Фарьорски острови - Купа на Фарьорите (2024)
17:00
Б36 Торсхавн
Рунавик
с резултат 1 - 0 в продълженията
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.63 | 3.55 | 2.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 1.24 | 1.40 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.06 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.13 | 1.63 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.43 | 2.55 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.55 | 2.35 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.05.2024 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Торсхавн, а гостите от Рунавик. Разстоянието между двата града е 12.0 км. Мачът ще се играе на стадион Гундадалур, който има капацитет от 5 000 места. Размерите на терена са 100 x 65 m. Снимки от Google карта стадион Гундадалур. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Отговорна Игра
Б36 Торсхавн - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.05.2024 | Висша Лига | ХБ Торсхавн | 2 - 1 | Б36 Торсхавн | 1.91 | 3.51 | 3.36 |
| 29.04.2024 | Висша Лига | Б36 Торсхавн | 3 - 3 | Фуглафьордур | 1.04 | 11.43 | 24.50 |
| 25.04.2024 | Купа на Фарьорите | Б36 Торсхавн | 3 - 1 | Скала ИФ | 1.24 | 5.63 | 8.14 |
| 21.04.2024 | Висша Лига | Викингур Гота | 4 - 0 | Б36 Торсхавн | 1.59 | 3.83 | 4.62 |
| 14.04.2024 | Висша Лига | Рунавик | 1 - 0 | Б36 Торсхавн | 4.71 | 4.03 | 1.55 |
| 07.04.2024 | Висша Лига | Б36 Торсхавн | 2 - 2 | 07 Вестур | 1.70 | 3.94 | 3.70 |
| 01.04.2024 | Висша Лига | Скала ИФ | 1 - 4 | Б36 Торсхавн | 6.35 | 4.90 | 1.35 |
| 16.03.2024 | Висша Лига | Б36 Торсхавн | 2 - 0 | Клаксвик | 3.72 | 3.13 | 1.95 |
| 10.03.2024 | Висша Лига | Б68 Тофтир | 0 - 3 | Б36 Торсхавн | 6.80 | 4.33 | 1.38 |
| 29.10.2023 | Висша Лига | АБ Аргир | 3 - 2 | Б36 Торсхавн | 7.38 | 4.99 | 1.30 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 равенства в последните 4 домакинства.
Рунавик - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.05.2024 | Висша Лига | Б68 Тофтир | 1 - 2 | Рунавик | 4.81 | 3.91 | 1.55 |
| 29.04.2024 | Висша Лига | Рунавик | 0 - 1 | Викингур Гота | 6.10 | 4.63 | 1.38 |
| 21.04.2024 | Висша Лига | Фуглафьордур | 2 - 4 | Рунавик | 10.48 | 6.38 | 1.17 |
| 14.04.2024 | Висша Лига | Рунавик | 1 - 0 | Б36 Торсхавн | 4.71 | 4.03 | 1.55 |
| 07.04.2024 | Висша Лига | Рунавик | 2 - 0 | ЕБ Стреймур | 1.68 | 3.93 | 3.85 |
| 01.04.2024 | Висша Лига | Клаксвик | 3 - 2 | Рунавик | 1.05 | 11.75 | 24.17 |
| 16.03.2024 | Висша Лига | Рунавик | 3 - 1 | Скала ИФ | 1.85 | 3.66 | 3.47 |
| 10.03.2024 | Висша Лига | ХБ Торсхавн | 3 - 2 | Рунавик | 1.33 | 4.93 | 7.35 |
| 09.05.2023 | Купа на Фарьорите | Б68 Тофтир | 2 - 1 | Рунавик | 1.61 | 4.07 | 3.88 |
| 22.10.2022 | Висша Лига | ХБ Торсхавн | 3 - 1 | Рунавик | 1.33 | 5.01 | 5.98 |
Общо 5 победи и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 4 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.04.2024 | Висша Лига | Рунавик | 1 - 0 | Б36 Торсхавн | 4.71 | 4.03 | 1.55 |
| 28.08.2022 | Висша Лига | Рунавик | 1 - 2 | Б36 Торсхавн | 4.60 | 4.01 | 1.55 |
| 17.08.2022 | Висша Лига | Б36 Торсхавн | 1 - 1 | Рунавик | 1.32 | 4.85 | 6.41 |
| 14.04.2022 | Купа на Фарьорите | Рунавик | 1 - 4 | Б36 Торсхавн | - | - | - |
| 10.04.2022 | Висша Лига | Рунавик | 0 - 2 | Б36 Торсхавн | 2.58 | 4.08 | 2.02 |
| 04.12.2021 | Фарьорски острови | Рунавик | 1 - 1 | Б36 Торсхавн | 2.34 | 3.58 | 2.54 |
| 07.11.2021 | Висша Лига | Рунавик | 2 - 0 | Б36 Торсхавн | 2.53 | 3.66 | 2.31 |
| 08.08.2021 | Висша Лига | Б36 Торсхавн | 1 - 1 | Рунавик | 2.00 | 3.68 | 3.01 |
| 14.04.2021 | Висша Лига | Рунавик | 4 - 2 | Б36 Торсхавн | - | - | - |
| 07.11.2020 | Висша Лига | Б36 Торсхавн | 3 - 4 | Рунавик | 2.02 | 3.71 | 2.93 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 4 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Б36 Торсхавн имат изиграни 3 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Класиране във Висша Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Викингур Гота | 8 | +20 | 24 |
| 2 | ХБ Торсхавн | 8 | +11 | 21 |
| 3 | Клаксвик | 8 | +11 | 18 |
| 4 | Рунавик | 8 | +5 | 15 |
| 5 | Б36 Торсхавн | 8 | +2 | 11 |
| 6 | 07 Вестур | 8 | -3 | 11 |
| 7 | Скала ИФ | 8 | -1 | 10 |
| 8 | ЕБ Стреймур | 8 | -6 | 4 |
| 9 | Б68 Тофтир | 8 | -13 | 1 |
| 10 | Фуглафьордур | 8 | -26 | 1 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.63 | 3.55 | 2.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 1.24 | 1.40 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.06 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.13 | 1.63 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.43 | 2.55 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.55 | 2.35 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.05.2024 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра