Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 6.50 | 13.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.05 | 1.13 | 4.33 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.05 | 11.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.50 | 1.14 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.60 | 1.48 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.62 | 2.20 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.75 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.02.2017 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Мюнхен, а гостите от Гелзенкирхен. Разстоянието между двата града е 492.2 км. Треньорът на домакините е Венсан Компани (Бел), а на гостите Мирон Муслич (Авс). Мачът ще се играе на стадион Алианц Арена, който има капацитет от 71 437 места, от които седящи 67 812. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Алианц Арена. Мачът ще се играе в 15:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Байерн Мюнхен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.01.2017 | Бундеслига | Вердер Бремен | 1 - 2 | Байерн Мюнхен | 13.68 | 6.63 | 1.20 |
| 20.01.2017 | Бундеслига | Фрайбург | 1 - 2 | Байерн Мюнхен | 12.95 | 6.31 | 1.21 |
| 14.01.2017 | Приятелски срещи | Фортуна Дюселдорф | 0 - 0 | Байерн Мюнхен | - | - | - |
| 10.01.2017 | Приятелски срещи | Ойпен | 0 - 5 | Байерн Мюнхен | 21.00 | 11.77 | 1.04 |
| 21.12.2016 | Бундеслига | Байерн Мюнхен | 3 - 0 | РБ Лайпциг | 1.39 | 4.83 | 7.74 |
| 18.12.2016 | Бундеслига | Дармщат 98 | 0 - 1 | Байерн Мюнхен | 18.64 | 7.96 | 1.14 |
| 10.12.2016 | Бундеслига | Байерн Мюнхен | 5 - 0 | Волфсбург | 1.13 | 8.61 | 19.71 |
| 06.12.2016 | ШЛ група D | Байерн Мюнхен | 1 - 0 | Атлетико Мадрид | 1.58 | 3.99 | 6.07 |
| 02.12.2016 | Бундеслига | Майнц 05 | 1 - 3 | Байерн Мюнхен | 9.79 | 5.34 | 1.28 |
| 26.11.2016 | Бундеслига | Байерн Мюнхен | 2 - 1 | Байер Леверкузен | 1.29 | 5.54 | 9.92 |
Общо 9 победи и 1 равенство в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи в последните 4 домакинства.
Шалке 04 - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.01.2017 | Бундеслига | Шалке 04 | 0 - 1 | Айнтрахт Франкфурт | 1.70 | 3.55 | 5.40 |
| 21.01.2017 | Бундеслига | Шалке 04 | 1 - 0 | Инголщат | 1.88 | 3.39 | 4.38 |
| 14.01.2017 | Приятелски срещи | Кемницер | 2 - 1 | Шалке 04 | 6.75 | 4.33 | 1.35 |
| 10.01.2017 | Приятелски срещи | Остенде | 1 - 2 | Шалке 04 | 5.48 | 4.11 | 1.48 |
| 20.12.2016 | Бундеслига | Хамбургер | 2 - 1 | Шалке 04 | 2.93 | 3.27 | 2.47 |
| 17.12.2016 | Бундеслига | Шалке 04 | 1 - 1 | Фрайбург | 1.60 | 4.02 | 5.50 |
| 11.12.2016 | Бундеслига | Шалке 04 | 0 - 1 | Байер Леверкузен | 2.33 | 3.33 | 3.08 |
| 08.12.2016 | ЛЕ група I | Ред Бул Залцбург | 2 - 0 | Шалке 04 | 2.04 | 3.63 | 3.51 |
| 03.12.2016 | Бундеслига | РБ Лайпциг | 2 - 1 | Шалке 04 | 1.90 | 3.43 | 4.16 |
| 27.11.2016 | Бундеслига | Шалке 04 | 3 - 1 | Дармщат 98 | 1.36 | 4.63 | 9.10 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.09.2016 | Бундеслига | Шалке 04 | 0 - 2 | Байерн Мюнхен | 10.00 | 5.48 | 1.29 |
| 16.04.2016 | Бундеслига | Байерн Мюнхен | 3 - 0 | Шалке 04 | 1.18 | 7.10 | 14.31 |
| 21.11.2015 | Бундеслига | Шалке 04 | 1 - 3 | Байерн Мюнхен | 10.86 | 6.16 | 1.25 |
| 03.02.2015 | Бундеслига | Байерн Мюнхен | 1 - 1 | Шалке 04 | 1.13 | 8.28 | 16.83 |
| 30.08.2014 | Бундеслига | Шалке 04 | 1 - 1 | Байерн Мюнхен | 8.38 | 4.84 | 1.41 |
| 01.03.2014 | Бундеслига | Байерн Мюнхен | 5 - 1 | Шалке 04 | 1.16 | 7.29 | 14.21 |
| 21.09.2013 | Бундеслига | Шалке 04 | 0 - 4 | Байерн Мюнхен | 5.79 | 4.30 | 1.52 |
| 09.02.2013 | Бундеслига | Байерн Мюнхен | 4 - 0 | Шалке 04 | 1.22 | 5.94 | 12.21 |
| 08.01.2013 | Приятелски срещи | Шалке 04 | 0 - 5 | Байерн Мюнхен | 4.70 | 3.83 | 1.57 |
| 22.09.2012 | Бундеслига | Шалке 04 | 0 - 2 | Байерн Мюнхен | 3.55 | 3.41 | 2.04 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 8 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Байерн Мюнхен имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Бундеслига класиране към 04.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Байерн Мюнхен | 18 | +31 | 45 |
| 2 | РБ Лайпциг | 18 | +20 | 42 |
| 3 | Айнтрахт Франкфурт | 18 | +8 | 32 |
| 4 | Борусия Дортмунд | 18 | +17 | 31 |
| 5 | Хофенхайм | 18 | +12 | 31 |
| 6 | Херта Берлин | 18 | +5 | 30 |
| 7 | Кьолн | 18 | +11 | 29 |
| 8 | Фрайбург | 18 | -6 | 26 |
| 9 | Байер Леверкузен | 19 | -1 | 24 |
| 10 | Майнц 05 | 18 | -4 | 22 |
| 11 | Шалке 04 | 18 | +1 | 21 |
| 12 | Аугсбург | 18 | -5 | 21 |
| 13 | Борусия М'Гладбах | 18 | -9 | 20 |
| 14 | Волфсбург | 18 | -9 | 19 |
| 15 | Вердер Бремен | 18 | -16 | 16 |
| 16 | Хамбургер | 19 | -19 | 16 |
| 17 | Инголщат | 18 | -12 | 15 |
| 18 | Дармщат 98 | 18 | -24 | 9 |
Хронология в първенството
| Байерн Мюнхен | |
| Шалке 04 | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Байерн Мюнхен | Байерн Мюнхен | Шалке 04 | Шалке 04 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Байерн Мюнхен | - | - | - | 0 - 2 | |||
| 2 | РБ Лайпциг | 3 - 0 | 3 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 3 | Айнтрахт Франкфурт | 2 - 2 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 4 | Борусия Дортмунд | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 5 | Хофенхайм | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 6 | Херта Берлин | 3 - 0 | 3 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 7 | Кьолн | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 3 | ||||
| 8 | Фрайбург | 1 - 2 | 1 - 1 | |||||
| 9 | Байер Леверкузен | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 10 | Майнц 05 | 1 - 3 | 3 - 0 | |||||
| 11 | Шалке 04 | 0 - 2 | - | - | - | |||
| 12 | Аугсбург | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 13 | Борусия М'Гладбах | 2 - 0 | 2 - 0 | 4 - 0 | ||||
| 14 | Волфсбург | 5 - 0 | 5 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 15 | Вердер Бремен | 6 - 0 | 1 - 2 | 6 - 0 | 3 - 1 | |||
| 16 | Хамбургер | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 17 | Инголщат | 3 - 1 | 3 - 1 | 1 - 0 | ||||
| 18 | Дармщат 98 | 0 - 1 | 3 - 1 | |||||
Класиране в шампионата
| Байерн Мюнхен | Шалке 04 | |
| Позиция | 1 | 11 |
| Точки | 45 | 21 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 15 |
| Точки | 23 | 5 |
Форма в шампионата
| Байерн Мюнхен | Шалке 04 | |
|
Победи
Равни Загуби |
14
3 1 |
6
3 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
2 0 |
1
2 5 |
Голове в шампионата
| Байерн Мюнхен | Шалке 04 | |
|
Вкарани
Получени |
42
11 |
21
20 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
26
4 |
5
10 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 6.50 | 13.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.05 | 1.13 | 4.33 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.05 | 11.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.50 | 1.14 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.60 | 1.48 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.62 | 2.20 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.75 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.02.2017 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!

