания.

Директни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
28.02.2016 Бундеслига Айнтрахт Франкфурт 0 - 0 Шалке 04 2.61 3.46 2.57
23.09.2015 Бундеслига Шалке 04 2 - 0 Айнтрахт Франкфурт 1.83 3.87 4.02
14.02.2015 Бундеслига Айнтрахт Франкфурт 1 - 0 Шалке 04 2.29 3.47 3.02
20.09.2014 Бундеслига Шалке 04 2 - 2 Айнтрахт Франкфурт 1.68 3.85 4.68
11.04.2014 Бундеслига Шалке 04 2 - 0 Айнтрахт Франкфурт 1.67 3.78 4.82
11.01.2014 Приятелски срещи Шалке 04 3 - 2 Айнтрахт Франкфурт 1.85 3.43 3.55
23.11.2013 Бундеслига Айнтрахт Франкфурт 3 - 3 Шалке 04 2.60 3.43 2.58
20.04.2013 Бундеслига Айнтрахт Франкфурт 1 - 0 Шалке 04 3.17 3.43 2.16
24.11.2012 Бундеслига Шалке 04 1 - 1 Айнтрахт Франкфурт 1.55 4.22 5.39
12.03.2011 Бундеслига Шалке 04 2 - 1 Айнтрахт Франкфурт 1.67 3.53 5.11

В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 4 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Айнтрахт Франкфурт имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.

Бундеслига класиране към 27.08.2016

Отбор М П Р З Вк Пл ГР Т
1 Байерн Мюнхен 1 1 0 0 6 0 +6 3
2 Вердер Бремен 1 0 0 1 0 6 -6 0
3 Айнтрахт Франкфурт 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Аугсбург 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Байер Леверкузен 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Борусия Дортмунд 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Борусия М'Гладбах 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Волфсбург 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Дармщат 98 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Инголщат 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Кьолн 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Майнц 05 0 0 0 0 0 0 0 0
3 РБ Лайпциг 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Фрайбург 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Хамбургер 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Херта Берлин 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Хофенхайм 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Шалке 04 0 0 0 0 0 0 0 0
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Класиране в шампионата

  Айнтрахт Франкфурт Шалке 04
Позиция 3 3
Точки 0 0
  Домакин Гост
Позиция 2 2
Точки 0 0

Форма в шампионата

  Айнтрахт Франкфурт Шалке 04
Победи
Равни
Загуби
0  
0  
0  
0  
0  
0  
  Домакин Гост
Победи
Равни
Загуби
0  
0  
0  
0  
0  
0  

Голове в шампионата

  Айнтрахт Франкфурт Шалке 04
Вкарани
Получени
0   
0   
0   
0   
  Домакин Гост
Вкарани
Получени
0   
0   
0   
0   

Коефициенти

Стандартни 1 X 2
Ср. коеф. 3.50 3.50 2.10
Двоен шанс 1X 12 X2
Ср. коеф. 1.75 1.30 1.30
Равенство няма залог Dnb1 Dnb2
Ср. коеф.   2.50 1.50
Под/Над Гол Под Над
Ср. коеф. 1.5 3.75 1.25
Ср. коеф. 2.5 2.00 1.80
Ср. коеф. 3.5 1.36 3.00
Гол/Гол Да Не
Ср. коеф.   1.70 2.05

*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.08.2016 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!

Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 14% за Айнтрахт Франкфурт
X 8% за равен
2 78% за Шалке 04
Общо гласували: 49