България - Втора ПФЛ (2016 - 2017)
17:00
Банско
Оборище Панагюрище
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.12 | 3.78 | 1.67 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.22 | 1.21 | 1.17 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.75 | 1.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.30 | 1.10 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.00 | 1.34 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.86 | 1.85 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.38 | 2.88 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.04.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Банско, а гостите от Панагюрище. Разстоянието между двата града е 93.2 км. Мачът ще се играе на стадион Свети Петър, който има капацитет от 3 000 места. Снимки от Google карта стадион Свети Петър. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Банско - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.04.2017 | Втора ПФЛ | Левски Карлово | 2 - 0 | Банско | 2.55 | 3.40 | 2.30 |
| 13.04.2017 | Втора ПФЛ | Лудогорец Р. II | 4 - 1 | Банско | 1.45 | 4.00 | 6.00 |
| 10.04.2017 | Втора ПФЛ | Банско | 2 - 0 | Несебър | 7.00 | 4.20 | 1.38 |
| 01.04.2017 | Втора ПФЛ | Царско Село София | 4 - 0 | Банско | 1.54 | 3.67 | 4.88 |
| 20.03.2017 | Втора ПФЛ | Банско | 0 - 2 | Созопол | 4.00 | 3.70 | 1.70 |
| 11.03.2017 | Втора ПФЛ | Витоша Бистрица | 4 - 1 | Банско | 1.19 | 5.36 | 10.68 |
| 05.03.2017 | Втора ПФЛ | Банско | 2 - 1 | ЦСКА София II | 4.25 | 3.50 | 1.70 |
| 25.02.2017 | Втора ПФЛ | Ботев Гълъбово | 1 - 0 | Банско | 1.58 | 3.63 | 4.50 |
| 09.12.2016 | Втора ПФЛ | Банско | 1 - 3 | Ботев Враца | 3.39 | 3.36 | 1.86 |
| 04.12.2016 | Втора ПФЛ | Етър Велико Търново | 2 - 0 | Банско | - | - | - |
Общо 2 победи и 8 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Оборище Панагюрище - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.04.2017 | Втора ПФЛ | Оборище Панагюрище | 0 - 0 | Несебър | 2.70 | 3.50 | 2.22 |
| 14.04.2017 | Втора ПФЛ | Царско Село София | 3 - 0 | Оборище Панагюрище | 1.55 | 3.75 | 5.00 |
| 08.04.2017 | Втора ПФЛ | Оборище Панагюрище | 2 - 0 | Созопол | - | - | - |
| 02.04.2017 | Втора ПФЛ | Витоша Бистрица | 2 - 0 | Оборище Панагюрище | 1.39 | 3.88 | 6.76 |
| 19.03.2017 | Втора ПФЛ | Оборище Панагюрище | 3 - 1 | ЦСКА София II | 2.66 | 3.15 | 2.39 |
| 13.03.2017 | Втора ПФЛ | Ботев Гълъбово | 1 - 0 | Оборище Панагюрище | 2.01 | 3.29 | 3.13 |
| 05.03.2017 | Втора ПФЛ | Оборище Панагюрище | 1 - 0 | Ботев Враца | 2.75 | 3.20 | 2.30 |
| 25.02.2017 | Втора ПФЛ | Етър Велико Търново | 0 - 0 | Оборище Панагюрище | 1.29 | 4.47 | 7.73 |
| 10.12.2016 | Втора ПФЛ | Оборище Панагюрище | 2 - 1 | Локомотив София | 3.70 | 3.40 | 1.83 |
| 04.12.2016 | Втора ПФЛ | Поморие | 5 - 1 | Оборище Панагюрище | - | - | - |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.10.2016 | Втора ПФЛ | Оборище Панагюрище | 1 - 3 | Банско | - | - | - |
| 12.03.2016 | Втора ПФЛ | Банско | 2 - 1 | Оборище Панагюрище | - | - | - |
| 22.08.2015 | Втора ПФЛ | Оборище Панагюрище | 2 - 2 | Банско | - | - | - |
В последните 3 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Банско имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Втора ПФЛ класиране към 30.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Етър Велико Търново | 25 | +23 | 52 |
| 2 | Септември София | 25 | +20 | 49 |
| 3 | Витоша Бистрица | 25 | +15 | 46 |
| 4 | Созопол | 25 | +12 | 42 |
| 5 | Поморие | 25 | +5 | 42 |
| 6 | Царско Село София | 25 | +10 | 39 |
| 7 | Несебър | 25 | -3 | 36 |
| 8 | Локомотив София | 25 | +7 | 35 |
| 9 | Лудогорец Разград II | 25 | +3 | 34 |
| 10 | Ботев Враца | 25 | +3 | 32 |
| 11 | ЦСКА София II | 25 | -1 | 30 |
| 12 | Ботев Гълъбово | 25 | -9 | 30 |
| 13 | Оборище Панагюрище | 25 | -14 | 29 |
| 14 | Спартак Плевен | 25 | -4 | 27 |
| 15 | Банско | 25 | -28 | 18 |
| 16 | Левски Карлово | 25 | -39 | 13 |
Хронология в първенството
| Банско | |
| Оборище Панагюрище | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Банско | Банско | Оборище Панагюрище | Оборище Панагюрище | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Етър Велико Търново | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 2 | Септември София | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 3 | Витоша Бистрица | 1 - 3 | 4 - 1 | 1 - 3 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 4 | Созопол | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 5 | Поморие | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 1 | 5 - 1 | 5 - 1 | ||
| 6 | Царско Село София | 1 - 1 | 4 - 0 | 1 - 1 | 0 - 3 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 7 | Несебър | 2 - 0 | 4 - 1 | 2 - 0 | 0 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 8 | Локомотив София | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||
| 9 | Лудогорец Разград II | 0 - 0 | 4 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | |||
| 10 | Ботев Враца | 1 - 3 | 4 - 0 | 1 - 3 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 11 | ЦСКА София II | 2 - 1 | 3 - 2 | 2 - 1 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 12 | Ботев Гълъбово | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 3 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 13 | Оборище Панагюрище | 1 - 3 | - | - | - | |||
| 14 | Спартак Плевен | 4 - 3 | 4 - 3 | 2 - 1 | ||||
| 15 | Банско | - | - | - | 1 - 3 | |||
| 16 | Левски Карлово | 0 - 2 | 2 - 0 | 0 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
Класиране в шампионата
| Банско | Оборище Панагюрище | |
| Позиция | 15 | 13 |
| Точки | 18 | 29 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 15 | 14 |
| Точки | 13 | 5 |
Форма в шампионата
| Банско | Оборище Панагюрище | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
6 15 |
8
5 12 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
4 5 |
1
2 9 |
Голове в шампионата
| Банско | Оборище Панагюрище | |
|
Вкарани
Получени |
21
49 |
23
37 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
12
17 |
5
22 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.12 | 3.78 | 1.67 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.22 | 1.21 | 1.17 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.75 | 1.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 6.30 | 1.10 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.00 | 1.34 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.86 | 1.85 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.38 | 2.88 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.04.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
