Англия - Национална Лига (2017 - 2018)
21:45
Бароу
Файлд
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.29 | 3.50 | 2.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 1.30 | 1.34 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.37 | 1.53 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.89 | 1.89 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.39 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.04.2018 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Бароу, а гостите от Уешам. Разстоянието между двата града е 42.8 км. Мачът ще се играе на стадион Холкър Стрийт, който има капацитет от 5 000 места, от които седящи 1 000. Снимки от Google карта стадион Холкър Стрийт. Мачът ще се играе в 19:45 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Бароу - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.03.2018 | Нац. Лига | Боръм Ууд | 0 - 0 | Бароу | 1.64 | 3.57 | 4.97 |
| 24.03.2018 | Нац. Лига | Бароу | 0 - 0 | Доувър Атлетик | 2.94 | 3.16 | 2.28 |
| 21.03.2018 | Нац. Лига | Бароу | 1 - 2 | Хартлипул | 1.89 | 3.28 | 3.83 |
| 17.03.2018 | Нац. Лига | Мейдънхед Юнайтед | 0 - 1 | Бароу | 2.08 | 3.34 | 3.16 |
| 10.03.2018 | Нац. Лига | Макълсфийлд Таун | 3 - 1 | Бароу | 1.80 | 3.30 | 4.30 |
| 20.02.2018 | Нац. Лига | Бароу | 1 - 1 | Гейтсхед | 2.28 | 3.22 | 2.93 |
| 17.02.2018 | Нац. Лига | Мейдстоун Юнайтед | 0 - 1 | Бароу | 2.22 | 3.31 | 2.95 |
| 13.02.2018 | Нац. Лига | Бароу | 1 - 1 | Сътън Юнайтед | 3.32 | 3.19 | 2.08 |
| 03.02.2018 | Нац. Лига | Торки Юнайтед | 3 - 1 | Бароу | 2.52 | 3.23 | 2.61 |
| 06.01.2018 | Нац. Лига | Бароу | 1 - 1 | Транмиър Роувърс | 3.58 | 3.31 | 1.97 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Файлд - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.03.2018 | Нац. Лига | Файлд | 2 - 0 | Халифакс Таун | 1.58 | 3.77 | 5.25 |
| 24.03.2018 | Нац. Лига | Дагенъм и Редбридж | 2 - 0 | Файлд | 2.70 | 3.28 | 2.40 |
| 17.03.2018 | Нац. Лига | Файлд | 3 - 3 | Хартлипул | 1.53 | 3.94 | 5.44 |
| 10.03.2018 | Нац. Лига | Файлд | 7 - 1 | Алдършот Таун | 1.93 | 3.40 | 3.63 |
| 24.02.2018 | Нац. Лига | Файлд | 3 - 1 | Доувър Атлетик | 1.87 | 3.45 | 3.75 |
| 20.02.2018 | Нац. Лига | Гайзли | 1 - 0 | Файлд | 4.13 | 3.55 | 1.76 |
| 17.02.2018 | Нац. Лига | Файлд | 0 - 1 | Лейтън Ориент | 1.74 | 3.68 | 4.12 |
| 10.02.2018 | Нац. Лига | Гейтсхед | 1 - 2 | Файлд | 2.54 | 3.27 | 2.57 |
| 03.02.2018 | Нац. Лига | Файлд | 2 - 2 | Ийстли | 1.62 | 3.84 | 4.72 |
| 27.01.2018 | Нац. Лига | Уокинг | 1 - 0 | Файлд | 3.59 | 3.53 | 1.90 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2017 | Нац. Лига | Файлд | 1 - 0 | Бароу | 2.11 | 3.41 | 3.05 |
Национална Лига класиране към 03.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Макълсфийлд Таун | 41 | +15 | 81 |
| 2 | Сътън Юнайтед | 40 | +15 | 72 |
| 3 | Боръм Ууд | 41 | +17 | 69 |
| 4 | Рексъм | 41 | +15 | 68 |
| 5 | Алдършот Таун | 41 | +13 | 68 |
| 6 | Транмиър Роувърс | 39 | +25 | 67 |
| 7 | Доувър Атлетик | 41 | +17 | 64 |
| 8 | Файлд | 40 | +22 | 62 |
| 9 | Ебсфлийт Юнайтед | 39 | +7 | 60 |
| 10 | Бромли | 39 | +16 | 59 |
| 11 | Дагенъм и Редбридж | 40 | +7 | 58 |
| 12 | Ийстли | 40 | -4 | 52 |
| 13 | Лейтън Ориент | 40 | -2 | 50 |
| 14 | Гейтсхед | 38 | +11 | 49 |
| 15 | Мейдънхед Юнайтед | 39 | -6 | 49 |
| 16 | Хартлипул | 41 | -11 | 48 |
| 17 | Халифакс Таун | 40 | -9 | 47 |
| 18 | Мейдстоун Юнайтед | 41 | -14 | 46 |
| 19 | Уокинг | 41 | -18 | 44 |
| 20 | Бароу | 38 | -7 | 41 |
| 21 | Солихъл Муурс | 40 | -13 | 41 |
| 22 | Торки Юнайтед | 40 | -25 | 37 |
| 23 | Честър | 41 | -33 | 31 |
| 24 | Гайзли | 39 | -38 | 29 |
Хронология в първенството
| Бароу | |
| Файлд | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Бароу | Бароу | Файлд | Файлд | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Макълсфийлд Таун | 0 - 2 | 3 - 1 | 0 - 2 | 6 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 2 | Сътън Юнайтед | 1 - 1 | 3 - 2 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 3 | Боръм Ууд | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 4 | Рексъм | 1 - 1 | 3 - 3 | 1 - 1 | 2 - 0 | |||
| 5 | Алдършот Таун | 3 - 1 | 3 - 1 | 7 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 6 | Транмиър Роувърс | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 5 - 2 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 7 | Доувър Атлетик | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 3 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 8 | Файлд | 1 - 0 | - | - | - | |||
| 9 | Ебсфлийт Юнайтед | 3 - 2 | 1 - 1 | 3 - 3 | 3 - 3 | |||
| 10 | Бромли | 0 - 3 | 0 - 3 | 2 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 11 | Дагенъм и Редбридж | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 12 | Ийстли | 0 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||
| 13 | Лейтън Ориент | 2 - 2 | 2 - 2 | 0 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 14 | Гейтсхед | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 15 | Мейдънхед Юнайтед | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 4 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 16 | Хартлипул | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 2 | 3 - 3 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 17 | Халифакс Таун | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 18 | Мейдстоун Юнайтед | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 3 - 0 | |||
| 19 | Уокинг | 3 - 0 | 1 - 2 | 3 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 20 | Бароу | - | - | - | 1 - 0 | |||
| 21 | Солихъл Муурс | 1 - 2 | 3 - 3 | 1 - 2 | 0 - 4 | 0 - 4 | ||
| 22 | Торки Юнайтед | 1 - 1 | 3 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | |||
| 23 | Честър | 3 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 24 | Гайзли | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
Класиране в шампионата
| Бароу | Файлд | |
| Позиция | 20 | 8 |
| Точки | 41 | 62 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 21 | 11 |
| Точки | 19 | 24 |
Форма в шампионата
| Бароу | Файлд | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
14 15 |
17
11 12 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
10 6 |
7
3 9 |
Голове в шампионата
| Бароу | Файлд | |
|
Вкарани
Получени |
43
50 |
73
51 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
18
21 |
25
26 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.29 | 3.50 | 2.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 1.30 | 1.34 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.37 | 1.53 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.89 | 1.89 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.39 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.04.2018 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!
