Малта - Премиер Лига (2016 - 2017)
19:00
Балзан
Моста ФК
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 6.00 | 11.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.02 | 1.11 | 4.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.05 | 8.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.30 | 1.60 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.02.2017 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Балзан, а гостите от Моста. Мачът ще се играе в Атард, разстоянието от Атард до Балзан е 1.7 км., а от Атард до Моста е 2.2 км. Мачът ще се играе на стадион Национален стадион Та Али, който има капацитет от 16 997 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Национален стадион Та Али. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Балзан - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.02.2017 | Премиер Лига | Балзан | 1 - 2 | Слима Уондърърс | 1.56 | 3.96 | 4.54 |
| 04.02.2017 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 0 - 1 | Балзан | 5.52 | 4.39 | 1.43 |
| 28.01.2017 | Премиер Лига | Балзан | 2 - 2 | Таршин Рейнбоус | 1.63 | 3.97 | 4.06 |
| 21.01.2017 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 0 - 1 | Балзан | 7.38 | 4.85 | 1.29 |
| 15.01.2017 | Премиер Лига | Балзан | 1 - 1 | Биркиркара | 2.01 | 3.49 | 3.03 |
| 08.01.2017 | Премиер Лига | Гзира Юнайтед | 1 - 2 | Балзан | 4.61 | 4.08 | 1.53 |
| 17.12.2016 | Премиер Лига | Балзан | 2 - 1 | Хибърниънс | 2.67 | 3.42 | 2.23 |
| 11.12.2016 | Премиер Лига | Валета | 2 - 2 | Балзан | 1.78 | 3.44 | 3.86 |
| 04.12.2016 | Премиер Лига | Балзан | 1 - 3 | Флориана | 1.72 | 3.46 | 4.10 |
| 27.11.2016 | Премиер Лига | Балзан | 4 - 0 | Пембрук Атлета | 1.26 | 5.17 | 8.34 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 6 домакинства.
Моста ФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.02.2017 | Премиер Лига | Пембрук Атлета | 0 - 3 | Моста ФК *** | 1.99 | 3.69 | 2.88 |
| 04.02.2017 | Премиер Лига | Флориана | 4 - 0 | Моста ФК | 1.37 | 4.35 | 6.77 |
| 28.01.2017 | Премиер Лига | Моста ФК | 2 - 1 | Слима Уондърърс | 6.21 | 4.61 | 1.35 |
| 22.01.2017 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 3 - 0 | Моста ФК | 1.81 | 3.72 | 3.43 |
| 14.01.2017 | Премиер Лига | Моста ФК | 0 - 2 | Таршин Рейнбоус | 4.42 | 3.97 | 1.57 |
| 07.01.2017 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 1 - 1 | Моста ФК | 1.57 | 3.79 | 4.59 |
| 04.01.2017 | Премиер Лига | Моста ФК | 0 - 2 | Биркиркара | 6.32 | 4.40 | 1.37 |
| 10.12.2016 | Премиер Лига | Гзира Юнайтед | 3 - 0 | Моста ФК | 2.44 | 3.77 | 2.29 |
| 04.12.2016 | Премиер Лига | Моста ФК | 0 - 2 | Хибърниънс | 7.69 | 5.08 | 1.28 |
| 27.11.2016 | Премиер Лига | Валета | 0 - 0 | Моста ФК | 1.29 | 4.82 | 8.04 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 3 загуби в последните 6 гостувания.
*** - Служебен резултат
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.11.2016 | Премиер Лига | Моста ФК | 0 - 1 | Балзан | 4.64 | 3.83 | 1.56 |
| 20.08.2016 | Премиер Лига | Балзан | 3 - 2 | Моста ФК | 1.13 | 6.59 | 13.30 |
| 27.02.2016 | Група за Титлата | Моста ФК | 0 - 3 | Балзан | 5.44 | 5.43 | 1.33 |
| 09.01.2016 | Премиер Лига | Балзан | 4 - 1 | Моста ФК | 1.25 | 4.52 | 11.09 |
| 27.09.2015 | Премиер Лига | Моста ФК | 1 - 3 | Балзан | 5.58 | 4.25 | 1.43 |
| 21.02.2015 | Група за Титлата | Балзан | 1 - 1 | Моста ФК | - | - | - |
| 20.12.2014 | Премиер Лига | Балзан | 1 - 0 | Моста ФК | 2.28 | 3.50 | 2.61 |
| 21.09.2014 | Премиер Лига | Моста ФК | 1 - 0 | Балзан | 2.07 | 3.68 | 2.82 |
| 24.04.2014 | Група за Титлата | Моста ФК | 3 - 1 | Балзан | - | - | - |
| 22.03.2014 | Група за Титлата | Балзан | 2 - 4 | Моста ФК | 6.25 | 4.20 | 1.38 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Балзан имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Премиер Лига класиране към 24.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хибърниънс | 22 | +16 | 46 |
| 2 | Балзан | 22 | +15 | 45 |
| 3 | Валета | 22 | +15 | 41 |
| 4 | Флориана | 22 | +15 | 39 |
| 5 | Биркиркара | 22 | +20 | 37 |
| 6 | Слима Уондърърс | 22 | +1 | 31 |
| 7 | Таршин Рейнбоус | 22 | +2 | 29 |
| 8 | Хамрун Спартанс | 22 | -8 | 26 |
| 9 | Сейнт Андрюс ФК | 22 | -9 | 22 |
| 10 | Гзира Юнайтед | 22 | -14 | 19 |
| 11 | Пембрук Атлета | 22 | -29 | 14 |
| 12 | Моста ФК | 22 | -24 | 11 |
Хронология в първенството
| Балзан | |
| Моста ФК | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Балзан | Балзан | Моста ФК | Моста ФК | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Хибърниънс | 2 - 1 | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 2 | Балзан | - | - | - | 0 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 3 | Валета | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 4 | Флориана | 1 - 3 | 0 - 1 | 1 - 3 | 0 - 1 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 5 | Биркиркара | 1 - 1 | 3 - 0 | 1 - 1 | 0 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 6 | Слима Уондърърс | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 7 | Таршин Рейнбоус | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 8 | Хамрун Спартанс | 3 - 1 | 0 - 1 | 3 - 1 | 2 - 5 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 9 | Сейнт Андрюс ФК | 3 - 0 | 0 - 1 | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 10 | Гзира Юнайтед | 3 - 1 | 1 - 2 | 3 - 1 | 2 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 11 | Пембрук Атлета | 4 - 0 | 1 - 2 | 4 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3* | 0 - 3* | |
| 12 | Моста ФК | 3 - 2 | 0 - 1 | 3 - 2 | - | - | - | |
*** По 1 мач в сезон
Класиране в шампионата
| Балзан | Моста ФК | |
| Позиция | 2 | 12 |
| Точки | 45 | 11 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 9 |
| Точки | 21 | 7 |
Форма в шампионата
| Балзан | Моста ФК | |
|
Победи
Равни Загуби |
13
6 3 |
4
4 14 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
3 2 |
1
4 6 |
Голове в шампионата
| Балзан | Моста ФК | |
|
Вкарани
Получени |
40
25 |
16
40 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
25
15 |
9
21 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 6.00 | 11.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.02 | 1.11 | 4.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.05 | 8.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.30 | 1.60 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.02.2017 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
