Приятелски Срещи - Клубни
17:00
Баликлеър Комрадс
(Северна Ирландия)
Линфийлд
(Северна Ирландия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 11.98 | 7.28 | 1.14 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.19 | 1.07 | 1.03 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.84 | 1.11 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.83 | 1.37 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.74 | 1.96 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.99 | 1.74 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.07.2024 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Баликлеър, а гостите от Белфаст. Разстоянието между двата града е 21.1 км.
Отговорна Игра
Баликлеър Комрадс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.07.2024 | Приятелски срещи | Баликлеър Комрадс | 1 - 1 | Портадаун | 3.47 | 3.61 | 1.82 |
| 25.06.2024 | Приятелски срещи | Баликлеър Комрадс | 2 - 3 | Дъ Ню Сейнтс | 19.19 | 10.43 | 1.05 |
| 02.03.2024 | Купа Сев. Ирл. | Гленторан | 2 - 0 | Баликлеър Комрадс | 1.07 | 9.96 | 26.50 |
| 03.02.2024 | Купа Сев. Ирл. | Дънганън Суифтс | 2 - 3 | Баликлеър Комрадс | 1.41 | 4.40 | 6.43 |
| 03.10.2023 | Купа на Лигата | Лоугал | 3 - 2 | Баликлеър Комрадс | - | - | - |
| 29.07.2023 | Приятелски срещи | Баликлеър Комрадс | 0 - 3 | Карик Рейнджърс | 3.83 | 4.03 | 1.71 |
| 06.07.2023 | Приятелски срещи | Баликлеър Комрадс | 0 - 4 | Ларн | 47.57 | 11.57 | 1.03 |
| 04.03.2023 | Купа Сев. Ирл. | Баликлеър Комрадс | 1 - 1 | Балимина Юнайтед | 6.64 | 4.84 | 1.34 |
| 04.02.2023 | Купа Сев. Ирл. | Инститют | 0 - 1 | Баликлеър Комрадс | 2.35 | 3.29 | 2.51 |
| 04.10.2022 | Купа на Лигата | Баликлеър Комрадс | 1 - 2 | Нюри Сити | 4.20 | 4.23 | 1.59 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 4 загуби в последните 6 домакинства.
Линфийлд - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.07.2024 | ЛК Квалификации | Линфийлд | 3 - 2 | Стярнан Гардабаер | 1.87 | 3.60 | 3.65 |
| 13.07.2024 | Приятелски срещи | Бангор ФК | 1 - 4 | Линфийлд | 5.28 | 4.24 | 1.45 |
| 11.07.2024 | ЛК Квалификации | Стярнан Гардабаер | 2 - 0 | Линфийлд | 2.01 | 3.59 | 3.18 |
| 06.07.2024 | Приятелски срещи | Линфийлд | 1 - 0 | Голуей Юнайтед | 1.72 | 3.81 | 3.63 |
| 29.06.2024 | Приятелски срещи | Арка Гдиня | 5 - 2 | Линфийлд | - | - | - |
| 04.05.2024 | Купа Сев. Ирл. | Клифтънвил | 1 - 1 | Линфийлд | 3.55 | 3.53 | 1.88 |
| 27.04.2024 | Група за Титлата | Линфийлд | 1 - 1 | Клифтънвил | 1.63 | 3.94 | 4.28 |
| 22.04.2024 | Група за Титлата | Линфийлд | 1 - 1 | Ларн | 2.17 | 3.30 | 2.93 |
| 16.04.2024 | Група за Титлата | Линфийлд | 2 - 2 | Коулрейн | 1.30 | 5.14 | 7.47 |
| 12.04.2024 | Група за Титлата | Крусейдърс | 1 - 2 | Линфийлд | 2.98 | 3.49 | 2.09 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.09.2021 | Купа на Лигата | Баликлеър Комрадс | 0 - 4 | Линфийлд | 14.79 | 9.20 | 1.09 |
| 05.01.2019 | Купа Сев. Ирл. | Линфийлд | 1 - 0 | Баликлеър Комрадс | 1.03 | 11.41 | 24.30 |
| 25.08.2014 | Купа на Лигата | Баликлеър Комрадс | 1 - 0 | Линфийлд | 11.00 | 5.68 | 1.18 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Баликлеър Комрадс имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 11.98 | 7.28 | 1.14 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.19 | 1.07 | 1.03 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.84 | 1.11 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.83 | 1.37 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.74 | 1.96 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.99 | 1.74 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.07.2024 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра