Швейцария - Група за Титлата (2025 - 2026)
четвъртък, 14 май, 2026
17:30
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.34 |
3.74 |
2.62 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.44 |
1.24 |
1.55 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.66 |
2.08 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.65 |
1.09 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.70 |
1.39 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.73 |
2.03 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.37 |
2.87 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
11.05.2026 04:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Базел, а гостите от Санкт Гален.
Разстоянието между двата града е 136.2 км.
Мачът ще се играе на стадион
Санкт Якоб Парк,
който има капацитет от
38 512 места, от които седящи 37 500.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Санкт Якоб Парк.
Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Базел - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Група за Титлата |
Йънг Бойс |
3 - 0 |
Базел |
1.94 |
3.97 |
3.12 |
| 02.05.2026 |
Група за Титлата |
Базел |
3 - 1 |
Тун |
2.44 |
3.67 |
2.47 |
| 26.04.2026 |
Група за Титлата |
Базел |
0 - 2 |
Сион |
2.47 |
3.59 |
2.46 |
| 18.04.2026 |
Суперлига |
Тун |
3 - 1 |
Базел |
1.90 |
3.91 |
3.33 |
| 04.04.2026 |
Суперлига |
Базел |
3 - 3 |
Йънг Бойс |
2.40 |
3.73 |
2.49 |
| 26.03.2026 |
Приятелски срещи |
Базел |
2 - 5 |
Вадуц |
- |
- |
- |
| 22.03.2026 |
Суперлига |
Винтертур |
0 - 2 |
Базел |
4.21 |
4.10 |
1.65 |
| 15.03.2026 |
Суперлига |
Базел |
3 - 1 |
Сервет |
2.18 |
3.55 |
2.87 |
| 08.03.2026 |
Суперлига |
Санкт Гален |
3 - 0 |
Базел |
2.07 |
3.75 |
2.94 |
| 05.03.2026 |
Суперлига |
Базел |
1 - 0 |
Грасхопърс |
1.64 |
3.93 |
4.47 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 6 домакинства.
Санкт Гален - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Група за Титлата |
Лугано |
1 - 2 |
Санкт Гален |
2.13 |
3.62 |
2.93 |
| 03.05.2026 |
Група за Титлата |
Санкт Гален |
0 - 3 |
Сион |
2.23 |
3.55 |
2.80 |
| 26.04.2026 |
Група за Титлата |
Йънг Бойс |
1 - 2 |
Санкт Гален |
2.08 |
3.87 |
2.86 |
| 19.04.2026 |
Купа на Швейцария |
Ивердон-Спорт |
0 - 2 |
Санкт Гален |
3.44 |
3.68 |
1.79 |
| 12.04.2026 |
Суперлига |
Люцерн |
2 - 2 |
Санкт Гален |
2.07 |
3.80 |
2.94 |
| 06.04.2026 |
Суперлига |
Санкт Гален |
2 - 1 |
Цюрих |
1.44 |
4.59 |
5.52 |
| 21.03.2026 |
Суперлига |
Сион |
1 - 1 |
Санкт Гален |
2.18 |
3.44 |
2.95 |
| 17.03.2026 |
Суперлига |
Санкт Гален |
1 - 1 |
Лугано |
2.01 |
3.54 |
3.24 |
| 08.03.2026 |
Суперлига |
Санкт Гален |
3 - 0 |
Базел |
2.07 |
3.75 |
2.94 |
| 05.03.2026 |
Суперлига |
Тун |
2 - 2 |
Санкт Гален |
2.16 |
3.58 |
2.90 |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 3 равенства
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.03.2026 |
Суперлига |
Санкт Гален |
3 - 0 |
Базел |
2.07 |
3.75 |
2.94 |
| 04.02.2026 |
Купа на Швейцария |
Санкт Гален |
2 - 1 |
Базел |
2.55 |
3.41 |
2.37 |
| 30.11.2025 |
Суперлига |
Базел |
0 - 0 |
Санкт Гален |
1.55 |
4.22 |
4.79 |
| 26.07.2025 |
Суперлига |
Санкт Гален |
2 - 1 |
Базел |
3.58 |
3.58 |
1.89 |
| 22.02.2025 |
Суперлига |
Санкт Гален |
2 - 2 |
Базел |
2.98 |
3.65 |
2.11 |
| 08.12.2024 |
Суперлига |
Санкт Гален |
1 - 1 |
Базел |
2.75 |
3.52 |
2.30 |
| 20.10.2024 |
Суперлига |
Базел |
2 - 1 |
Санкт Гален |
2.06 |
3.56 |
3.14 |
| 11.02.2024 |
Суперлига |
Базел |
1 - 0 |
Санкт Гален |
2.41 |
3.43 |
2.71 |
| 26.11.2023 |
Суперлига |
Базел |
2 - 0 |
Санкт Гален |
3.37 |
3.79 |
1.93 |
| 22.07.2023 |
Суперлига |
Санкт Гален |
2 - 1 |
Базел |
1.84 |
3.82 |
3.68 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 4 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Базел имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
Група за Титлата класиране към 14.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Тун |
36 |
24 |
2 |
10 |
76 |
43 |
+33 |
74 |
| 2 |
Санкт Гален |
36 |
19 |
9 |
8 |
68 |
45 |
+23 |
66 |
| 3 |
Лугано |
36 |
18 |
9 |
9 |
53 |
40 |
+13 |
63 |
| 4 |
Сион |
36 |
16 |
13 |
7 |
58 |
35 |
+23 |
61 |
| 5 |
Базел |
36 |
16 |
8 |
12 |
54 |
51 |
+3 |
56 |
| 6 |
Йънг Бойс |
36 |
14 |
9 |
13 |
69 |
63 |
+6 |
51 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Базел |
|
| Санкт Гален |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
*** Хронологията е на база изиграните мачове само в групата
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Базел |
Базел |
|
Санкт Гален |
Санкт Гален |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Тун |
3 - 1 |
|
3 - 1 |
|
|
|
|
| 2 |
Санкт Гален |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 3 |
Лугано |
|
|
|
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 4 |
Сион |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
0 - 3 |
|
|
| 5 |
Базел |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 6 |
Йънг Бойс |
|
3 - 0 |
|
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Базел |
Санкт Гален |
| Победи |
16 |
19 |
| Равни |
8 |
9 |
| Загуби |
12 |
8 |
| Вкарани Голове |
54 |
68 |
| Получени Голове |
51 |
45 |
| Средно Вкарани |
1.50 |
1.89 |
| Средно Получени |
1.42 |
1.25 |
| Мачове Вкарал |
78% |
89% |
| Мачове Получил |
75% |
78% |
| Гол/Гол |
61% |
72% |
| Над 1.5 |
83% |
86% |
| Над 2.5 |
61% |
72% |
| Над 3.5 |
28% |
36% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
8 |
9 |
| Равни |
6 |
7 |
| Загуби |
4 |
2 |
| Вкарани Голове |
28 |
36 |
| Получени Голове |
18 |
23 |
| Средно Вкарани |
1.56 |
2.00 |
| Средно Получени |
1.00 |
1.28 |
| Мачове Вкарал |
78% |
94% |
| Мачове Получил |
72% |
89% |
| Гол/Гол |
61% |
89% |
| Над 1.5 |
78% |
94% |
| Над 2.5 |
50% |
72% |
| Над 3.5 |
22% |
44% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.34 |
3.74 |
2.62 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.44 |
1.24 |
1.55 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.66 |
2.08 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.65 |
1.09 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.70 |
1.39 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.73 |
2.03 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.37 |
2.87 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
11.05.2026 04:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака