Сингапур - Висша Лига (2017)
14:30
Балестиер Халса
Бруней ДПММ
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.80 | 3.75 | 1.57 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.25 | 1.18 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.75 | 1.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.38 | 1.55 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.04.2017 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тоа Пайох (Сингапур), а гостите от Бандар Сери Бегаван (Бруней). Разстоянието между двата града е 1 295.4 км. Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Балестиер Халса - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.04.2017 | Висша Лига | Балестиер Халса | 1 - 0 | Йънг Лайънс | 1.35 | 4.38 | 6.93 |
| 11.03.2017 | Висша Лига | Балестиер Халса | 0 - 1 | Тампайнс Роувърс | 5.19 | 3.98 | 1.50 |
| 04.03.2017 | Висша Лига | Гейланг Интернешънъл | 2 - 0 | Балестиер Халса | 1.67 | 3.70 | 4.12 |
| 28.02.2017 | Висша Лига | Балестиер Халса | 1 - 2 | Уориърс ФК | 3.80 | 3.65 | 1.74 |
| 26.10.2016 | Висша Лига | Балестиер Халса | 2 - 0 | Бруней ДПММ | 3.94 | 3.76 | 1.69 |
| 22.10.2016 | Висша Лига | Тампайнс Роувърс | 2 - 0 | Балестиер Халса | 1.16 | 6.06 | 11.32 |
| 15.10.2016 | Висша Лига | Балестиер Халса | 0 - 5 | Лайън С. Сейлърс | 2.92 | 3.57 | 2.04 |
| 01.10.2016 | Висша Лига | Хоуганг Юнайтед | 1 - 1 | Балестиер Халса | 1.46 | 4.15 | 5.50 |
| 22.09.2016 | Висша Лига | Балестиер Халса | 1 - 1 | Уориърс ФК | 2.63 | 3.38 | 2.29 |
| 13.09.2016 | Купа на Сингапур | Балестиер Халса | 0 - 1 | Джуронг | 5.71 | 4.02 | 1.46 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 7 домакинства.
Бруней ДПММ - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.04.2017 | Висша Лига | Бруней ДПММ | 2 - 0 | Хоуганг Юнайтед | 1.74 | 3.51 | 4.00 |
| 09.03.2017 | Висша Лига | Джуронг | 2 - 0 | Бруней ДПММ | 1.81 | 3.74 | 3.41 |
| 03.03.2017 | Висша Лига | Бруней ДПММ | 1 - 3 | Лайън С. Сейлърс | 1.74 | 3.72 | 3.74 |
| 26.10.2016 | Висша Лига | Балестиер Халса | 2 - 0 | Бруней ДПММ | 3.94 | 3.76 | 1.69 |
| 01.10.2016 | Висша Лига | Тампайнс Роувърс | 0 - 1 | Бруней ДПММ | 1.74 | 3.77 | 3.71 |
| 26.09.2016 | Висша Лига | Бруней ДПММ | 5 - 3 | Йънг Лайънс | 1.12 | 7.27 | 12.11 |
| 23.09.2016 | Висша Лига | Бруней ДПММ | 3 - 1 | Лайън С. Сейлърс | 1.66 | 3.84 | 4.00 |
| 26.08.2016 | Висша Лига | Хоуганг Юнайтед | 1 - 2 | Бруней ДПММ | 2.28 | 3.42 | 2.62 |
| 19.08.2016 | Висша Лига | Бруней ДПММ | 3 - 0 | Уориърс ФК | 1.43 | 4.25 | 5.56 |
| 11.08.2016 | Висша Лига | Гейланг Интернешънъл | 1 - 1 | Бруней ДПММ | 2.57 | 3.42 | 2.33 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.10.2016 | Висша Лига | Балестиер Халса | 2 - 0 | Бруней ДПММ | 3.94 | 3.76 | 1.69 |
| 24.06.2016 | Висша Лига | Балестиер Халса | 1 - 4 | Бруней ДПММ | 2.94 | 3.59 | 2.03 |
| 15.04.2016 | Висша Лига | Бруней ДПММ | 3 - 1 | Балестиер Халса | 1.44 | 4.18 | 5.58 |
| 21.11.2015 | Висша Лига | Бруней ДПММ | 4 - 0 | Балестиер Халса | 1.47 | 3.94 | 5.76 |
| 29.08.2015 | Висша Лига | Балестиер Халса | 2 - 1 | Бруней ДПММ | 2.98 | 3.27 | 2.12 |
| 01.05.2015 | Висша Лига | Бруней ДПММ | 1 - 2 | Балестиер Халса | 1.43 | 4.13 | 5.80 |
| 25.10.2014 | Група за Титлата | Бруней ДПММ | 1 - 1 | Балестиер Халса | 1.41 | 4.26 | 5.77 |
| 21.08.2014 | Висша Лига | Балестиер Халса | 3 - 3 | Бруней ДПММ | 3.60 | 3.56 | 1.79 |
| 11.07.2014 | Купа на Лигата | Бруней ДПММ | 2 - 2 | Балестиер Халса | 1.55 | 3.78 | 5.02 |
| 25.04.2014 | Висша Лига | Бруней ДПММ | 4 - 1 | Балестиер Халса | 1.44 | 4.14 | 5.65 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 4 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Балестиер Халса имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 07.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Джуронг | 4 | +8 | 10 |
| 2 | Лайън Сити Сейлърс | 3 | +7 | 7 |
| 3 | Уориърс ФК | 3 | +2 | 7 |
| 4 | Хоуганг Юнайтед | 4 | +1 | 6 |
| 5 | Тампайнс Роувърс | 4 | 0 | 6 |
| 6 | Гейланг Интернешънъл | 3 | 0 | 4 |
| 7 | Бруней ДПММ | 3 | -2 | 3 |
| 8 | Балестиер Халса | 4 | -3 | 3 |
| 9 | Йънг Лайънс | 4 | -13 | 0 |
Хронология в първенството
| Балестиер Халса | |
| Бруней ДПММ | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Балестиер Халса | Балестиер Халса | Бруней ДПММ | Бруней ДПММ | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Джуронг | 2 - 0 | 2 - 0 | |||||
| 2 | Лайън Сити Сейлърс | 1 - 3 | ||||||
| 3 | Уориърс ФК | 1 - 2 | 1 - 2 | |||||
| 4 | Хоуганг Юнайтед | 2 - 0 | ||||||
| 5 | Тампайнс Роувърс | 0 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 6 | Гейланг Интернешънъл | 2 - 0 | ||||||
| 7 | Бруней ДПММ | - | - | - | ||||
| 8 | Балестиер Халса | - | - | - | ||||
| 9 | Йънг Лайънс | 1 - 0 | 1 - 0 | |||||
*** По 3 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Балестиер Халса | Бруней ДПММ | |
| Позиция | 8 | 7 |
| Точки | 3 | 3 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 6 |
| Точки | 3 | 0 |
Форма в шампионата
| Балестиер Халса | Бруней ДПММ | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 3 |
1
0 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 2 |
0
0 1 |
Голове в шампионата
| Балестиер Халса | Бруней ДПММ | |
|
Вкарани
Получени |
2
5 |
3
5 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
2
3 |
0
2 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.80 | 3.75 | 1.57 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.25 | 1.18 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.75 | 1.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.38 | 1.55 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.04.2017 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
