Северна Ирландия - Купа на Лигата (2024 - 2025)
21:45
Балимина Юнайтед
Ардс ФК
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.34 | 4.69 | 6.78 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 1.14 | 2.93 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.65 | 1.16 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.30 | 1.54 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.79 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.11.2024 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Балимина, а гостите от Нютаунардс. Разстоянието между двата града е 48.2 км. Мачът ще се играе на стадион Балимина Шоуграундс, който има капацитет от 4 100 места, от които седящи 3 050. Снимки от Google карта стадион Балимина Шоуграундс. Мачът ще се играе в 19:45 местно време.
Отговорна Игра
Балимина Юнайтед - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2024 | Премиършип | Балимина Юнайтед | 0 - 3 | Портадаун | 1.81 | 3.48 | 3.77 |
| 26.10.2024 | Премиършип | Крусейдърс | 1 - 0 | Балимина Юнайтед | 1.81 | 3.38 | 3.86 |
| 19.10.2024 | Премиършип | Балимина Юнайтед | 0 - 1 | Коулрейн | 2.04 | 3.50 | 3.03 |
| 12.10.2024 | Премиършип | Гленавон | 0 - 1 | Балимина Юнайтед | 2.75 | 3.25 | 2.28 |
| 05.10.2024 | Премиършип | Балимина Юнайтед | 4 - 1 | Лоугал | 1.55 | 3.88 | 4.81 |
| 28.09.2024 | Премиършип | Портадаун | 0 - 1 | Балимина Юнайтед | 2.78 | 3.37 | 2.22 |
| 21.09.2024 | Премиършип | Балимина Юнайтед | 3 - 2 | Клифтънвил | 3.69 | 3.57 | 1.80 |
| 17.09.2024 | Премиършип | Карик Рейнджърс | 1 - 4 | Балимина Юнайтед | 2.21 | 3.41 | 2.76 |
| 14.09.2024 | Премиършип | Балимина Юнайтед | 1 - 0 | Гленторан | 4.28 | 3.71 | 1.66 |
| 07.09.2024 | Премиършип | Ларн | 0 - 1 | Балимина Юнайтед | 1.20 | 5.68 | 10.15 |
Общо 7 победи и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Ардс ФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.10.2024 | Купа на Лигата | Портадаун | 0 - 1 | Ардс ФК | - | - | - |
| 03.08.2024 | Приятелски срещи | Лоугал | 1 - 1 | Ардс ФК | - | - | - |
| 18.07.2024 | Приятелски срещи | Гленавон | 1 - 1 | Ардс ФК | 1.13 | 7.35 | 13.23 |
| 05.07.2024 | Приятелски срещи | Балимина Юнайтед | 3 - 0 | Ардс ФК | 1.31 | 5.18 | 6.85 |
| 03.02.2024 | Купа Сев. Ирл. | Инститют | 1 - 0 | Ардс ФК | 1.59 | 3.96 | 4.38 |
| 06.01.2024 | Купа Сев. Ирл. | Крусейдърс | 1 - 1 | Ардс ФК | 1.07 | 9.54 | 24.64 |
| 07.11.2023 | Купа на Лигата | Ардс ФК | 3 - 3 | Ларн | 25.64 | 11.21 | 1.05 |
| 03.10.2023 | Купа на Лигата | Балинамалард Юнайтед | 1 - 5 | Ардс ФК | 2.23 | 3.51 | 2.61 |
| 29.07.2023 | Приятелски срещи | Коулрейн | 4 - 0 | Ардс ФК | 1.08 | 9.00 | 24.00 |
| 18.07.2023 | Приятелски срещи | Гленавон | 6 - 3 | Ардс ФК | 1.28 | 5.29 | 8.03 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 9 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.07.2024 | Приятелски срещи | Балимина Юнайтед | 3 - 0 | Ардс ФК | 1.31 | 5.18 | 6.85 |
| 14.09.2022 | Купа на Лигата | Ардс ФК | 2 - 2 | Балимина Юнайтед | 5.72 | 4.55 | 1.40 |
| 26.01.2019 | Премиършип | Балимина Юнайтед | 4 - 1 | Ардс ФК | 1.21 | 5.70 | 10.99 |
| 22.12.2018 | Премиършип | Балимина Юнайтед | 2 - 0 | Ардс ФК | 1.20 | 5.85 | 10.47 |
| 13.11.2018 | Купа на Лигата | Ардс ФК | 0 - 1 | Балимина Юнайтед | 4.40 | 3.82 | 1.64 |
| 18.08.2018 | Премиършип | Ардс ФК | 1 - 2 | Балимина Юнайтед | 4.33 | 4.03 | 1.61 |
| 27.02.2018 | Премиършип | Ардс ФК | 1 - 0 | Балимина Юнайтед | 3.69 | 3.81 | 1.75 |
| 20.01.2018 | Премиършип | Ардс ФК | 1 - 0 | Балимина Юнайтед | 3.26 | 3.72 | 1.89 |
| 15.11.2017 | Купа на Лигата | Балимина Юнайтед | 2 - 2 | Ардс ФК | 1.60 | 4.17 | 4.23 |
| 14.10.2017 | Премиършип | Балимина Юнайтед | 6 - 3 | Ардс ФК | 1.63 | 3.93 | 4.20 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Балимина Юнайтед имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Балимина Юнайтед класиране в Премиършип
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Линфийлд | 14 | +16 | 29 |
| 2 | Клифтънвил | 14 | +4 | 24 |
| 3 | Балимина Юнайтед | 15 | +2 | 24 |
| 4 | Дънганън Суифтс | 15 | +3 | 23 |
| 5 | Коулрейн | 15 | +3 | 22 |
| 6 | Портадаун | 14 | +4 | 21 |
| 7 | Гленторан | 15 | +1 | 21 |
| 8 | Крусейдърс | 13 | +2 | 20 |
| 9 | Ларн | 11 | +4 | 18 |
| 10 | Гленавон | 15 | -8 | 15 |
| 11 | Карик Рейнджърс | 14 | -13 | 11 |
| 12 | Лоугал | 15 | -18 | 11 |
Ардс ФК класиране
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.34 | 4.69 | 6.78 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 1.14 | 2.93 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.65 | 1.16 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.30 | 1.54 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.79 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.11.2024 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра