Малта - Премиер Лига (2016 - 2017)
15:00
Балзан
Хибърниънс
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.60 | 3.50 | 2.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 1.29 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.98 | 1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.12.2016 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Балзан, а гостите от Паола. Мачът ще се играе в Атард, разстоянието от Атард до Балзан е 1.7 км., а от Атард до Паола е 5.9 км. Мачът ще се играе на стадион Национален стадион Та Али, който има капацитет от 16 997 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Национален стадион Та Али. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Балзан - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.12.2016 | Премиер Лига | Валета | 2 - 2 | Балзан | 1.78 | 3.44 | 3.86 |
| 04.12.2016 | Премиер Лига | Балзан | 1 - 3 | Флориана | 1.72 | 3.46 | 4.10 |
| 27.11.2016 | Премиер Лига | Балзан | 4 - 0 | Пембрук Атлета | 1.26 | 5.17 | 8.34 |
| 19.11.2016 | Премиер Лига | Моста ФК | 0 - 1 | Балзан | 4.64 | 3.83 | 1.56 |
| 04.11.2016 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 1 - 1 | Балзан | 3.04 | 3.39 | 2.03 |
| 29.10.2016 | Премиер Лига | Таршин Рейнбоус | 2 - 2 | Балзан | 4.37 | 3.94 | 1.59 |
| 22.10.2016 | Премиер Лига | Балзан | 3 - 1 | Хамрун Спартанс | 1.43 | 4.69 | 4.94 |
| 16.10.2016 | Премиер Лига | Биркиркара | 3 - 0 | Балзан | 2.58 | 3.39 | 2.31 |
| 30.09.2016 | Премиер Лига | Балзан | 3 - 0 | Сейнт Андрюс ФК | 1.22 | 5.64 | 8.50 |
| 26.09.2016 | Премиер Лига | Балзан | 3 - 1 | Гзира Юнайтед | 1.37 | 4.33 | 6.57 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Хибърниънс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.12.2016 | Премиер Лига | Хибърниънс | 1 - 1 | Пембрук Атлета | 1.18 | 6.02 | 10.41 |
| 04.12.2016 | Премиер Лига | Моста ФК | 0 - 2 | Хибърниънс | 7.69 | 5.08 | 1.28 |
| 26.11.2016 | Премиер Лига | Хибърниънс | 3 - 1 | Слима Уондърърс | 1.29 | 4.76 | 7.75 |
| 20.11.2016 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 1 - 4 | Хибърниънс | 6.80 | 4.81 | 1.32 |
| 05.11.2016 | Премиер Лига | Таршин Рейнбоус | 1 - 2 | Хибърниънс | 5.61 | 4.37 | 1.43 |
| 30.10.2016 | Премиер Лига | Биркиркара | 0 - 1 | Хибърниънс | 2.07 | 3.29 | 3.05 |
| 23.10.2016 | Премиер Лига | Хибърниънс | 1 - 0 | Сейнт Андрюс ФК | 1.19 | 5.86 | 10.49 |
| 15.10.2016 | Премиер Лига | Флориана | 0 - 0 | Хибърниънс | 3.97 | 3.54 | 1.72 |
| 30.09.2016 | Премиер Лига | Хибърниънс | 1 - 1 | Гзира Юнайтед | 1.42 | 4.49 | 5.30 |
| 25.09.2016 | Премиер Лига | Валета | 0 - 2 | Хибърниънс | 2.26 | 3.47 | 2.64 |
Общо 7 победи и 3 равенства в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 победи и 1 равенство в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2016 | Премиер Лига | Хибърниънс | 0 - 2 | Балзан | 2.17 | 3.43 | 2.77 |
| 16.04.2016 | Група за Титлата | Хибърниънс | 3 - 1 | Балзан | 1.80 | 3.69 | 3.49 |
| 22.11.2015 | Премиер Лига | Хибърниънс | 3 - 2 | Балзан | 2.00 | 3.46 | 3.12 |
| 22.08.2015 | Премиер Лига | Балзан | 1 - 1 | Хибърниънс | 4.25 | 4.12 | 1.56 |
| 26.04.2015 | Група за Титлата | Хибърниънс | 1 - 3 | Балзан | 1.36 | 4.59 | 6.27 |
| 13.02.2015 | Купа на Малта | Балзан | 1 - 1 | Хибърниънс | 7.00 | 5.00 | 1.28 |
| 18.01.2015 | Премиер Лига | Хибърниънс | 4 - 0 | Балзан | 1.21 | 5.57 | 8.75 |
| 10.11.2014 | Премиер Лига | Балзан | 0 - 3 | Хибърниънс | 7.73 | 4.82 | 1.29 |
| 13.04.2014 | Група за Титлата | Балзан | 4 - 4 | Хибърниънс | 8.00 | 5.25 | 1.25 |
| 08.03.2014 | Група за Титлата | Хибърниънс | 4 - 2 | Балзан | 1.30 | 5.00 | 6.50 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 5 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Балзан имат изиграни 4 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 1 победа и 3 пъти са завършили наравно.
Премиер Лига класиране към 17.12.2016
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хибърниънс | 15 | +12 | 33 |
| 2 | Балзан | 15 | +12 | 31 |
| 3 | Валета | 15 | +12 | 29 |
| 4 | Флориана | 15 | +9 | 28 |
| 5 | Биркиркара | 15 | +16 | 24 |
| 6 | Слима Уондърърс | 15 | +1 | 23 |
| 7 | Хамрун Спартанс | 15 | -3 | 20 |
| 8 | Сейнт Андрюс ФК | 15 | -6 | 18 |
| 9 | Таршин Рейнбоус | 15 | -7 | 15 |
| 10 | Гзира Юнайтед | 15 | -10 | 12 |
| 11 | Пембрук Атлета | 15 | -19 | 8 |
| 12 | Моста ФК | 15 | -17 | 4 |
Хронология в първенството
| Балзан | |
| Хибърниънс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Балзан | Балзан | Хибърниънс | Хибърниънс | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Хибърниънс | 0 - 2 | - | - | - | |||
| 2 | Балзан | - | - | - | 0 - 2 | |||
| 3 | Валета | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||
| 4 | Флориана | 1 - 3 | 0 - 1 | 1 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 5 | Биркиркара | 3 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 6 | Слима Уондърърс | 1 - 1 | 3 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 7 | Хамрун Спартанс | 3 - 1 | 3 - 1 | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 4 | ||
| 8 | Сейнт Андрюс ФК | 3 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 9 | Таршин Рейнбоус | 2 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||||
| 10 | Гзира Юнайтед | 3 - 1 | 3 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 11 | Пембрук Атлета | 4 - 0 | 1 - 2 | 4 - 0 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 12 | Моста ФК | 3 - 2 | 0 - 1 | 3 - 2 | 3 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
*** По 1 мач в сезон
Класиране в шампионата
| Балзан | Хибърниънс | |
| Позиция | 2 | 1 |
| Точки | 31 | 33 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 1 |
| Точки | 16 | 22 |
Форма в шампионата
| Балзан | Хибърниънс | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
4 2 |
10
3 2 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
1 1 |
7
1 0 |
Голове в шампионата
| Балзан | Хибърниънс | |
|
Вкарани
Получени |
30
18 |
24
12 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
19
9 |
14
3 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.60 | 3.50 | 2.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 1.29 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.98 | 1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.12.2016 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
