Малта - Премиер Лига (2016 - 2017)
19:00
Балзан
Хамрун Спартанс
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Обща информация за мача
Домакините са от Балзан, а гостите от Хамрун. Мачът ще се играе в Атард, разстоянието от Атард до Балзан е 1.7 км., а от Атард до Хамрун е 4.2 км. Мачът ще се играе на стадион Национален стадион Та Али, който има капацитет от 16 997 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Национален стадион Та Али. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Балзан - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.04.2017 | Премиер Лига | Таршин Рейнбоус | 0 - 3 | Балзан | 7.11 | 4.84 | 1.31 |
| 15.04.2017 | Премиер Лига | Балзан | 2 - 1 | Сейнт Андрюс ФК | 1.33 | 4.49 | 7.16 |
| 08.04.2017 | Премиер Лига | Биркиркара | 3 - 1 | Балзан | 2.29 | 3.64 | 2.50 |
| 05.04.2017 | Премиер Лига | Балзан | 3 - 1 | Гзира Юнайтед | 1.42 | 4.53 | 5.33 |
| 02.04.2017 | Премиер Лига | Хибърниънс | 3 - 1 | Балзан | 2.18 | 3.55 | 2.69 |
| 17.03.2017 | Премиер Лига | Балзан | 0 - 1 | Валета | 2.66 | 3.40 | 2.26 |
| 12.03.2017 | Премиер Лига | Флориана | 0 - 2 | Балзан | 2.65 | 3.50 | 2.22 |
| 05.03.2017 | Премиер Лига | Пембрук Атлета | 2 - 5 | Балзан | 9.53 | 5.93 | 1.19 |
| 24.02.2017 | Премиер Лига | Балзан | 7 - 1 | Моста ФК | 1.19 | 5.68 | 10.70 |
| 12.02.2017 | Премиер Лига | Балзан | 1 - 2 | Слима Уондърърс | 1.56 | 3.96 | 4.54 |
Общо 6 победи и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Хамрун Спартанс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.04.2017 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 1 - 2 | Пембрук Атлета | 1.56 | 3.96 | 4.62 |
| 17.04.2017 | Премиер Лига | Моста ФК | 2 - 1 | Хамрун Спартанс | 3.83 | 3.72 | 1.72 |
| 09.04.2017 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 0 - 2 | Слима Уондърърс | 3.28 | 3.49 | 1.90 |
| 05.04.2017 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 1 - 2 | Флориана | 4.83 | 4.20 | 1.51 |
| 01.04.2017 | Премиер Лига | Таршин Рейнбоус | 1 - 1 | Хамрун Спартанс | 2.64 | 3.56 | 2.25 |
| 17.03.2017 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 1 - 1 | Сейнт Андрюс ФК | 2.65 | 3.73 | 2.14 |
| 12.03.2017 | Премиер Лига | Биркиркара | 3 - 0 | Хамрун Спартанс | 1.33 | 4.50 | 7.09 |
| 04.03.2017 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 1 - 3 | Гзира Юнайтед | 2.41 | 3.53 | 2.41 |
| 25.02.2017 | Премиер Лига | Хибърниънс | 3 - 3 | Хамрун Спартанс | 1.30 | 5.11 | 6.70 |
| 12.02.2017 | Премиер Лига | Валета | 2 - 0 | Хамрун Спартанс | 1.30 | 4.88 | 7.43 |
Общо 3 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.02.2017 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 0 - 1 | Балзан | 5.52 | 4.39 | 1.43 |
| 22.10.2016 | Премиер Лига | Балзан | 3 - 1 | Хамрун Спартанс | 1.43 | 4.69 | 4.94 |
| 08.04.2013 | Финален рунд | Хамрун Спартанс | 3 - 2 | Балзан | 1.97 | 3.57 | 3.03 |
| 24.02.2013 | Финален рунд | Балзан | 3 - 1 | Хамрун Спартанс | 4.50 | 3.75 | 1.60 |
| 17.11.2012 | Премиер Лига | Балзан | 3 - 2 | Хамрун Спартанс | 1.90 | 3.47 | 3.27 |
| 19.08.2012 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 2 - 2 | Балзан | 2.50 | 3.48 | 2.33 |
| 30.07.2012 | Приятелски срещи | Балзан | 3 - 3 | Хамрун Спартанс | 1.91 | 3.50 | 3.28 |
| 20.11.2011 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 1 - 2 | Балзан | 1.89 | 3.30 | 3.46 |
| 21.08.2011 | Премиер Лига | Балзан | 2 - 0 | Хамрун Спартанс *** | 4.12 | 3.35 | 1.72 |
В последните 9 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Балзан имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
*** - Служебен резултат
Премиер Лига класиране към 29.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хибърниънс | 31 | +26 | 65 |
| 2 | Балзан | 31 | +27 | 63 |
| 3 | Валета | 31 | +25 | 59 |
| 4 | Биркиркара | 31 | +33 | 58 |
| 5 | Флориана | 31 | +13 | 51 |
| 6 | Слима Уондърърс | 31 | +7 | 46 |
| 7 | Сейнт Андрюс ФК | 31 | -3 | 37 |
| 8 | Гзира Юнайтед | 31 | -9 | 33 |
| 9 | Таршин Рейнбоус | 31 | -7 | 32 |
| 10 | Хамрун Спартанс | 31 | -18 | 29 |
| 11 | Моста ФК | 31 | -42 | 18 |
| 12 | Пембрук Атлета | 31 | -52 | 18 |
Хронология в първенството
| Балзан | |
| Хамрун Спартанс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Балзан | Балзан | Хамрун Спартанс | Хамрун Спартанс | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Хибърниънс | 2 - 1 | 3 - 1 | 2 - 1 | 1 - 4 | 3 - 3 | 3 - 3 | |
| 2 | Балзан | - | - | - | 0 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 3 | Валета | 0 - 1 | 2 - 2 | 0 - 1 | 0 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 4 | Биркиркара | 1 - 1 | 3 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 5 | Флориана | 1 - 3 | 0 - 2 | 1 - 3 | 1 - 2 | 5 - 1 | 5 - 1 | |
| 6 | Слима Уондърърс | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 0 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 7 | Сейнт Андрюс ФК | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 8 | Гзира Юнайтед | 3 - 1 | 1 - 2 | 3 - 1 | 1 - 3 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 9 | Таршин Рейнбоус | 2 - 2 | 0 - 3 | 2 - 2 | 2 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 10 | Хамрун Спартанс | 3 - 1 | 0 - 1 | 3 - 1 | - | - | - | |
| 11 | Моста ФК | 7 - 1 | 0 - 1 | 7 - 1 | 3 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 12 | Пембрук Атлета | 4 - 0 | 2 - 5 | 4 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
*** По 1 мач в сезон
Класиране в шампионата
| Балзан | Хамрун Спартанс | |
| Позиция | 2 | 10 |
| Точки | 63 | 29 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 7 |
| Точки | 30 | 14 |
Форма в шампионата
| Балзан | Хамрун Спартанс | |
|
Победи
Равни Загуби |
19
6 6 |
8
5 18 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
3 3 |
4
2 9 |
Голове в шампионата
| Балзан | Хамрун Спартанс | |
|
Вкарани
Получени |
64
37 |
41
59 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
37
19 |
22
31 |
