Азербайджан - Висша Лига (2016 - 2017)
16:30
АЗАЛ ПФК Баку
Сумгаит
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.80 | 3.10 | 2.38 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 1.36 | 1.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.53 | 2.40 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.04.2017 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Баку, а гостите от Сумгаит. Мачът ще се играе в Шувелян, разстоянието от Шувелян до Баку е 26.6 км., а от Шувелян до Сумгаит е 44.8 км. Мачът ще се играе на стадион АЗАЛ Арена, който има капацитет от 4 000 места. Снимки от Google карта стадион АЗАЛ Арена. Мачът ще се играе в 17:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
АЗАЛ ПФК Баку - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.04.2017 | Висша Лига | Шамахи | 2 - 1 | АЗАЛ ПФК Баку | 1.44 | 3.92 | 6.10 |
| 19.03.2017 | Висша Лига | АЗАЛ ПФК Баку | 1 - 1 | Габала | 7.89 | 4.23 | 1.34 |
| 14.03.2017 | Висша Лига | Карабах Агдам | 1 - 0 | АЗАЛ ПФК Баку | 1.12 | 6.94 | 14.12 |
| 05.03.2017 | Висша Лига | Капаз Ганджа | 1 - 1 | АЗАЛ ПФК Баку | 1.66 | 3.36 | 4.76 |
| 27.02.2017 | Висша Лига | АЗАЛ ПФК Баку | 0 - 1 | Нефтчи Баку | 4.95 | 3.34 | 1.64 |
| 19.02.2017 | Висша Лига | Сумгаит | 1 - 0 | АЗАЛ ПФК Баку | 1.60 | 3.47 | 4.89 |
| 13.02.2017 | Висша Лига | АЗАЛ ПФК Баку | 0 - 1 | Шамахи | 5.74 | 3.75 | 1.50 |
| 08.02.2017 | Висша Лига | Габала | 2 - 0 | АЗАЛ ПФК Баку | 1.19 | 5.15 | 12.62 |
| 03.02.2017 | Висша Лига | АЗАЛ ПФК Баку | 1 - 2 | Карабах Агдам | 8.61 | 4.70 | 1.29 |
| 29.01.2017 | Висша Лига | Зира Баку | 2 - 1 | АЗАЛ ПФК Баку | 1.55 | 3.53 | 5.46 |
Общо 2 равенства и 8 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 3 загуби в последните 4 домакинства.
Сумгаит - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.04.2017 | Висша Лига | Сумгаит | 2 - 0 | Нефтчи Баку | 2.30 | 3.09 | 2.81 |
| 18.03.2017 | Висша Лига | Капаз Ганджа | 1 - 0 | Сумгаит | 2.25 | 2.89 | 3.13 |
| 13.03.2017 | Висша Лига | Шамахи | 1 - 0 | Сумгаит | 1.52 | 3.44 | 5.88 |
| 04.03.2017 | Висша Лига | Сумгаит | 0 - 4 | Карабах Агдам | 5.29 | 3.79 | 1.52 |
| 27.02.2017 | Висша Лига | Зира Баку | 1 - 0 | Сумгаит | 1.98 | 3.09 | 3.52 |
| 19.02.2017 | Висша Лига | Сумгаит | 1 - 0 | АЗАЛ ПФК Баку | 1.60 | 3.47 | 4.89 |
| 13.02.2017 | Висша Лига | Нефтчи Баку | 1 - 0 | Сумгаит | 1.67 | 3.54 | 4.31 |
| 09.02.2017 | Висша Лига | Сумгаит | 3 - 1 | Капаз Ганджа | 2.16 | 2.97 | 3.27 |
| 04.02.2017 | Висша Лига | Сумгаит | 2 - 2 | Шамахи | 3.76 | 3.12 | 1.90 |
| 28.01.2017 | Висша Лига | Габала | 1 - 1 | Сумгаит | 1.23 | 4.98 | 10.53 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.02.2017 | Висша Лига | Сумгаит | 1 - 0 | АЗАЛ ПФК Баку | 1.60 | 3.47 | 4.89 |
| 27.11.2016 | Висша Лига | АЗАЛ ПФК Баку | 1 - 1 | Сумгаит | 2.49 | 2.96 | 2.76 |
| 01.10.2016 | Висша Лига | Сумгаит | 1 - 1 | АЗАЛ ПФК Баку | 1.71 | 3.46 | 4.28 |
| 17.04.2016 | Висша Лига | АЗАЛ ПФК Баку | 1 - 0 | Сумгаит | 1.83 | 3.25 | 3.88 |
| 20.02.2016 | Висша Лига | Сумгаит | 2 - 0 | АЗАЛ ПФК Баку | 2.17 | 3.06 | 3.09 |
| 28.11.2015 | Висша Лига | АЗАЛ ПФК Баку | 2 - 0 | Сумгаит | 2.30 | 3.13 | 2.80 |
| 26.09.2015 | Висша Лига | Сумгаит | 1 - 1 | АЗАЛ ПФК Баку | 1.90 | 3.24 | 3.68 |
| 17.04.2015 | Висша Лига | АЗАЛ ПФК Баку | 1 - 1 | Сумгаит | 1.64 | 3.38 | 4.75 |
| 15.02.2015 | Висша Лига | Сумгаит | 0 - 0 | АЗАЛ ПФК Баку | 1.98 | 3.23 | 3.29 |
| 29.11.2014 | Висша Лига | АЗАЛ ПФК Баку | 3 - 2 | Сумгаит | 2.40 | 3.10 | 2.70 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и 5 пъти са завършили наравно. На домашния терен на АЗАЛ ПФК Баку имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 10.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Карабах Агдам | 25 | +27 | 53 |
| 2 | Габала | 25 | +29 | 49 |
| 3 | Шамахи | 24 | +11 | 42 |
| 4 | Зира Баку | 24 | -3 | 31 |
| 5 | Сумгаит | 24 | -8 | 28 |
| 6 | Капаз Ганджа | 25 | -7 | 27 |
| 7 | Нефтчи Баку | 25 | -21 | 26 |
| 8 | АЗАЛ ПФК Баку | 24 | -28 | 10 |
Хронология в първенството
| АЗАЛ ПФК Баку | |
| Сумгаит | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | АЗАЛ ПФК Баку | АЗАЛ ПФК Баку | Сумгаит | Сумгаит | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Карабах Агдам | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 2 | 0 - 4 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 2 | Габала | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 3 | Шамахи | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 4 | Зира Баку | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 5 | Сумгаит | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | - | - | - | |
| 6 | Капаз Ганджа | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 7 | Нефтчи Баку | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 8 | АЗАЛ ПФК Баку | - | - | - | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
*** По 3 мача в сезон
Класиране в шампионата
| АЗАЛ ПФК Баку | Сумгаит | |
| Позиция | 8 | 5 |
| Точки | 10 | 28 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 6 |
| Точки | 4 | 9 |
Форма в шампионата
| АЗАЛ ПФК Баку | Сумгаит | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
7 16 |
7
7 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
4 7 |
2
3 7 |
Голове в шампионата
| АЗАЛ ПФК Баку | Сумгаит | |
|
Вкарани
Получени |
11
39 |
22
30 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
5
14 |
6
15 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.80 | 3.10 | 2.38 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 1.36 | 1.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.53 | 2.40 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.04.2017 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
