Унгария - НП I (2017 - 2018)
18:00
Балмазуйварош
Уйпещ
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 3.20 | 2.37 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.60 | 1.36 | 1.39 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.39 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.05.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Балмазуйварош, а гостите от Будапеща. Разстоянието между двата града е 173.8 км. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Балмазуйварош - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.04.2018 | НП I | Пушкаш Академи | 3 - 1 | Балмазуйварош | 2.06 | 3.19 | 3.33 |
| 21.04.2018 | НП I | Халадаш Сомбатхей | 0 - 0 | Балмазуйварош | 1.95 | 3.30 | 3.55 |
| 17.04.2018 | Купа на Унгария | Уйпещ | 2 - 1 | Балмазуйварош | 1.61 | 3.57 | 4.91 |
| 14.04.2018 | НП I | Балмазуйварош | 2 - 1 | Диошдьор | 2.53 | 3.24 | 2.55 |
| 07.04.2018 | НП I | Кишпещ Хонвед | 2 - 0 | Балмазуйварош | 1.79 | 3.53 | 3.86 |
| 04.04.2018 | Купа на Унгария | Бекешчаба 1912 | 1 - 2 | Балмазуйварош | 2.45 | 3.29 | 2.48 |
| 31.03.2018 | НП I | Балмазуйварош | 1 - 1 | Вашаш Будапеща | 2.28 | 3.06 | 2.98 |
| 17.03.2018 | НП I | Фехервар | 1 - 0 | Балмазуйварош | 1.32 | 4.78 | 7.64 |
| 14.03.2018 | Купа на Унгария | Балмазуйварош | 5 - 0 | Бекешчаба 1912 | 1.78 | 3.36 | 4.04 |
| 10.03.2018 | НП I | Ференцварош | 5 - 0 | Балмазуйварош | 1.33 | 4.50 | 8.12 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 1 равенство в последните 3 домакинства.
Уйпещ - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.04.2018 | НП I | Уйпещ | 1 - 0 | Диошдьор | 1.73 | 3.49 | 4.27 |
| 21.04.2018 | НП I | Кишпещ Хонвед | 0 - 0 | Уйпещ | 2.13 | 3.26 | 3.11 |
| 17.04.2018 | Купа на Унгария | Уйпещ | 2 - 1 | Балмазуйварош | 1.61 | 3.57 | 4.91 |
| 14.04.2018 | НП I | Уйпещ | 4 - 2 | Вашаш Будапеща | 1.98 | 3.26 | 3.52 |
| 07.04.2018 | НП I | Фехервар | 3 - 0 | Уйпещ | 1.52 | 3.90 | 5.48 |
| 04.04.2018 | Купа на Унгария | МТК Будапеща | 3 - 2 | Уйпещ | 2.21 | 3.43 | 4.02 |
| 31.03.2018 | НП I | Уйпещ | 0 - 0 | Ференцварош | 3.01 | 3.18 | 2.21 |
| 17.03.2018 | НП I | Пакш | 0 - 0 | Уйпещ | 2.18 | 3.12 | 3.12 |
| 13.03.2018 | Купа на Унгария | Уйпещ | 2 - 1 | МТК Будапеща | 1.92 | 3.18 | 3.56 |
| 10.03.2018 | НП I | Дебрецен | 1 - 2 | Уйпещ | 2.04 | 3.28 | 3.31 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.04.2018 | Купа на Унгария | Уйпещ | 2 - 1 | Балмазуйварош | 1.61 | 3.57 | 4.91 |
| 02.12.2017 | НП I | Уйпещ | 2 - 2 | Балмазуйварош | 1.70 | 3.49 | 4.50 |
| 26.08.2017 | НП I | Балмазуйварош | 0 - 1 | Уйпещ | 2.58 | 3.21 | 2.50 |
В последните 3 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Балмазуйварош имат изиграна само 1 среща, като победители са били гостите.
НП I класиране към 05.05.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ференцварош | 28 | +34 | 59 |
| 2 | Фехервар | 28 | +30 | 58 |
| 3 | Уйпещ | 28 | +2 | 41 |
| 4 | Кишпещ Хонвед | 28 | -2 | 40 |
| 5 | Пакш | 28 | -2 | 39 |
| 6 | Дебрецен | 28 | +8 | 37 |
| 7 | Пушкаш Академи | 28 | -5 | 36 |
| 8 | Халадаш Сомбатхей | 28 | -13 | 31 |
| 9 | Диошдьор | 28 | -5 | 30 |
| 10 | Вашаш Будапеща | 28 | -18 | 30 |
| 11 | Балмазуйварош | 28 | -11 | 28 |
| 12 | Мезьокьовешд | 28 | -18 | 28 |
Хронология в първенството
| Балмазуйварош | |
| Уйпещ | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Балмазуйварош | Балмазуйварош | Уйпещ | Уйпещ | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ференцварош | 2 - 3 | 5 - 0 | 2 - 3 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 2 | Фехервар | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 2 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 3 | Уйпещ | 0 - 1 | 2 - 2 | 0 - 1 | - | - | - | |
| 4 | Кишпещ Хонвед | 0 - 3 | 2 - 0 | 0 - 3 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 5 | Пакш | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 6 | Дебрецен | 0 - 1 | 0 - 2 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 7 | Пушкаш Академи | 2 - 2 | 3 - 1 | 2 - 2 | 1 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 8 | Халадаш Сомбатхей | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 9 | Диошдьор | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 10 | Вашаш Будапеща | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 4 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 11 | Балмазуйварош | - | - | - | 2 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 12 | Мезьокьовешд | 0 - 0 | 2 - 2 | 0 - 0 | 2 - 3 | 2 - 4 | 2 - 4 | |
*** По 3 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Балмазуйварош | Уйпещ | |
| Позиция | 11 | 3 |
| Точки | 28 | 41 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 5 |
| Точки | 14 | 19 |
Форма в шампионата
| Балмазуйварош | Уйпещ | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
10 12 |
10
11 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
5 5 |
5
4 5 |
Голове в шампионата
| Балмазуйварош | Уйпещ | |
|
Вкарани
Получени |
30
41 |
36
34 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
14
15 |
16
17 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 3.20 | 2.37 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.60 | 1.36 | 1.39 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.39 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.05.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
