Северна Ирландия - Купа на Северна Ирландия (2020 - 2021)
21:45
Балимина Юнайтед
Дергвю
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.09 | 8.17 | 19.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.01 | 1.05 | 7.00 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.70 | 1.07 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.10 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.87 | 1.87 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.05 | 1.68 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.05.2021 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Балимина, а гостите от Касълдерг. Разстоянието между двата града е 86.2 км. Мачът ще се играе на стадион Балимина Шоуграундс, който има капацитет от 4 100 места, от които седящи 3 050. Снимки от Google карта стадион Балимина Шоуграундс. Мачът ще се играе в 19:45 местно време.
Отговорна Игра
Балимина Юнайтед - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.05.2021 | Група за Изпадане | Карик Рейнджърс | 0 - 4 | Балимина Юнайтед | 4.46 | 4.08 | 1.62 |
| 01.05.2021 | Група за Изпадане | Балимина Юнайтед | 3 - 1 | Гленавон | 2.50 | 3.56 | 2.46 |
| 27.04.2021 | Купа Сев. Ирл. | Балимина Юнайтед | 4 - 1 | Портадаун | 1.47 | 4.31 | 5.38 |
| 24.04.2021 | Премиършип | Балимина Юнайтед | 1 - 2 | Коулрейн | 2.90 | 3.21 | 2.26 |
| 17.04.2021 | Премиършип | Линфийлд | 2 - 1 | Балимина Юнайтед | 1.44 | 4.20 | 6.10 |
| 10.04.2021 | Премиършип | Гленавон | 3 - 2 | Балимина Юнайтед | 2.35 | 3.38 | 2.65 |
| 06.04.2021 | Премиършип | Балимина Юнайтед | 2 - 2 | Гленторан | 3.57 | 3.27 | 1.94 |
| 02.04.2021 | Премиършип | Балимина Юнайтед | 0 - 1 | Крусейдърс | 2.80 | 3.43 | 2.27 |
| 30.03.2021 | Премиършип | Балимина Юнайтед | 2 - 0 | Карик Рейнджърс | 1.44 | 4.12 | 6.13 |
| 27.03.2021 | Премиършип | Балимина Юнайтед | 5 - 1 | Дънганън Суифтс | 1.32 | 4.71 | 8.08 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 7 домакинства.
Дергвю - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.05.2021 | Купа Сев. Ирл. | Балинамалард Юнайтед | 2 - 2 | Дергвю | - | - | - |
| 27.08.2019 | Купа на Лигата | Дънганън Суифтс | 2 - 0 | Дергвю | - | - | - |
| 02.02.2019 | Купа Сев. Ирл. | Коулрейн | 3 - 0 | Дергвю | 1.15 | 6.53 | 11.23 |
| 28.08.2018 | Купа на Лигата | Гленавон | 0 - 1 | Дергвю | 1.03 | 15.33 | 25.82 |
| 12.01.2018 | Северна Ирландия | Нюри Сити | 1 - 0 | Дергвю | 1.18 | 5.50 | 11.00 |
| 06.01.2018 | Купа Сев. Ирл. | Ларн | 3 - 0 | Дергвю | - | - | - |
| 29.08.2017 | Купа на Лигата | Карик Рейнджърс | 3 - 0 | Дергвю | 1.53 | 4.09 | 4.56 |
| 01.09.2015 | Купа на Лигата | Дергвю | 1 - 2 | Ардс ФК | 3.23 | 3.99 | 1.79 |
| 06.12.2014 | Купа Сев. Ирл. | Дергвю | 0 - 1 | Ларн | - | - | - |
| 09.10.2012 | Купа на Лигата | Гленавон | 2 - 1 | Дергвю | 1.26 | 4.90 | 8.75 |
Общо 1 победа, 1 равенство и 8 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 6 загуби в последните 8 гостувания.
Директни срещи
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Балимина Юнайтед класиране в Премиършип
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Линфийлд | 33 | +42 | 70 |
| 2 | Гленторан | 33 | +32 | 63 |
| 3 | Коулрейн | 33 | +18 | 62 |
| 4 | Клифтънвил | 33 | +20 | 56 |
| 5 | Ларн | 33 | +21 | 55 |
| 6 | Крусейдърс | 33 | +19 | 53 |
| 7 | Гленавон | 33 | -1 | 52 |
| 8 | Балимина Юнайтед | 33 | +10 | 46 |
| 9 | Портадаун | 33 | -25 | 30 |
| 10 | Уорънпойнт Таун | 33 | -33 | 27 |
| 11 | Карик Рейнджърс | 33 | -49 | 20 |
| 12 | Дънганън Суифтс | 33 | -54 | 16 |
Дергвю класиране
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.09 | 8.17 | 19.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.01 | 1.05 | 7.00 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.70 | 1.07 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.10 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.87 | 1.87 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.05 | 1.68 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.05.2021 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра