Приятелски Срещи - Клубни
19:15
Балзан
(Малта)
Валета
(Малта)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.04 | 3.88 | 1.64 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.09 | 1.18 | 1.19 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.22 | 1.29 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.17 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.63 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.41 | 2.65 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.05 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.07.2026 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Балзан, а гостите от Валета. Разстоянието между двата града е 5.4 км.
Отговорна Игра
Балзан - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.12.2025 | Купа на Малта | Корми | 1 - 4 | Балзан | - | - | - |
| 03.05.2025 | Група за Изпадане | Балзан | 1 - 1 | Нашар Лайънс | 2.24 | 3.14 | 2.81 |
| 27.04.2025 | Група за Изпадане | Хибърниънс | 1 - 1 | Балзан | 3.01 | 3.39 | 1.99 |
| 19.04.2025 | Група за Изпадане | Забар Св.Патрик | 2 - 2 | Балзан | 2.41 | 3.12 | 2.57 |
| 13.04.2025 | Група за Изпадане | Балзан | 3 - 1 | Мелита | 1.74 | 3.48 | 3.73 |
| 04.04.2025 | Група за Изпадане | Гзира Юнайтед | 0 - 0 | Балзан | - | - | - |
| 28.03.2025 | Премиер Лига | Гзира Юнайтед | 0 - 0 | Балзан | 2.19 | 3.09 | 2.90 |
| 13.03.2025 | Премиер Лига | Хибърниънс | 0 - 0 | Балзан | 1.91 | 3.39 | 3.27 |
| 08.03.2025 | Премиер Лига | Балзан | 2 - 3 | Слима Уондърърс | 3.04 | 3.05 | 2.17 |
| 01.03.2025 | Премиер Лига | Балзан | 1 - 1 | Мелита | 1.95 | 3.29 | 3.33 |
Общо 2 победи, 7 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Валета - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.05.2026 | Купа на Малта | Валета | 2 - 1 | Гзира Юнайтед | - | - | - |
| 15.05.2026 | Финален рунд | Валета | 0 - 2 | Хамрун Спартанс | 3.71 | 3.18 | 1.89 |
| 09.05.2026 | Финален рунд | Флориана | 0 - 0 | Валета | 2.24 | 3.04 | 2.94 |
| 02.05.2026 | Група за Титлата | Валета | 2 - 1 | Хамрун Спартанс | 4.12 | 3.11 | 1.82 |
| 26.04.2026 | Група за Титлата | Марсашлок | 1 - 0 | Валета | 1.74 | 3.52 | 3.82 |
| 18.04.2026 | Група за Титлата | Флориана | 2 - 0 | Валета | 2.22 | 2.95 | 3.04 |
| 15.04.2026 | Група за Титлата | Нашар Лайънс | 1 - 1 | Валета | 5.28 | 3.66 | 1.54 |
| 12.04.2026 | Група за Титлата | Валета | 2 - 1 | Гзира Юнайтед | 1.63 | 3.43 | 4.79 |
| 04.04.2026 | Купа на Малта | Валета | 3 - 1 | Биркиркара | - | - | - |
| 14.03.2026 | Премиер Лига | Марсашлок | 1 - 1 | Валета | 3.20 | 3.03 | 2.12 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.04.2024 | Премиер Лига | Валета | 1 - 0 | Балзан | 2.16 | 3.16 | 3.08 |
| 16.12.2023 | Премиер Лига | Балзан | 0 - 0 | Валета | 2.81 | 3.08 | 2.33 |
| 10.03.2023 | Премиер Лига | Валета | 0 - 0 | Балзан | 2.86 | 3.03 | 2.26 |
| 29.10.2022 | Премиер Лига | Балзан | 1 - 3 | Валета | 2.01 | 3.19 | 3.17 |
| 23.04.2022 | Група за Изпадане | Балзан | 1 - 1 | Валета | 3.38 | 3.53 | 1.84 |
| 19.12.2021 | Премиер Лига | Балзан | 2 - 1 | Валета | 2.51 | 3.23 | 2.48 |
| 21.08.2021 | Премиер Лига | Валета | 1 - 0 | Балзан | 2.31 | 2.95 | 2.96 |
| 22.01.2021 | Премиер Лига | Валета | 1 - 0 | Балзан | 1.61 | 3.76 | 4.49 |
| 26.09.2020 | Премиер Лига | Балзан | 0 - 1 | Валета | 3.70 | 3.64 | 1.78 |
| 08.02.2020 | Премиер Лига | Валета | 3 - 1 | Балзан | 1.67 | 3.69 | 4.03 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 6 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Балзан имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.04 | 3.88 | 1.64 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.09 | 1.18 | 1.19 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.22 | 1.29 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.17 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.63 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.41 | 2.65 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.05 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.07.2026 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра