Турция - ТФФ Първа Лига (2026 - 2027)
събота, 8 август, 2026
17:00
Бандърмаспор
Истанбулспор
3 - 0
(2 - 0, 1 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.10 |
3.25 |
3.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.33 |
1.30 |
1.62 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.25 |
1.33 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.70 |
2.10 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
08.08.2026 16:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Бандърма, а гостите от Истанбул.
Разстоянието между двата града е 111.0 км.
Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Бандърмаспор - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.05.2026 |
Първа Лига |
Бандърмаспор |
1 - 0 |
Сивасспор |
1.71 |
3.64 |
4.37 |
| 26.04.2026 |
Първа Лига |
Ерзурумспор |
1 - 1 |
Бандърмаспор |
1.75 |
3.41 |
4.13 |
| 19.04.2026 |
Първа Лига |
Бандърмаспор |
2 - 0 |
Амед СФК |
3.85 |
3.38 |
1.81 |
| 11.04.2026 |
Първа Лига |
Бодрум |
0 - 0 |
Бандърмаспор |
1.89 |
3.42 |
3.49 |
| 07.04.2026 |
Първа Лига |
Бандърмаспор |
0 - 0 |
Саръйер |
2.01 |
3.21 |
3.33 |
| 03.04.2026 |
Първа Лига |
Чорум |
0 - 1 |
Бандърмаспор |
1.48 |
3.91 |
5.72 |
| 21.03.2026 |
Първа Лига |
Болуспор |
0 - 0 |
Бандърмаспор |
2.10 |
3.31 |
3.01 |
| 16.03.2026 |
Първа Лига |
Бандърмаспор |
0 - 0 |
Ъгдър |
2.68 |
3.23 |
2.34 |
| 12.03.2026 |
Първа Лига |
Есенлер Ерок. |
1 - 1 |
Бандърмаспор |
1.39 |
4.28 |
6.51 |
| 07.03.2026 |
Първа Лига |
Бандърмаспор |
1 - 0 |
Истанбулспор |
1.92 |
3.41 |
3.37 |
Общо 4 победи и 6 равенства
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 2 равенства
в последните 5 домакинства.
Истанбулспор - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.05.2026 |
Първа Лига |
Истанбулспор |
8 - 1 |
Адана Демирспор |
1.01 |
14.81 |
43.43 |
| 25.04.2026 |
Първа Лига |
Ванспор |
1 - 3 |
Истанбулспор |
1.92 |
3.43 |
3.36 |
| 19.04.2026 |
Първа Лига |
Истанбулспор |
3 - 1 |
Саръйер |
2.61 |
3.16 |
2.45 |
| 13.04.2026 |
Първа Лига |
Сивасспор |
1 - 3 |
Истанбулспор |
1.70 |
3.58 |
4.12 |
| 09.04.2026 |
Първа Лига |
Истанбулспор |
0 - 1 |
Ерзурумспор |
4.11 |
3.52 |
1.72 |
| 04.04.2026 |
Първа Лига |
Сакаряспор |
2 - 2 |
Истанбулспор |
2.25 |
3.43 |
2.68 |
| 22.03.2026 |
Първа Лига |
Истанбулспор |
0 - 1 |
Бодрум |
2.93 |
3.51 |
2.07 |
| 14.03.2026 |
Първа Лига |
Пендикспор |
1 - 1 |
Истанбулспор |
1.67 |
3.63 |
4.29 |
| 11.03.2026 |
Първа Лига |
Истанбулспор |
0 - 4 |
Амед СФК |
3.45 |
3.62 |
1.83 |
| 07.03.2026 |
Първа Лига |
Бандърмаспор |
1 - 0 |
Истанбулспор |
1.92 |
3.41 |
3.37 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 07.03.2026 |
Първа Лига |
Бандърмаспор |
1 - 0 |
Истанбулспор |
1.92 |
3.41 |
3.37 |
| 20.10.2025 |
Първа Лига |
Истанбулспор |
1 - 1 |
Бандърмаспор |
2.54 |
3.28 |
2.43 |
| 17.02.2025 |
Първа Лига |
Бандърмаспор |
1 - 0 |
Истанбулспор |
2.30 |
3.25 |
2.71 |
| 22.09.2024 |
Първа Лига |
Истанбулспор |
0 - 0 |
Бандърмаспор |
1.94 |
3.29 |
3.42 |
| 02.06.2022 |
Плейофи |
Бандърмаспор |
1 - 2 |
Истанбулспор |
2.18 |
3.30 |
2.93 |
| 20.05.2022 |
Първа Лига |
Истанбулспор |
0 - 0 |
Бандърмаспор |
2.91 |
3.25 |
2.24 |
| 25.12.2021 |
Първа Лига |
Бандърмаспор |
0 - 0 |
Истанбулспор |
1.86 |
3.37 |
3.70 |
| 13.02.2021 |
Първа Лига |
Бандърмаспор |
2 - 1 |
Истанбулспор |
2.62 |
2.80 |
2.79 |
| 02.10.2020 |
Първа Лига |
Истанбулспор |
2 - 1 |
Бандърмаспор |
1.94 |
3.47 |
3.39 |
В последните 9 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 2 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Бандърмаспор имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
ТФФ Първа Лига класиране към 08.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Маниса ФК |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 2 |
Болуспор |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 3 |
Анталияспор |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Бандърмаспор |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Батман Петролспор |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Бодрум |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Бурсаспор |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Ванспор |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Есенлер Ерокспор |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Истанбулспор |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Кайзериспор |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Кечиоренгуджу |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Мардин 1969 Спор |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Мугласпор |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Пендикспор |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Саръйер |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Сивасспор |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Фатих Карагюмрук |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Ъгдър |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 3 |
Юмраниеспор |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Бандърмаспор |
Истанбулспор |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.10 |
3.25 |
3.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.33 |
1.30 |
1.62 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.25 |
1.33 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.70 |
2.10 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
08.08.2026 16:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите