Турция - ТФФ Първа Лига (2017 - 2018)
12:00
Балъкесирспор
Истанбулспор
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.14 | 3.10 | 3.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.37 | 1.72 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.37 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.03.2018 08:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Балъкесир, а гостите от Истанбул. Разстоянието между двата града е 176.5 км. Мачът ще се играе на стадион Балъкесир Ататюрк, който има капацитет от 15 800 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Балъкесир Ататюрк. Мачът ще се играе в 13:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Балъкесирспор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.03.2018 | Първа Лига | Аданаспор | 0 - 1 | Балъкесирспор | 1.98 | 3.34 | 3.35 |
| 07.03.2018 | Първа Лига | Балъкесирспор | 0 - 2 | Болуспор | 2.62 | 3.23 | 2.47 |
| 03.03.2018 | Първа Лига | Газиантепспор | 1 - 3 | Балъкесирспор | 9.14 | 5.36 | 1.24 |
| 24.02.2018 | Първа Лига | Балъкесирспор | 2 - 0 | Самсунспор | 1.82 | 3.28 | 4.07 |
| 20.02.2018 | Първа Лига | Ризеспор | 3 - 0 | Балъкесирспор | 1.62 | 3.82 | 4.63 |
| 17.02.2018 | Първа Лига | Балъкесирспор | 1 - 1 | Елязъгспор | 1.93 | 3.25 | 3.67 |
| 11.02.2018 | Първа Лига | Балъкесирспор | 1 - 3 | Анкарагуджу | 2.31 | 3.14 | 2.93 |
| 05.02.2018 | Първа Лига | Алтънорду | 2 - 1 | Балъкесирспор | 2.41 | 3.18 | 2.76 |
| 26.01.2018 | Първа Лига | Балъкесирспор | 2 - 0 | Ерзурумспор | 1.98 | 3.39 | 3.43 |
| 20.01.2018 | Първа Лига | Адана Демирспор | 0 - 2 | Балъкесирспор | 2.19 | 3.28 | 3.08 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Истанбулспор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.03.2018 | Първа Лига | Истанбулспор | 1 - 2 | Анкарагуджу | 2.17 | 3.05 | 3.20 |
| 08.03.2018 | Първа Лига | Алтънорду | 3 - 1 | Истанбулспор | 2.26 | 3.12 | 3.02 |
| 04.03.2018 | Първа Лига | Истанбулспор | 2 - 2 | Ерзурумспор | 1.88 | 3.18 | 3.97 |
| 26.02.2018 | Първа Лига | Адана Демирспор | 2 - 1 | Истанбулспор | 2.43 | 3.01 | 2.82 |
| 21.02.2018 | Първа Лига | Истанбулспор | 1 - 0 | Манисаспор | 1.35 | 4.27 | 8.11 |
| 18.02.2018 | Първа Лига | Газиантеп ФК | 2 - 0 | Истанбулспор | 1.86 | 3.19 | 4.15 |
| 11.02.2018 | Първа Лига | Истанбулспор | 2 - 1 | Юмраниеспор | 2.26 | 3.06 | 3.11 |
| 04.02.2018 | Първа Лига | Гиресунспор | 0 - 1 | Истанбулспор | 1.99 | 3.17 | 3.72 |
| 29.01.2018 | Първа Лига | Истанбулспор | 2 - 1 | Денизлиспор | 1.79 | 3.38 | 4.25 |
| 20.01.2018 | Първа Лига | Ескишехирспор | 1 - 2 | Истанбулспор | 1.83 | 3.40 | 3.99 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2017 | Първа Лига | Истанбулспор | 4 - 1 | Балъкесирспор | 2.42 | 3.19 | 2.72 |
ТФФ Първа Лига класиране към 18.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ризеспор | 28 | +22 | 53 |
| 2 | Юмраниеспор | 28 | +13 | 50 |
| 3 | Анкарагуджу | 27 | +14 | 49 |
| 4 | Алтънорду | 28 | +10 | 48 |
| 5 | Газиантеп ФК | 28 | +25 | 47 |
| 6 | Болуспор | 27 | +15 | 43 |
| 7 | Елязъгспор | 28 | +7 | 41 |
| 8 | Истанбулспор | 27 | 0 | 39 |
| 9 | Балъкесирспор | 27 | +5 | 39 |
| 10 | Гиресунспор | 27 | +6 | 37 |
| 11 | Ерзурумспор | 27 | +2 | 37 |
| 12 | Адана Демирспор | 28 | -2 | 34 |
| 13 | Аданаспор | 28 | -12 | 34 |
| 14 | Самсунспор | 27 | -7 | 32 |
| 15 | Ескишехирспор | 27 | +2 | 31 |
| 16 | Денизлиспор | 28 | -9 | 30 |
| 17 | Манисаспор | 28 | -27 | 12 |
| 18 | Газиантепспор | 28 | -64 | 1 |
Хронология в първенството
| Балъкесирспор | |
| Истанбулспор | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Балъкесирспор | Балъкесирспор | Истанбулспор | Истанбулспор | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ризеспор | 1 - 1 | 3 - 0 | 1 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 2 | Юмраниеспор | 2 - 2 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 3 | Анкарагуджу | 1 - 3 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 4 | Алтънорду | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 5 | Газиантеп ФК | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 6 | Болуспор | 0 - 2 | 2 - 4 | 0 - 2 | 1 - 0 | |||
| 7 | Елязъгспор | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | |||
| 8 | Истанбулспор | 4 - 1 | - | - | - | |||
| 9 | Балъкесирспор | - | - | - | 4 - 1 | |||
| 10 | Гиресунспор | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 11 | Ерзурумспор | 2 - 0 | 4 - 3 | 2 - 0 | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 12 | Адана Демирспор | 2 - 2 | 0 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 13 | Аданаспор | 4 - 1 | 0 - 1 | 4 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 14 | Самсунспор | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | |||
| 15 | Ескишехирспор | 2 - 3 | 2 - 3 | 2 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 16 | Денизлиспор | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 17 | Манисаспор | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 18 | Газиантепспор | 2 - 0 | 1 - 3 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
Класиране в шампионата
| Балъкесирспор | Истанбулспор | |
| Позиция | 9 | 8 |
| Точки | 39 | 39 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 11 |
| Точки | 22 | 14 |
Форма в шампионата
| Балъкесирспор | Истанбулспор | |
|
Победи
Равни Загуби |
12
6 9 |
11
6 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
4 3 |
4
2 7 |
Голове в шампионата
| Балъкесирспор | Истанбулспор | |
|
Вкарани
Получени |
45
40 |
31
31 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
20
14 |
9
16 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.14 | 3.10 | 3.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.37 | 1.72 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.37 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.03.2018 08:01. Възможни са промени към настоящия момент!
