Англия - Национална Лига (2017 - 2018)
14:30
Бароу
Честър
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 4.50 | 9.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 1.19 | 3.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 7.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.07 | 1.72 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.39 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.04.2018 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Бароу, а гостите от Честър. Разстоянието между двата града е 105.4 км. Мачът ще се играе на стадион Холкър Стрийт, който има капацитет от 5 000 места, от които седящи 1 000. Снимки от Google карта стадион Холкър Стрийт. Мачът ще се играе в 12:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Бароу - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.04.2018 | Нац. Лига | Бромли | 0 - 0 | Бароу | 1.72 | 3.68 | 4.24 |
| 21.04.2018 | Нац. Лига | Алдършот Таун | 1 - 1 | Бароу | 1.80 | 3.49 | 4.07 |
| 17.04.2018 | Нац. Лига | Гайзли | 0 - 1 | Бароу | 3.96 | 3.33 | 1.86 |
| 14.04.2018 | Нац. Лига | Бароу | 0 - 1 | Ебсфлийт Юнайтед | 2.74 | 3.14 | 2.45 |
| 10.04.2018 | Нац. Лига | Бароу | 3 - 2 | Ийстли | 2.03 | 3.29 | 3.37 |
| 07.04.2018 | Нац. Лига | Лейтън Ориент | 4 - 1 | Бароу | 1.85 | 3.36 | 3.99 |
| 03.04.2018 | Нац. Лига | Бароу | 1 - 3 | Файлд | 3.24 | 3.25 | 2.09 |
| 30.03.2018 | Нац. Лига | Боръм Ууд | 0 - 0 | Бароу | 1.64 | 3.57 | 4.97 |
| 24.03.2018 | Нац. Лига | Бароу | 0 - 0 | Доувър Атлетик | 2.94 | 3.16 | 2.28 |
| 21.03.2018 | Нац. Лига | Бароу | 1 - 2 | Хартлипул | 1.89 | 3.28 | 3.83 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Честър - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.04.2018 | Нац. Лига | Честър | 1 - 3 | Мейдстоун Юнайтед | 5.06 | 3.64 | 1.63 |
| 14.04.2018 | Нац. Лига | Боръм Ууд | 4 - 2 | Честър | 1.24 | 5.05 | 11.67 |
| 10.04.2018 | Нац. Лига | Честър | 3 - 2 | Бромли | 3.71 | 3.52 | 1.86 |
| 07.04.2018 | Нац. Лига | Честър | 0 - 2 | Транмиър Роувърс | 8.25 | 4.62 | 1.33 |
| 02.04.2018 | Нац. Лига | Макълсфийлд Таун | 1 - 0 | Честър | 1.20 | 5.70 | 12.06 |
| 30.03.2018 | Нац. Лига | Честър | 0 - 2 | Торки Юнайтед | 2.72 | 3.15 | 2.47 |
| 24.03.2018 | Нац. Лига | Сътън Юнайтед | 3 - 2 | Честър | 1.31 | 4.73 | 8.54 |
| 17.03.2018 | Нац. Лига | Честър | 0 - 0 | Алдършот Таун | 3.46 | 3.33 | 1.98 |
| 11.03.2018 | Нац. Лига | Рексъм | 2 - 0 | Честър | 1.51 | 3.79 | 6.07 |
| 06.03.2018 | Нац. Лига | Честър | 0 - 2 | Доувър Атлетик | 3.10 | 3.24 | 2.17 |
Общо 1 победа, 1 равенство и 8 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.2017 | Нац. Лига | Честър | 3 - 2 | Бароу | 3.04 | 3.24 | 2.22 |
| 28.03.2017 | Нац. Лига | Честър | 1 - 2 | Бароу | 3.29 | 3.24 | 2.09 |
| 16.08.2016 | Нац. Лига | Бароу | 3 - 2 | Честър | 1.91 | 3.35 | 3.69 |
| 26.03.2016 | Нац. Лига | Честър | 1 - 2 | Бароу | 2.35 | 3.21 | 2.76 |
| 06.10.2015 | Нац. Лига | Бароу | 3 - 2 | Честър | 2.13 | 3.31 | 3.11 |
| 30.11.2013 | Англия | Честър | 1 - 2 | Бароу | 1.65 | 3.50 | 4.33 |
В последните 6 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач. На домашния терен на Бароу имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Национална Лига класиране към 28.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Макълсфийлд Таун | 45 | +19 | 89 |
| 2 | Транмиър Роувърс | 45 | +33 | 82 |
| 3 | Сътън Юнайтед | 45 | +13 | 76 |
| 4 | Алдършот Таун | 45 | +13 | 75 |
| 5 | Ебсфлийт Юнайтед | 45 | +14 | 73 |
| 6 | Файлд | 45 | +26 | 72 |
| 7 | Боръм Ууд | 45 | +15 | 72 |
| 8 | Бромли | 45 | +20 | 70 |
| 9 | Доувър Атлетик | 45 | +17 | 70 |
| 10 | Рексъм | 45 | +10 | 69 |
| 11 | Дагенъм и Редбридж | 45 | +9 | 68 |
| 12 | Мейдънхед Юнайтед | 45 | -4 | 61 |
| 13 | Лейтън Ориент | 45 | 0 | 57 |
| 14 | Гейтсхед | 45 | +6 | 54 |
| 15 | Солихъл Муурс | 45 | -8 | 54 |
| 16 | Халифакс Таун | 45 | -10 | 54 |
| 17 | Ийстли | 45 | -10 | 53 |
| 18 | Хартлипул | 45 | -11 | 53 |
| 19 | Мейдстоун Юнайтед | 45 | -12 | 53 |
| 20 | Бароу | 45 | -11 | 49 |
| 21 | Уокинг | 45 | -20 | 48 |
| 22 | Торки Юнайтед | 45 | -28 | 41 |
| 23 | Честър | 45 | -38 | 34 |
| 24 | Гайзли | 45 | -43 | 33 |
Хронология в първенството
| Бароу | |
| Честър | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Бароу | Бароу | Честър | Честър | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Макълсфийлд Таун | 0 - 2 | 3 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 2 | Транмиър Роувърс | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 3 | Сътън Юнайтед | 1 - 1 | 3 - 2 | 1 - 1 | 2 - 3 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 4 | Алдършот Таун | 3 - 1 | 1 - 1 | 3 - 1 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 5 | Ебсфлийт Юнайтед | 0 - 1 | 3 - 2 | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 6 | Файлд | 1 - 3 | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 7 | Боръм Ууд | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 1 - 2 | 4 - 2 | 4 - 2 | |
| 8 | Бромли | 0 - 3 | 0 - 0 | 0 - 3 | 3 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 9 | Доувър Атлетик | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 2 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 10 | Рексъм | 1 - 1 | 3 - 3 | 1 - 1 | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 11 | Дагенъм и Редбридж | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 4 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 12 | Мейдънхед Юнайтед | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 13 | Лейтън Ориент | 2 - 2 | 4 - 1 | 2 - 2 | 0 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 14 | Гейтсхед | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 3 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 15 | Солихъл Муурс | 1 - 2 | 3 - 3 | 1 - 2 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 16 | Халифакс Таун | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 17 | Ийстли | 3 - 2 | 0 - 2 | 3 - 2 | 3 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 18 | Хартлипул | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 19 | Мейдстоун Юнайтед | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 20 | Бароу | - | - | - | 3 - 2 | |||
| 21 | Уокинг | 3 - 0 | 1 - 2 | 3 - 0 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 22 | Торки Юнайтед | 1 - 1 | 3 - 1 | 1 - 1 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 23 | Честър | 3 - 2 | - | - | - | |||
| 24 | Гайзли | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
Класиране в шампионата
| Бароу | Честър | |
| Позиция | 20 | 23 |
| Точки | 49 | 34 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 21 | 24 |
| Точки | 22 | 14 |
Форма в шампионата
| Бароу | Честър | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
16 18 |
7
13 25 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
10 8 |
2
8 12 |
Голове в шампионата
| Бароу | Честър | |
|
Вкарани
Получени |
50
61 |
40
78 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
22
27 |
20
41 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 4.50 | 9.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 1.19 | 3.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 7.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.07 | 1.72 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.39 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.04.2018 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
