Турция - ТФФ Първа Лига (2016 - 2017)
неделя, 14 май, 2017
17:00
17:00
Бандърмаспор
Мерсин Идман Юрду
3 - 0
(2 - 0, 1 - 0)
Прогнози на потребителите
1 40% за Бандърмаспор
X 0% за равен
2 60% за Мерсин Идман Юрду
Общо гласували: 5
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 6.32 | 9.38 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.03 | 1.08 | 3.69 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.05 | 8.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.50 | 1.12 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.61 | 1.42 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.64 | 2.11 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.05.2017 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Бандърма, а гостите от Мерсин. Разстоянието между двата града е 700.1 км. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Бандърмаспор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.05.2017 | Първа Лига | Сивасспор | 3 - 0 | Бандърмаспор | 1.34 | 4.57 | 6.58 |
| 03.05.2017 | Първа Лига | Бандърмаспор | 5 - 0 | Йени Малатияспор | 2.94 | 3.27 | 2.17 |
| 29.04.2017 | Първа Лига | Адана Демирспор | 1 - 4 | Бандърмаспор | 1.70 | 3.61 | 4.33 |
| 23.04.2017 | Първа Лига | Болуспор | 4 - 1 | Бандърмаспор | 1.52 | 4.02 | 5.49 |
| 18.04.2017 | Първа Лига | Бандърмаспор | 3 - 1 | Гьозтепе | 3.15 | 3.16 | 2.17 |
| 09.04.2017 | Първа Лига | Гиресунспор | 1 - 0 | Бандърмаспор | 1.33 | 4.40 | 8.08 |
| 01.04.2017 | Първа Лига | Бандърмаспор | 0 - 1 | Ескишехирспор | 4.45 | 3.48 | 1.73 |
| 25.03.2017 | Приятелски срещи | Аланияспор | 5 - 4 | Бандърмаспор | - | - | - |
| 18.03.2017 | Първа Лига | Юмраниеспор | 0 - 0 | Бандърмаспор | 1.78 | 3.41 | 4.11 |
| 12.03.2017 | Първа Лига | Бандърмаспор | 1 - 2 | Елязъгспор | 2.31 | 3.17 | 2.89 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Мерсин Идман Юрду - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.05.2017 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 5 - 6 | Гьозтепе | 3.98 | 3.61 | 1.71 |
| 02.05.2017 | Първа Лига | Гиресунспор | 1 - 0 | Мерсин Идман Юрду | 1.29 | 4.96 | 8.66 |
| 28.04.2017 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 0 - 4 | Ескишехирспор | 5.24 | 4.39 | 1.47 |
| 23.04.2017 | Първа Лига | Юмраниеспор | 2 - 2 | Мерсин Идман Юрду | 1.43 | 4.44 | 5.60 |
| 19.04.2017 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 0 - 2 | Елязъгспор | 2.49 | 3.08 | 2.59 |
| 09.04.2017 | Първа Лига | Манисаспор | 2 - 0 | Мерсин Идман Юрду | 2.52 | 3.09 | 2.58 |
| 01.04.2017 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 3 - 2 | Шанлъурфаспор | 2.53 | 3.11 | 2.56 |
| 18.03.2017 | Първа Лига | Балъкесирспор | 3 - 3 | Мерсин Идман Юрду | 1.43 | 4.02 | 6.17 |
| 12.03.2017 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 1 - 1 | Алтънорду | 2.81 | 3.21 | 2.28 |
| 04.03.2017 | Първа Лига | Газиантеп ФК | 1 - 2 | Мерсин Идман Юрду | 1.99 | 3.24 | 3.34 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.12.2016 | Първа Лига | Мерсин Идман Юрду | 1 - 0 | Бандърмаспор | 5.95 | 4.22 | 1.42 |
ТФФ Първа Лига класиране към 14.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йени Малатияспор | 32 | +11 | 60 |
| 2 | Сивасспор | 32 | +20 | 58 |
| 3 | Ескишехирспор | 32 | +21 | 55 |
| 4 | Болуспор | 32 | -1 | 50 |
| 5 | Гиресунспор | 32 | +6 | 50 |
| 6 | Гьозтепе | 32 | +1 | 49 |
| 7 | Юмраниеспор | 32 | +7 | 48 |
| 8 | Алтънорду | 32 | +4 | 47 |
| 9 | Денизлиспор | 32 | +2 | 39 |
| 10 | Балъкесирспор | 32 | +10 | 39 |
| 11 | Елязъгспор | 32 | +5 | 38 |
| 12 | Манисаспор | 32 | -4 | 36 |
| 13 | Самсунспор | 32 | -16 | 35 |
| 14 | Адана Демирспор | 32 | -4 | 34 |
| 15 | Газиантеп ФК | 32 | -10 | 33 |
| 16 | Шанлъурфаспор | 32 | -7 | 33 |
| 17 | Бандърмаспор | 32 | -12 | 31 |
| 18 | Мерсин Идман Юрду | 32 | -33 | 25 |
Хронология в първенството
| Бандърмаспор | |
| Мерсин Идман Юрду | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Бандърмаспор | Бандърмаспор | Мерсин Идман Юрду | Мерсин Идман Юрду | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Йени Малатияспор | 5 - 0 | 0 - 1 | 5 - 0 | 1 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 2 | Сивасспор | 0 - 1 | 3 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 6 - 0 | 6 - 0 | |
| 3 | Ескишехирспор | 0 - 1 | 4 - 1 | 0 - 1 | 0 - 4 | 6 - 0 | 6 - 0 | |
| 4 | Болуспор | 1 - 0 | 4 - 1 | 1 - 0 | 2 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 5 | Гиресунспор | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 6 | Гьозтепе | 3 - 1 | 3 - 3 | 3 - 1 | 5 - 6 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 7 | Юмраниеспор | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 8 | Алтънорду | 2 - 3 | 1 - 1 | 2 - 3 | 1 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 9 | Денизлиспор | 0 - 0 | 3 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 10 | Балъкесирспор | 0 - 0 | 5 - 0 | 0 - 0 | 1 - 4 | 3 - 3 | 3 - 3 | |
| 11 | Елязъгспор | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 2 | 0 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 12 | Манисаспор | 4 - 0 | 6 - 2 | 4 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 13 | Самсунспор | 2 - 0 | 2 - 0 | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 14 | Адана Демирспор | 2 - 2 | 1 - 4 | 2 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 15 | Газиантеп ФК | 1 - 2 | 3 - 1 | 1 - 2 | 0 - 3 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 16 | Шанлъурфаспор | 4 - 0 | 1 - 0 | 4 - 0 | 3 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 17 | Бандърмаспор | - | - | - | 1 - 0 | |||
| 18 | Мерсин Идман Юрду | 1 - 0 | - | - | - | |||
Класиране в шампионата
| Бандърмаспор | Мерсин Идман Юрду | |
| Позиция | 17 | 18 |
| Точки | 31 | 25 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 14 |
| Точки | 22 | 12 |
Форма в шампионата
| Бандърмаспор | Мерсин Идман Юрду | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
7 17 |
6
10 16 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
4 6 |
2
6 8 |
Голове в шампионата
| Бандърмаспор | Мерсин Идман Юрду | |
|
Вкарани
Получени |
40
52 |
33
66 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
25
14 |
15
35 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 6.32 | 9.38 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.03 | 1.08 | 3.69 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.05 | 8.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.50 | 1.12 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.61 | 1.42 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.64 | 2.11 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.05.2017 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 40% за Бандърмаспор
X 0% за равен
2 60% за Мерсин Идман Юрду
Общо гласували: 5
