Фарьорски острови - Висша Лига (2017)
18:00
Б36 Торсхавн
07 Вестур
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.19 | 5.87 | 10.38 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.03 | 1.08 | 3.76 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.04 | 8.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.25 | 1.09 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.26 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.95 | 1.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.11 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.07.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Торсхавн, а гостите от Сандавагур. Разстоянието между двата града е 20.6 км. Мачът ще се играе на стадион Гундадалур, който има капацитет от 5 000 места. Размерите на терена са 100 x 65 m. Снимки от Google карта стадион Гундадалур. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Б36 Торсхавн - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.07.2017 | Висша Лига | Б36 Торсхавн | 2 - 1 | Скала ИФ | 1.36 | 4.47 | 6.29 |
| 06.07.2017 | ЛЕ Квалификации | Б36 Торсхавн | 1 - 2 | Номе Калю | 2.93 | 3.23 | 2.24 |
| 29.06.2017 | ЛЕ Квалификации | Номе Калю | 2 - 1 | Б36 Торсхавн | 1.30 | 4.98 | 8.40 |
| 23.06.2017 | Висша Лига | ЕБ Стреймур | 1 - 2 | Б36 Торсхавн | 6.86 | 5.29 | 1.29 |
| 18.06.2017 | Висша Лига | Клаксвик | 1 - 5 | Б36 Торсхавн | 1.86 | 3.38 | 3.60 |
| 14.06.2017 | Висша Лига | Б36 Торсхавн | 2 - 2 | ХБ Торсхавн | 2.00 | 3.32 | 3.22 |
| 03.06.2017 | Висша Лига | Б36 Торсхавн | 3 - 5 | Викингур Гота | 2.19 | 3.38 | 2.76 |
| 29.05.2017 | Висша Лига | Рунавик | 1 - 1 | Б36 Торсхавн | 2.02 | 3.26 | 3.22 |
| 21.05.2017 | Висша Лига | Б36 Торсхавн | 4 - 0 | 07 Вестур | 1.28 | 4.63 | 8.40 |
| 14.05.2017 | Висша Лига | Скала ИФ | 2 - 2 | Б36 Торсхавн | - | - | - |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
07 Вестур - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.07.2017 | Висша Лига | 07 Вестур | 0 - 7 | Рунавик | 6.04 | 4.27 | 1.39 |
| 23.06.2017 | Висша Лига | 07 Вестур | 2 - 4 | Викингур Гота | 7.03 | 5.05 | 1.30 |
| 18.06.2017 | Висша Лига | ТБ Творойри | 3 - 1 | 07 Вестур | 1.73 | 3.53 | 3.97 |
| 14.06.2017 | Висша Лига | 07 Вестур | 3 - 2 | Фуглафьордур | 2.30 | 3.35 | 2.64 |
| 03.06.2017 | Висша Лига | 07 Вестур | 1 - 4 | ХБ Торсхавн | 4.71 | 4.44 | 1.46 |
| 28.05.2017 | Висша Лига | Клаксвик | 1 - 0 | 07 Вестур | 1.18 | 5.88 | 10.85 |
| 21.05.2017 | Висша Лига | Б36 Торсхавн | 4 - 0 | 07 Вестур | 1.28 | 4.63 | 8.40 |
| 14.05.2017 | Висша Лига | Рунавик | 4 - 0 | 07 Вестур | - | - | - |
| 06.05.2017 | Висша Лига | Викингур Гота | 2 - 2 | 07 Вестур | 1.23 | 5.39 | 8.53 |
| 30.04.2017 | Висша Лига | 07 Вестур | 1 - 1 | Скала ИФ | 2.04 | 3.21 | 3.24 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.05.2017 | Висша Лига | Б36 Торсхавн | 4 - 0 | 07 Вестур | 1.28 | 4.63 | 8.40 |
| 11.08.2013 | Висша Лига | 07 Вестур | 1 - 4 | Б36 Торсхавн | 4.60 | 3.75 | 1.57 |
| 28.06.2013 | Висша Лига | Б36 Торсхавн | 0 - 0 | 07 Вестур | 1.18 | 5.50 | 10.00 |
| 21.04.2013 | Висша Лига | 07 Вестур | 0 - 3 | Б36 Торсхавн | 3.75 | 3.50 | 1.75 |
| 12.10.2011 | Висша Лига | 07 Вестур | 2 - 3 | Б36 Торсхавн | 5.92 | 3.97 | 1.43 |
| 28.07.2011 | Висша Лига | Б36 Торсхавн | 1 - 0 | 07 Вестур | 1.25 | 5.00 | 9.00 |
| 10.04.2011 | Висша Лига | 07 Вестур | 0 - 3 | Б36 Торсхавн | 3.00 | 3.13 | 2.05 |
В последните 7 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Б36 Торсхавн имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 28.07.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Викингур Гота | 16 | +24 | 35 |
| 2 | Клаксвик | 15 | +11 | 32 |
| 3 | Рунавик | 16 | +22 | 30 |
| 4 | Б36 Торсхавн | 15 | +11 | 23 |
| 5 | ТБ Творойри | 16 | -2 | 20 |
| 6 | ХБ Торсхавн | 15 | +3 | 18 |
| 7 | ЕБ Стреймур | 16 | -10 | 18 |
| 8 | Скала ИФ | 16 | -6 | 17 |
| 9 | 07 Вестур | 15 | -24 | 11 |
| 10 | Фуглафьордур | 16 | -29 | 6 |
Хронология в първенството
| Б36 Торсхавн | |
| 07 Вестур | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Б36 Торсхавн | Б36 Торсхавн | 07 Вестур | 07 Вестур | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Викингур Гота | 3 - 5 | 1 - 1 | 3 - 5 | 2 - 4 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 2 | Клаксвик | 1 - 1 | 1 - 5 | 1 - 1 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 3 | Рунавик | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 0 - 7 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 4 | Б36 Торсхавн | - | - | - | 4 - 0 | 4 - 0 | ||
| 5 | ТБ Творойри | 3 - 2 | 0 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 6 | ХБ Торсхавн | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 4 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 7 | ЕБ Стреймур | 1 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||||
| 8 | Скала ИФ | 2 - 1 | 2 - 2 | 2 - 1 | 1 - 1 | |||
| 9 | 07 Вестур | 4 - 0 | 4 - 0 | - | - | - | ||
| 10 | Фуглафьордур | 4 - 0 | 4 - 0 | 3 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
*** По 3 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Б36 Торсхавн | 07 Вестур | |
| Позиция | 4 | 9 |
| Точки | 23 | 11 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 8 |
| Точки | 12 | 7 |
Форма в шампионата
| Б36 Торсхавн | 07 Вестур | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
8 2 |
3
2 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
3 1 |
2
1 5 |
Голове в шампионата
| Б36 Торсхавн | 07 Вестур | |
|
Вкарани
Получени |
33
22 |
13
37 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
18
11 |
6
16 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.19 | 5.87 | 10.38 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.03 | 1.08 | 3.76 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.04 | 8.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.25 | 1.09 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.26 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.95 | 1.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.11 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.07.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
