Швейцария - Суперлига (2026 - 2027)
четвъртък, 3 септември, 2026
21:30
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.57 |
3.56 |
2.38 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.52 |
1.26 |
1.45 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.92 |
1.78 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.15 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.45 |
1.49 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.58 |
2.23 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.42 |
2.61 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
31.08.2026 04:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Базел, а гостите от Сион.
Разстоянието между двата града е 148.7 км.
Мачът ще се играе на стадион
Санкт Якоб Парк,
който има капацитет от
38 512 места, от които седящи 37 500.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Санкт Якоб Парк.
Мачът ще се играе в 20:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Базел - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
Суперлига |
Йънг Бойс |
3 - 3 |
Базел |
1.55 |
4.44 |
4.62 |
| 22.08.2026 |
Суперлига |
Цюрих |
1 - 2 |
Базел |
3.32 |
3.67 |
1.95 |
| 16.08.2026 |
Приятелски срещи |
Базел |
2 - 5 |
Барселона |
6.88 |
5.52 |
1.30 |
| 09.08.2026 |
Суперлига |
Базел |
4 - 2 |
Тун |
1.76 |
4.00 |
3.75 |
| 01.08.2026 |
Суперлига |
Базел |
0 - 1 |
Лозана Спорт |
1.88 |
3.79 |
3.45 |
| 25.07.2026 |
Суперлига |
Сервет |
0 - 1 |
Базел |
2.27 |
3.69 |
2.66 |
| 18.07.2026 |
Приятелски срещи |
Базел |
0 - 0 |
Ювентус |
3.61 |
3.56 |
1.84 |
| 11.07.2026 |
Приятелски срещи |
Базел |
2 - 2 |
Винтертур |
- |
- |
- |
| 26.06.2026 |
Приятелски срещи |
Раперсвил-Йона |
0 - 3 |
Базел |
6.10 |
4.97 |
1.35 |
| 17.05.2026 |
Група за Титлата |
Лугано |
4 - 0 |
Базел |
1.85 |
3.92 |
3.42 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Сион - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Суперлига |
Сион |
1 - 2 |
Лугано |
2.16 |
3.52 |
2.97 |
| 27.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Аякс |
5 - 3 |
Сион |
1.32 |
5.40 |
7.08 |
| 20.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Сион |
2 - 4 |
Аякс |
3.88 |
3.95 |
1.75 |
| 13.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Сион |
2 - 1 |
Ной Ереван |
1.58 |
3.93 |
5.04 |
| 09.08.2026 |
Суперлига |
Сион |
3 - 2 |
Вадуц |
1.37 |
4.85 |
6.73 |
| 06.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Ной Ереван |
2 - 2 |
Сион |
2.75 |
3.35 |
2.37 |
| 02.08.2026 |
Суперлига |
Сион |
3 - 0 |
Люцерн |
1.99 |
3.73 |
3.17 |
| 30.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Сион |
4 - 0 |
БАТЕ Борисов |
1.12 |
7.83 |
17.42 |
| 26.07.2026 |
Суперлига |
Йънг Бойс |
4 - 2 |
Сион |
1.82 |
3.91 |
3.51 |
| 23.07.2026 |
ЛК Квалификации |
БАТЕ Борисов |
1 - 1 |
Сион |
11.97 |
5.71 |
1.21 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 26.04.2026 |
Група за Титлата |
Базел |
0 - 2 |
Сион |
2.47 |
3.59 |
2.46 |
| 12.02.2026 |
Суперлига |
Сион |
2 - 0 |
Базел |
2.70 |
3.41 |
2.35 |
| 18.01.2026 |
Суперлига |
Базел |
1 - 1 |
Сион |
1.69 |
3.84 |
4.24 |
| 30.08.2025 |
Суперлига |
Сион |
0 - 1 |
Базел |
3.88 |
3.87 |
1.75 |
| 01.03.2025 |
Суперлига |
Базел |
2 - 0 |
Сион |
1.66 |
3.88 |
4.51 |
| 26.01.2025 |
Суперлига |
Базел |
4 - 1 |
Сион |
1.69 |
3.78 |
4.43 |
| 04.12.2024 |
Купа на Швейцария |
Базел |
2 - 2 |
Сион |
1.64 |
3.72 |
4.49 |
| 31.08.2024 |
Суперлига |
Сион |
1 - 1 |
Базел |
2.58 |
3.47 |
2.44 |
| 27.04.2023 |
Суперлига |
Сион |
1 - 2 |
Базел |
3.69 |
3.66 |
1.88 |
| 11.02.2023 |
Суперлига |
Базел |
3 - 1 |
Сион |
1.64 |
3.95 |
4.78 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 2 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Базел имат изиграни 6 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Суперлига класиране към 03.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Лугано |
4 |
4 |
0 |
0 |
13 |
3 |
+10 |
12 |
| 2 |
Йънг Бойс |
5 |
3 |
2 |
0 |
19 |
9 |
+10 |
11 |
| 3 |
Базел |
5 |
3 |
1 |
1 |
10 |
7 |
+3 |
10 |
| 4 |
Санкт Гален |
4 |
2 |
1 |
1 |
10 |
9 |
+1 |
7 |
| 5 |
Сион |
4 |
2 |
0 |
2 |
9 |
8 |
+1 |
6 |
| 6 |
Тун |
4 |
2 |
0 |
2 |
9 |
14 |
-5 |
6 |
| 7 |
Цюрих |
5 |
2 |
0 |
3 |
7 |
12 |
-5 |
6 |
| 8 |
Лозана Спорт |
5 |
1 |
2 |
2 |
6 |
7 |
-1 |
5 |
| 9 |
Люцерн |
5 |
1 |
2 |
2 |
5 |
9 |
-4 |
5 |
| 10 |
Сервет |
4 |
1 |
1 |
2 |
4 |
5 |
-1 |
4 |
| 11 |
Вадуц |
5 |
1 |
0 |
4 |
12 |
14 |
-2 |
3 |
| 12 |
Грасхопърс |
4 |
0 |
1 |
3 |
5 |
12 |
-7 |
1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Базел |
Базел |
|
Сион |
Сион |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Лугано |
|
|
|
|
1 - 2 |
|
|
| 2 |
Йънг Бойс |
|
3 - 3 |
|
|
|
4 - 2 |
4 - 2 |
| 3 |
Базел |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 4 |
Санкт Гален |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Сион |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 6 |
Тун |
4 - 2 |
|
4 - 2 |
|
|
|
|
| 7 |
Цюрих |
|
1 - 2 |
|
|
|
|
|
| 8 |
Лозана Спорт |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
|
|
| 9 |
Люцерн |
|
|
|
|
3 - 0 |
|
|
| 10 |
Сервет |
|
0 - 1 |
|
|
|
|
|
| 11 |
Вадуц |
|
|
|
|
3 - 2 |
|
|
| 12 |
Грасхопърс |
|
|
|
|
|
|
|
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи с по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Базел |
Сион |
| Победи |
3 |
2 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
1 |
2 |
| Вкарани Голове |
10 |
9 |
| Получени Голове |
7 |
8 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
2.25 |
| Средно Получени |
1.40 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
80% |
100% |
| Мачове Получил |
80% |
75% |
| Гол/Гол |
60% |
75% |
| Над 1.5 |
60% |
100% |
| Над 2.5 |
60% |
100% |
| Над 3.5 |
40% |
50% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
1 |
1 |
| Вкарани Голове |
4 |
2 |
| Получени Голове |
3 |
4 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
2.00 |
| Средно Получени |
1.50 |
4.00 |
| Мачове Вкарал |
50% |
100% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
50% |
100% |
| Над 1.5 |
50% |
100% |
| Над 2.5 |
50% |
100% |
| Над 3.5 |
50% |
100% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.57 |
3.56 |
2.38 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.52 |
1.26 |
1.45 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.92 |
1.78 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.15 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.45 |
1.49 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.58 |
2.23 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.42 |
2.61 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
31.08.2026 04:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака