Португалия - Примейра Лига (2016 - 2017)
20:00
Б-САД
Шавеш
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.00 | 4.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.40 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.63 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.17 | 5.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.03.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Лисабон, а гостите от Шавеш. Разстоянието между двата града е 364.7 км. Мачът ще се играе на стадион Ещадио до Рестело, който има капацитет от 30 000 места. Снимки от Google карта стадион Ещадио до Рестело. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Б-САД - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.02.2017 | Примейра Лига | Ароука | 1 - 2 | Б-САД | 2.31 | 2.95 | 3.25 |
| 19.02.2017 | Примейра Лига | Б-САД | 1 - 1 | Витория Гимараеш | 3.01 | 2.91 | 2.49 |
| 12.02.2017 | Примейра Лига | Насионал Мадейра | 1 - 1 | Б-САД | 2.29 | 3.05 | 3.19 |
| 05.02.2017 | Примейра Лига | Б-САД | 0 - 0 | Тондела | 1.91 | 3.23 | 4.03 |
| 27.01.2017 | Примейра Лига | Боавища | 0 - 1 | Б-САД | 2.32 | 2.96 | 3.23 |
| 22.01.2017 | Примейра Лига | Б-САД | 1 - 2 | Витория Сетубал | 2.15 | 2.99 | 3.61 |
| 15.01.2017 | Примейра Лига | Б-САД | 1 - 0 | Рио Аве | 2.79 | 2.95 | 2.65 |
| 09.01.2017 | Примейра Лига | Морейрензе | 1 - 0 | Б-САД | 2.26 | 3.10 | 3.18 |
| 03.01.2017 | Купа на Лигата | Б-САД | 2 - 2 | Фейрензе | 1.45 | 3.99 | 6.55 |
| 29.12.2016 | Купа на Лигата | Морейрензе | 3 - 3 | Б-САД | 2.14 | 3.17 | 3.24 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Шавеш - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.03.2017 | Купа на Португалия | Витория Гимараеш | 2 - 0 | Шавеш | 1.88 | 3.10 | 4.30 |
| 24.02.2017 | Примейра Лига | Бенфика | 3 - 1 | Шавеш | 1.18 | 6.20 | 14.94 |
| 18.02.2017 | Примейра Лига | Шавеш | 2 - 0 | Ароука | 2.11 | 3.06 | 3.63 |
| 11.02.2017 | Примейра Лига | Витория Сетубал | 0 - 0 | Шавеш | 2.35 | 2.93 | 3.22 |
| 04.02.2017 | Примейра Лига | Шавеш | 0 - 0 | Боавища | 2.16 | 2.99 | 3.55 |
| 28.01.2017 | Примейра Лига | Тондела | 2 - 0 | Шавеш | 2.81 | 3.02 | 2.55 |
| 23.01.2017 | Примейра Лига | Шавеш | 2 - 0 | Насионал Мадейра | 1.85 | 3.23 | 4.30 |
| 17.01.2017 | Купа на Португалия | Шавеш | 1 - 0 | Спортинг Лисабон | 5.83 | 3.57 | 1.57 |
| 14.01.2017 | Примейра Лига | Шавеш | 2 - 2 | Спортинг Лисабон | 5.70 | 3.65 | 1.57 |
| 08.01.2017 | Примейра Лига | Рио Аве | 2 - 2 | Шавеш | 1.89 | 3.14 | 4.28 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.10.2016 | Примейра Лига | Шавеш | 3 - 1 | Б-САД | 2.19 | 3.08 | 3.34 |
Примейра Лига класиране към 05.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Бенфика | 24 | +39 | 60 |
| 2 | Порто | 24 | +42 | 59 |
| 3 | Спортинг Лисабон | 23 | +18 | 47 |
| 4 | Спортинг Брага | 24 | +15 | 42 |
| 5 | Витория Гимараеш | 23 | +6 | 39 |
| 6 | Маритимо | 23 | +2 | 34 |
| 7 | Шавеш | 23 | +2 | 32 |
| 8 | Витория Сетубал | 23 | 0 | 30 |
| 9 | Боавища | 24 | -1 | 30 |
| 10 | Рио Аве | 23 | -4 | 29 |
| 11 | Б-САД | 23 | -4 | 29 |
| 12 | Ароука | 24 | -12 | 27 |
| 13 | Фейрензе | 24 | -18 | 26 |
| 14 | Пасош Ферейра | 23 | -11 | 24 |
| 15 | Ещорил Прая | 23 | -12 | 20 |
| 16 | Морейрензе | 24 | -15 | 20 |
| 17 | Насионал Мадейра | 24 | -24 | 16 |
| 18 | Тондела | 23 | -23 | 15 |
Хронология в първенството
| Б-САД | |
| Шавеш | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Б-САД | Б-САД | Шавеш | Шавеш | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Бенфика | 0 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 2 | Порто | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 3 | Спортинг Лисабон | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 2 | ||||
| 4 | Спортинг Брага | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 5 | Витория Гимараеш | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 6 | Маритимо | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 7 | Шавеш | 3 - 1 | - | - | - | |||
| 8 | Витория Сетубал | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 9 | Боавища | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 10 | Рио Аве | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||
| 11 | Б-САД | - | - | - | 3 - 1 | |||
| 12 | Ароука | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 13 | Фейрензе | 0 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 14 | Пасош Ферейра | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 15 | Ещорил Прая | 1 - 1 | 1 - 0 | |||||
| 16 | Морейрензе | 1 - 0 | 2 - 1 | |||||
| 17 | Насионал Мадейра | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 18 | Тондела | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
Класиране в шампионата
| Б-САД | Шавеш | |
| Позиция | 11 | 7 |
| Точки | 29 | 32 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 10 |
| Точки | 14 | 11 |
Форма в шампионата
| Б-САД | Шавеш | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
8 8 |
7
11 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
5 3 |
2
5 4 |
Голове в шампионата
| Б-САД | Шавеш | |
|
Вкарани
Получени |
17
21 |
24
22 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
7
8 |
10
14 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.00 | 4.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.40 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.63 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.17 | 5.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.03.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
