Италия - Серия С - Група В (2016 - 2017)
18:30
Басано Виртус
Губио
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 3.50 | 5.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.29 | 2.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 3.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.04.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Басано дел Грапа, а гостите от Губио. Разстоянието между двата града е 276.4 км. Мачът ще се играе на стадион Рино Мерканте, който има капацитет от 2 952 места. Размерите на терена са 105 x 65 m. Снимки от Google карта стадион Рино Мерканте. Мачът ще се играе в 17:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Басано Виртус - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.04.2017 | Серия С - В | Форли | 0 - 2 | Басано Виртус | 2.40 | 2.98 | 2.79 |
| 15.04.2017 | Серия С - В | Басано Виртус | 1 - 0 | Парма | 3.31 | 3.14 | 2.04 |
| 09.04.2017 | Серия С - В | Унион Бреша | 3 - 0 | Басано Виртус | 2.16 | 3.01 | 3.19 |
| 05.04.2017 | Серия С - В | Мачератезе 1922 | 1 - 1 | Басано Виртус | 2.23 | 2.96 | 3.11 |
| 02.04.2017 | Серия С - В | Басано Виртус | 0 - 0 | Албинолефе | 2.18 | 2.99 | 3.20 |
| 26.03.2017 | Серия С - В | Падуа | 1 - 0 | Басано Виртус | 1.62 | 3.41 | 5.00 |
| 20.03.2017 | Серия С - В | Басано Виртус | 1 - 2 | Венеция | 4.65 | 3.30 | 1.69 |
| 12.03.2017 | Серия С - В | Самбенедетезе | 1 - 0 | Басано Виртус | 2.07 | 3.14 | 3.25 |
| 05.03.2017 | Серия С - В | Басано Виртус | 1 - 2 | Мантова | 1.82 | 3.09 | 4.28 |
| 27.02.2017 | Серия С - В | Порденоне | 6 - 0 | Басано Виртус | 1.84 | 3.26 | 3.89 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Губио - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.04.2017 | Серия С - В | Губио | 0 - 0 | Венеция | 2.08 | 3.01 | 3.36 |
| 17.04.2017 | Серия С - В | Реджиана | 1 - 1 | Губио | 2.27 | 2.88 | 3.10 |
| 09.04.2017 | Серия С - В | Губио | 3 - 2 | Мантова | 2.05 | 3.04 | 3.42 |
| 05.04.2017 | Серия С - В | Губио | 1 - 0 | Алма Ювентус Фано | 1.99 | 3.10 | 3.52 |
| 02.04.2017 | Серия С - В | Сантарканджело | 1 - 0 | Губио | 2.13 | 3.04 | 3.25 |
| 26.03.2017 | Серия С - В | Губио | 1 - 4 | Парма | 2.97 | 3.03 | 2.27 |
| 19.03.2017 | Серия С - В | Терамо | 6 - 0 | Губио | 2.67 | 2.84 | 2.61 |
| 12.03.2017 | Серия С - В | Губио | 3 - 2 | Анкона | 1.54 | 3.40 | 5.99 |
| 05.03.2017 | Серия С - В | Мачератезе 1922 | 0 - 0 | Губио | 2.21 | 3.03 | 3.12 |
| 25.02.2017 | Серия С - В | Форли | 1 - 0 | Губио | 2.75 | 3.02 | 2.41 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.12.2016 | Серия С - В | Губио | 4 - 0 | Басано Виртус | 2.41 | 2.93 | 2.81 |
Серия С - Група В класиране към 30.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Венеция | 36 | +29 | 79 |
| 2 | Парма | 36 | +18 | 66 |
| 3 | Порденоне | 36 | +28 | 66 |
| 4 | Падуа | 36 | +18 | 63 |
| 5 | Реджиана | 36 | +9 | 59 |
| 6 | Губио | 36 | -3 | 55 |
| 7 | Самбенедетезе | 36 | +4 | 50 |
| 8 | Унион Бреша | 36 | +2 | 50 |
| 9 | Басано Виртус | 36 | -6 | 48 |
| 10 | Албинолефе | 36 | +2 | 48 |
| 11 | Сантарканджело | 36 | +3 | 47 |
| 12 | Судтирол | 36 | -6 | 44 |
| 13 | Мачератезе 1922 | 36 | -2 | 42 |
| 14 | Модена | 36 | -5 | 41 |
| 15 | Мантова | 36 | -13 | 38 |
| 16 | Терамо | 36 | -5 | 36 |
| 17 | Лумецане | 36 | -15 | 34 |
| 18 | Форли | 36 | -23 | 34 |
| 19 | Алма Ювентус Фано | 36 | -16 | 33 |
| 20 | Анкона | 36 | -19 | 28 |
Хронология в първенството
| Басано Виртус | |
| Губио | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Басано Виртус | Басано Виртус | Губио | Губио | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Венеция | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 2 | Парма | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 4 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 3 | Порденоне | 2 - 0 | 6 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 4 | Падуа | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 5 | Реджиана | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 6 | Губио | 4 - 0 | - | - | - | |||
| 7 | Самбенедетезе | 4 - 3 | 1 - 0 | 4 - 3 | 1 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 8 | Унион Бреша | 1 - 2 | 3 - 0 | 1 - 2 | 3 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 9 | Басано Виртус | - | - | - | 4 - 0 | |||
| 10 | Албинолефе | 0 - 0 | 2 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 11 | Сантарканджело | 4 - 0 | 3 - 0 | 4 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 12 | Судтирол | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 13 | Мачератезе 1922 | 0 - 2 | 1 - 1 | 0 - 2 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 14 | Модена | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 15 | Мантова | 1 - 2 | 1 - 4 | 1 - 2 | 3 - 2 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 16 | Терамо | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 5 | 6 - 0 | 6 - 0 | |
| 17 | Лумецане | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 18 | Форли | 2 - 2 | 0 - 2 | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 19 | Алма Ювентус Фано | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||
| 20 | Анкона | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 3 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
*** Римини - оттегляне от първенството
Класиране в шампионата
| Басано Виртус | Губио | |
| Позиция | 9 | 6 |
| Точки | 48 | 55 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 9 |
| Точки | 31 | 23 |
Форма в шампионата
| Басано Виртус | Губио | |
|
Победи
Равни Загуби |
12
12 12 |
16
7 13 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
4 5 |
6
5 7 |
Голове в шампионата
| Басано Виртус | Губио | |
|
Вкарани
Получени |
44
50 |
41
44 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
27
20 |
17
22 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 3.50 | 5.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.29 | 2.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 3.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.04.2017 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
