Приятелски Срещи - Клубни
17:00
Баликлеър Комрадс
(Северна Ирландия)
Гленторан
(Северна Ирландия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 9.50 | 6.25 | 1.18 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.88 | 1.08 | 1.03 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 9.00 | 1.03 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.06 | 1.09 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.71 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.64 | 2.10 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.77 | 1.89 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.07.2024 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Баликлеър, а гостите от Белфаст. Разстоянието между двата града е 21.1 км.
Отговорна Игра
Баликлеър Комрадс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.07.2024 | Приятелски срещи | Баликлеър Комрадс | 1 - 1 | Линфийлд | 11.98 | 7.28 | 1.14 |
| 09.07.2024 | Приятелски срещи | Баликлеър Комрадс | 1 - 1 | Портадаун | 3.47 | 3.61 | 1.82 |
| 25.06.2024 | Приятелски срещи | Баликлеър Комрадс | 2 - 3 | Дъ Ню Сейнтс | 19.19 | 10.43 | 1.05 |
| 02.03.2024 | Купа Сев. Ирл. | Гленторан | 2 - 0 | Баликлеър Комрадс | 1.07 | 9.96 | 26.50 |
| 03.02.2024 | Купа Сев. Ирл. | Дънганън Суифтс | 2 - 3 | Баликлеър Комрадс | 1.41 | 4.40 | 6.43 |
| 03.10.2023 | Купа на Лигата | Лоугал | 3 - 2 | Баликлеър Комрадс | - | - | - |
| 29.07.2023 | Приятелски срещи | Баликлеър Комрадс | 0 - 3 | Карик Рейнджърс | 3.83 | 4.03 | 1.71 |
| 06.07.2023 | Приятелски срещи | Баликлеър Комрадс | 0 - 4 | Ларн | 47.57 | 11.57 | 1.03 |
| 04.03.2023 | Купа Сев. Ирл. | Баликлеър Комрадс | 1 - 1 | Балимина Юнайтед | 6.64 | 4.84 | 1.34 |
| 04.02.2023 | Купа Сев. Ирл. | Инститют | 0 - 1 | Баликлеър Комрадс | 2.35 | 3.29 | 2.51 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 3 загуби в последните 6 домакинства.
Гленторан - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.07.2024 | Приятелски срещи | Дъндела | 0 - 3 | Гленторан | 8.38 | 5.52 | 1.24 |
| 14.07.2024 | Приятелски срещи | Гленторан | 2 - 0 | Харланд-Уолф Уелдърс | 1.24 | 5.58 | 8.08 |
| 01.05.2024 | Плейофи | Гленторан | 0 - 3 | Коулрейн | 1.66 | 3.90 | 4.08 |
| 27.04.2024 | Група за Титлата | Гленторан | 4 - 0 | Крусейдърс | 1.60 | 4.12 | 4.44 |
| 20.04.2024 | Група за Титлата | Клифтънвил | 2 - 0 | Гленторан | 2.42 | 3.43 | 2.49 |
| 16.04.2024 | Група за Титлата | Гленторан | 1 - 2 | Ларн | 3.71 | 3.62 | 1.83 |
| 13.04.2024 | Група за Титлата | Коулрейн | 2 - 1 | Гленторан | 3.60 | 3.72 | 1.81 |
| 06.04.2024 | Група за Титлата | Гленторан | 0 - 0 | Линфийлд | 2.80 | 3.48 | 2.22 |
| 29.03.2024 | Купа Сев. Ирл. | Гленторан | 1 - 3 | Линфийлд | 2.70 | 3.34 | 2.34 |
| 23.03.2024 | Премиършип | Гленторан | 4 - 0 | Балимина Юнайтед | 1.22 | 6.01 | 10.09 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 2 загуби в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.03.2024 | Купа Сев. Ирл. | Гленторан | 2 - 0 | Баликлеър Комрадс | 1.07 | 9.96 | 26.50 |
| 27.08.2019 | Купа на Лигата | Гленторан | 5 - 1 | Баликлеър Комрадс | 1.17 | 6.64 | 10.03 |
| 03.02.2018 | Купа Сев. Ирл. | Баликлеър Комрадс | 0 - 4 | Гленторан | 3.72 | 2.95 | 1.97 |
| 26.08.2013 | Купа на Лигата | Баликлеър Комрадс | 0 - 2 | Гленторан | 6.75 | 5.00 | 1.30 |
В последните 4 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 4 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Баликлеър Комрадс имат изиграни 2 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 9.50 | 6.25 | 1.18 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.88 | 1.08 | 1.03 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 9.00 | 1.03 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.06 | 1.09 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.71 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.64 | 2.10 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.77 | 1.89 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.07.2024 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра