Северна Ирландия - Премиършип (2016 - 2017)
21:45
Балимина Юнайтед
Гленавон
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.45 | 3.80 | 2.55 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.25 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.60 | 1.48 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.01.2017 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Балимина, а гостите от Лърган. Разстоянието между двата града е 44.5 км. Мачът ще се играе на стадион Балимина Шоуграундс, който има капацитет от 4 100 места, от които седящи 3 050. Снимки от Google карта стадион Балимина Шоуграундс. Мачът ще се играе в 19:45 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Балимина Юнайтед - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.12.2016 | Премиършип | Ардс ФК | 4 - 2 | Балимина Юнайтед | 3.06 | 3.47 | 2.07 |
| 26.12.2016 | Премиършип | Балимина Юнайтед | 2 - 0 | Коулрейн | 2.19 | 3.37 | 2.86 |
| 17.12.2016 | Премиършип | Линфийлд | 2 - 1 | Балимина Юнайтед | 1.50 | 4.14 | 5.21 |
| 13.12.2016 | Купа на Лигата | Балимина Юнайтед | 0 - 0 | Коулрейн | 2.15 | 3.48 | 2.83 |
| 10.12.2016 | Премиършип | Гленторан | 2 - 3 | Балимина Юнайтед | 2.14 | 3.43 | 2.93 |
| 03.12.2016 | Премиършип | Балимина Юнайтед | 2 - 0 | Портадаун | 1.65 | 3.86 | 4.24 |
| 26.11.2016 | Премиършип | Клифтънвил | 2 - 0 | Балимина Юнайтед | 1.48 | 4.25 | 5.06 |
| 19.11.2016 | Премиършип | Балимина Юнайтед | 1 - 4 | Дънганън Суифтс | 1.98 | 3.61 | 3.15 |
| 16.11.2016 | Купа на Лигата | Уорънпойнт Таун | 0 - 2 | Балимина Юнайтед | 3.69 | 3.53 | 1.80 |
| 12.11.2016 | Премиършип | Балимина Юнайтед | 2 - 0 | Карик Рейнджърс | 1.39 | 4.43 | 6.29 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Гленавон - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.12.2016 | Премиършип | Гленавон | 2 - 2 | Клифтънвил | 2.49 | 3.26 | 2.55 |
| 26.12.2016 | Премиършип | Портадаун | 3 - 0 | Гленавон *** | 4.16 | 3.54 | 1.72 |
| 17.12.2016 | Премиършип | Крусейдърс | 3 - 1 | Гленавон | 1.46 | 4.18 | 5.50 |
| 13.12.2016 | Купа на Лигата | Гленавон | 0 - 1 | Карик Рейнджърс | 1.49 | 4.11 | 5.29 |
| 10.12.2016 | Премиършип | Гленавон | 1 - 0 | Коулрейн | 2.18 | 3.37 | 2.91 |
| 02.12.2016 | Премиършип | Гленавон | 0 - 1 | Дънганън Суифтс | 1.68 | 3.85 | 4.04 |
| 19.11.2016 | Премиършип | Гленавон | 1 - 1 | Гленторан | 1.70 | 3.63 | 4.21 |
| 16.11.2016 | Купа на Лигата | Гленавон | 1 - 1 | Клифтънвил | 2.30 | 3.36 | 2.68 |
| 12.11.2016 | Премиършип | Ардс ФК | 0 - 1 | Гленавон | 3.63 | 3.56 | 1.84 |
| 08.11.2016 | Премиършип | Гленавон | 3 - 3 | Крусейдърс | 3.99 | 3.74 | 1.71 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 2 загуби в последните 3 гостувания.
*** - Служебен резултат
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.2016 | Премиършип | Гленавон | 5 - 0 | Балимина Юнайтед | 1.97 | 3.45 | 3.29 |
| 10.08.2016 | Премиършип | Балимина Юнайтед | 3 - 3 | Гленавон | 3.86 | 3.67 | 1.73 |
| 05.04.2016 | Премиършип | Гленавон | 1 - 1 | Балимина Юнайтед | 1.47 | 4.14 | 5.29 |
| 17.10.2015 | Премиършип | Гленавон | 3 - 1 | Балимина Юнайтед | 1.58 | 3.88 | 4.64 |
| 12.08.2015 | Премиършип | Балимина Юнайтед | 1 - 7 | Гленавон | 2.69 | 3.44 | 2.24 |
| 03.01.2015 | Премиършип | Балимина Юнайтед | 2 - 4 | Гленавон | 2.66 | 3.41 | 2.28 |
| 25.10.2014 | Премиършип | Балимина Юнайтед | 1 - 4 | Гленавон | 2.64 | 3.24 | 2.36 |
| 29.08.2014 | Премиършип | Гленавон | 2 - 1 | Балимина Юнайтед | 2.15 | 3.38 | 2.83 |
| 03.05.2014 | Купа Сев. Ирл. | Балимина Юнайтед | 1 - 2 | Гленавон | 2.87 | 3.22 | 2.20 |
| 22.03.2014 | Премиършип | Балимина Юнайтед | 2 - 1 | Гленавон | 2.27 | 3.48 | 2.58 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 7 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Балимина Юнайтед имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 4 победи и 1 път са завършили наравно.
Премиършип класиране към 03.01.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Крусейдърс | 23 | +31 | 53 |
| 2 | Линфийлд | 23 | +36 | 49 |
| 3 | Клифтънвил | 23 | +14 | 45 |
| 4 | Балимина Юнайтед | 23 | +1 | 39 |
| 5 | Коулрейн | 23 | +6 | 34 |
| 6 | Дънганън Суифтс | 23 | +7 | 31 |
| 7 | Гленавон | 22 | 0 | 30 |
| 8 | Ардс ФК | 23 | -5 | 26 |
| 9 | Гленторан | 23 | -11 | 25 |
| 10 | Балинамалард Юнайтед | 22 | -21 | 18 |
| 11 | Карик Рейнджърс | 23 | -34 | 13 |
| 12 | Портадаун | 23 | -24 | 5 |
Хронология в първенството
| Балимина Юнайтед | |
| Гленавон | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Балимина Юнайтед | Балимина Юнайтед | Гленавон | Гленавон | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Крусейдърс | 2 - 1 | 6 - 0 | 2 - 1 | 3 - 3 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 2 | Линфийлд | 1 - 4 | 2 - 1 | 1 - 4 | 2 - 2 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 3 | Клифтънвил | 3 - 2 | 2 - 0 | 3 - 2 | 2 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 4 | Балимина Юнайтед | - | - | - | 5 - 0 | 3 - 3 | 3 - 3 | |
| 5 | Коулрейн | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 6 | Дънганън Суифтс | 1 - 4 | 2 - 2 | 1 - 4 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 7 | Гленавон | 3 - 3 | 5 - 0 | 3 - 3 | - | - | - | |
| 8 | Ардс ФК | 3 - 4 | 4 - 2 | 3 - 4 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 9 | Гленторан | 4 - 1 | 2 - 3 | 4 - 1 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 10 | Балинамалард Юнайтед | 4 - 0 | 0 - 1 | 4 - 0 | 0 - 1 | |||
| 11 | Карик Рейнджърс | 2 - 0 | 1 - 4 | 2 - 0 | 4 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 12 | Портадаун | 2 - 0 | 0 - 2 | 2 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0* | 3 - 0* | |
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи с по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Класиране в шампионата
| Балимина Юнайтед | Гленавон | |
| Позиция | 4 | 7 |
| Точки | 39 | 30 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 9 |
| Точки | 22 | 8 |
Форма в шампионата
| Балимина Юнайтед | Гленавон | |
|
Победи
Равни Загуби |
12
3 8 |
7
9 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
1 3 |
1
5 4 |
Голове в шампионата
| Балимина Юнайтед | Гленавон | |
|
Вкарани
Получени |
48
47 |
33
33 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
27
19 |
10
21 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.45 | 3.80 | 2.55 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.25 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.60 | 1.48 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.01.2017 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
