Приятелски Срещи - Клубни
16:00
Бала Таун
(Уелс)
Колуин Бей
(Уелс)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.18 | 3.56 | 1.70 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.97 | 1.22 | 1.18 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.10 | 1.30 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.79 | 1.21 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.98 | 1.72 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 2.81 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.69 | 2.02 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.06.2026 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Бала, а гостите от Олд Колуин. Разстоянието между двата града е 42.7 км.
Отговорна Игра
Бала Таун - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.04.2026 | Група за Изпадане | Бала Таун | 1 - 2 | Бритън Фери Лансауел | 2.35 | 3.25 | 2.60 |
| 03.04.2026 | Група за Изпадане | Ланели Таун | 0 - 5 | Бала Таун | 5.05 | 3.72 | 1.52 |
| 28.03.2026 | Група за Изпадане | Кардиф Метрополитън | 2 - 1 | Бала Таун | 1.72 | 3.26 | 4.22 |
| 21.03.2026 | Група за Изпадане | Бала Таун | 1 - 0 | Хавърфордуест | 3.57 | 3.13 | 1.90 |
| 14.03.2026 | Група за Изпадане | Флинт Таун Юн. | 1 - 1 | Бала Таун | 1.59 | 3.68 | 4.44 |
| 27.02.2026 | Група за Изпадане | Бала Таун | 0 - 0 | Ланели Таун | 1.37 | 4.15 | 6.60 |
| 21.02.2026 | Група за Изпадане | Бритън Фери Лансауел | 2 - 1 | Бала Таун | 1.87 | 3.43 | 3.59 |
| 13.02.2026 | Група за Изпадане | Хавърфордуест | 3 - 0 | Бала Таун | 1.72 | 3.37 | 4.46 |
| 07.02.2026 | Група за Изпадане | Бала Таун | 1 - 1 | Кардиф Метрополитън | 3.50 | 3.19 | 1.98 |
| 23.01.2026 | Група за Изпадане | Бала Таун | 3 - 4 | Флинт Таун Юн. | 3.10 | 3.32 | 2.08 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Колуин Бей - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2026 | Плейофи | Колуин Бей | 0 - 0 | Пенибонт | 1.87 | 3.38 | 3.45 |
| 18.04.2026 | Група за Титлата | Конас Кий | 1 - 1 | Колуин Бей | 1.78 | 3.46 | 3.73 |
| 03.04.2026 | Група за Титлата | Колуин Бей | 0 - 2 | Карнарвън Таун | 1.99 | 3.48 | 3.00 |
| 28.03.2026 | Група за Титлата | Пенибонт | 0 - 0 | Колуин Бей | 2.54 | 3.22 | 2.39 |
| 20.03.2026 | Група за Титлата | Дъ Ню Сейнтс | 0 - 2 | Колуин Бей | 1.20 | 5.53 | 9.31 |
| 14.03.2026 | Група за Титлата | Колуин Бей | 3 - 1 | Бари Таун | 2.28 | 3.16 | 2.68 |
| 27.02.2026 | Група за Титлата | Карнарвън Таун | 3 - 0 | Колуин Бей | 2.11 | 3.32 | 2.84 |
| 21.02.2026 | Група за Титлата | Колуин Бей | 3 - 1 | Пенибонт | 2.00 | 3.36 | 3.31 |
| 13.02.2026 | Група за Титлата | Колуин Бей | 0 - 2 | Дъ Ню Сейнтс | 6.37 | 4.37 | 1.39 |
| 07.02.2026 | Група за Титлата | Бари Таун | 0 - 1 | Колуин Бей | 2.13 | 3.38 | 2.92 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.09.2025 | Висша Лига | Колуин Бей | 0 - 1 | Бала Таун | 1.77 | 3.41 | 4.11 |
| 22.08.2025 | Висша Лига | Бала Таун | 1 - 0 | Колуин Бей | 2.18 | 3.44 | 2.82 |
| 26.12.2023 | Висша Лига | Колуин Бей | 2 - 3 | Бала Таун | 3.41 | 3.46 | 1.93 |
| 07.10.2023 | Висша Лига | Бала Таун | 2 - 1 | Колуин Бей | 1.57 | 3.88 | 4.84 |
В последните 4 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач. На домашния терен на Бала Таун имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.18 | 3.56 | 1.70 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.97 | 1.22 | 1.18 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.10 | 1.30 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.79 | 1.21 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.98 | 1.72 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 2.81 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.69 | 2.02 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.06.2026 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра