Азербайджан - Висша Лига (2016 - 2017)
14:00
АЗАЛ ПФК Баку
Сумгаит
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.55 | 3.10 | 2.88 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 1.36 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.50 | 2.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.11.2016 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Баку, а гостите от Сумгаит. Мачът ще се играе в Шувелян, разстоянието от Шувелян до Баку е 26.6 км., а от Шувелян до Сумгаит е 44.8 км. Мачът ще се играе на стадион АЗАЛ Арена, който има капацитет от 4 000 места. Снимки от Google карта стадион АЗАЛ Арена. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
АЗАЛ ПФК Баку - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.11.2016 | Висша Лига | Шамахи | 3 - 0 | АЗАЛ ПФК Баку | 1.42 | 3.91 | 6.64 |
| 06.11.2016 | Висша Лига | АЗАЛ ПФК Баку | 0 - 0 | Габала | 9.42 | 4.85 | 1.25 |
| 29.10.2016 | Висша Лига | АЗАЛ ПФК Баку | 0 - 1 | Карабах Агдам | 10.16 | 5.43 | 1.20 |
| 24.10.2016 | Висша Лига | АЗАЛ ПФК Баку | 1 - 1 | Зира Баку | 3.01 | 3.00 | 2.25 |
| 16.10.2016 | Висша Лига | АЗАЛ ПФК Баку | 0 - 1 | Капаз Ганджа | 2.47 | 3.01 | 2.69 |
| 01.10.2016 | Висша Лига | Сумгаит | 1 - 1 | АЗАЛ ПФК Баку | 1.71 | 3.46 | 4.28 |
| 24.09.2016 | Висша Лига | АЗАЛ ПФК Баку | 1 - 3 | Шамахи | 6.88 | 4.12 | 1.39 |
| 19.09.2016 | Висша Лига | Габала | 3 - 0 | АЗАЛ ПФК Баку | 1.20 | 5.42 | 11.59 |
| 09.09.2016 | Висша Лига | Карабах Агдам | 6 - 0 | АЗАЛ ПФК Баку | 1.23 | 4.60 | 11.93 |
| 19.08.2016 | Висша Лига | Зира Баку | 3 - 1 | АЗАЛ ПФК Баку | 1.58 | 3.53 | 5.16 |
Общо 3 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Сумгаит - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.11.2016 | Висша Лига | Сумгаит | 2 - 0 | Нефтчи Баку | 2.33 | 3.03 | 2.87 |
| 05.11.2016 | Висша Лига | Капаз Ганджа | 0 - 0 | Сумгаит | 1.77 | 3.25 | 4.28 |
| 30.10.2016 | Висша Лига | Шамахи | 3 - 1 | Сумгаит | 1.54 | 3.65 | 5.60 |
| 25.10.2016 | Висша Лига | Сумгаит | 2 - 2 | Габала | 7.10 | 3.98 | 1.39 |
| 15.10.2016 | Висша Лига | Карабах Агдам | 3 - 0 | Сумгаит | 1.16 | 5.99 | 13.44 |
| 01.10.2016 | Висша Лига | Сумгаит | 1 - 1 | АЗАЛ ПФК Баку | 1.71 | 3.46 | 4.28 |
| 27.09.2016 | Висша Лига | Нефтчи Баку | 1 - 2 | Сумгаит | 1.91 | 3.22 | 3.63 |
| 22.09.2016 | Висша Лига | Габала | 2 - 0 | Сумгаит | 1.24 | 5.11 | 9.59 |
| 18.09.2016 | Висша Лига | Сумгаит | 1 - 1 | Капаз Ганджа | 2.76 | 3.01 | 2.39 |
| 11.09.2016 | Висша Лига | Сумгаит | 1 - 2 | Шамахи | 3.51 | 3.09 | 1.98 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.10.2016 | Висша Лига | Сумгаит | 1 - 1 | АЗАЛ ПФК Баку | 1.71 | 3.46 | 4.28 |
| 17.04.2016 | Висша Лига | АЗАЛ ПФК Баку | 1 - 0 | Сумгаит | 1.83 | 3.25 | 3.88 |
| 20.02.2016 | Висша Лига | Сумгаит | 2 - 0 | АЗАЛ ПФК Баку | 2.17 | 3.06 | 3.09 |
| 28.11.2015 | Висша Лига | АЗАЛ ПФК Баку | 2 - 0 | Сумгаит | 2.30 | 3.13 | 2.80 |
| 26.09.2015 | Висша Лига | Сумгаит | 1 - 1 | АЗАЛ ПФК Баку | 1.90 | 3.24 | 3.68 |
| 17.04.2015 | Висша Лига | АЗАЛ ПФК Баку | 1 - 1 | Сумгаит | 1.64 | 3.38 | 4.75 |
| 15.02.2015 | Висша Лига | Сумгаит | 0 - 0 | АЗАЛ ПФК Баку | 1.98 | 3.23 | 3.29 |
| 29.11.2014 | Висша Лига | АЗАЛ ПФК Баку | 3 - 2 | Сумгаит | 2.40 | 3.10 | 2.70 |
| 20.09.2014 | Висша Лига | Сумгаит | 0 - 1 | АЗАЛ ПФК Баку | 1.89 | 3.28 | 3.51 |
| 28.03.2014 | Висша Лига | Сумгаит | 2 - 1 | АЗАЛ ПФК Баку | 3.40 | 3.26 | 1.94 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 2 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на АЗАЛ ПФК Баку имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 27.11.2016
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Габала | 12 | +23 | 28 |
| 2 | Карабах Агдам | 12 | +19 | 28 |
| 3 | Шамахи | 12 | +9 | 23 |
| 4 | Зира Баку | 12 | -3 | 14 |
| 5 | Сумгаит | 12 | -6 | 13 |
| 6 | Капаз Ганджа | 12 | -4 | 12 |
| 7 | Нефтчи Баку | 12 | -18 | 9 |
| 8 | АЗАЛ ПФК Баку | 12 | -20 | 4 |
Хронология в първенството
| АЗАЛ ПФК Баку | |
| Сумгаит | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | АЗАЛ ПФК Баку | АЗАЛ ПФК Баку | Сумгаит | Сумгаит | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Габала | 0 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 2 | Карабах Агдам | 0 - 1 | 6 - 0 | 0 - 1 | 0 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 3 | Шамахи | 1 - 3 | 3 - 0 | 1 - 3 | 1 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 4 | Зира Баку | 1 - 1 | 3 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 5 | Сумгаит | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 6 | Капаз Ганджа | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 7 | Нефтчи Баку | 0 - 2 | 0 - 2 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 8 | АЗАЛ ПФК Баку | - | - | - | 1 - 1 | |||
*** По 3 мача в сезон
Класиране в шампионата
| АЗАЛ ПФК Баку | Сумгаит | |
| Позиция | 8 | 5 |
| Точки | 4 | 13 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 4 |
| Точки | 2 | 7 |
Форма в шампионата
| АЗАЛ ПФК Баку | Сумгаит | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
4 8 |
3
4 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
2 4 |
2
1 3 |
Голове в шампионата
| АЗАЛ ПФК Баку | Сумгаит | |
|
Вкарани
Получени |
4
24 |
11
17 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
2
8 |
4
9 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.55 | 3.10 | 2.88 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 1.36 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.50 | 2.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.11.2016 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
