Швейцария - Суперлига (2017 - 2018)
19:45
Базел
Цюрих
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 4.00 | 7.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 1.25 | 2.62 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 5.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.04.2018 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Базел, а гостите от Цюрих. Разстоянието между двата града е 76.5 км. Мачът ще се играе на стадион Санкт Якоб Парк, който има капацитет от 38 512 места, от които седящи 37 500. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Санкт Якоб Парк. Мачът ще се играе в 18:45 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Базел - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.04.2018 | Суперлига | Лугано | 0 - 1 | Базел | 4.35 | 3.47 | 1.75 |
| 02.04.2018 | Суперлига | Йънг Бойс | 2 - 2 | Базел | 1.89 | 3.52 | 3.63 |
| 18.03.2018 | Суперлига | Базел | 1 - 0 | Сион | 1.32 | 5.11 | 7.42 |
| 14.03.2018 | Суперлига | Лозана Спорт | 1 - 1 | Базел | 7.58 | 4.76 | 1.34 |
| 11.03.2018 | Суперлига | Люцерн | 1 - 0 | Базел | 4.16 | 3.69 | 1.74 |
| 07.03.2018 | ШЛ Осминафинали | Манчестър Сити | 1 - 2 | Базел | 1.17 | 7.31 | 16.64 |
| 27.02.2018 | Купа на Швейцария | Йънг Бойс | 2 - 0 | Базел | 2.08 | 3.47 | 3.15 |
| 17.02.2018 | Суперлига | Базел | 0 - 2 | Санкт Гален | 1.20 | 6.33 | 10.80 |
| 13.02.2018 | ШЛ Осминафинали | Базел | 0 - 4 | Манчестър Сити | 10.52 | 5.27 | 1.31 |
| 10.02.2018 | Суперлига | Тун | 0 - 2 | Базел | 4.41 | 3.80 | 1.69 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 2 загуби в последните 3 домакинства.
Цюрих - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.04.2018 | Суперлига | Цюрих | 1 - 1 | Грасхопърс | 2.10 | 3.26 | 3.29 |
| 31.03.2018 | Суперлига | Сион | 1 - 1 | Цюрих | 2.64 | 3.28 | 2.48 |
| 17.03.2018 | Суперлига | Цюрих | 1 - 2 | Йънг Бойс | 3.83 | 3.52 | 1.84 |
| 10.03.2018 | Суперлига | Цюрих | 3 - 0 | Лугано | 1.94 | 3.23 | 3.80 |
| 28.02.2018 | Купа на Швейцария | Цюрих | 2 - 1 | Грасхопърс | 1.96 | 3.29 | 3.58 |
| 25.02.2018 | Суперлига | Грасхопърс | 1 - 0 | Цюрих | 3.20 | 3.24 | 2.15 |
| 18.02.2018 | Суперлига | Цюрих | 1 - 1 | Люцерн | 1.63 | 3.80 | 4.75 |
| 11.02.2018 | Суперлига | Санкт Гален | 1 - 2 | Цюрих | 3.63 | 3.42 | 1.94 |
| 04.02.2018 | Суперлига | Цюрих | 2 - 4 | Тун | 1.62 | 3.88 | 4.79 |
| 27.01.2018 | Приятелски срещи | Алтах | 0 - 2 | Цюрих | 2.29 | 3.60 | 2.57 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.2017 | Суперлига | Цюрих | 0 - 0 | Базел | 3.04 | 3.32 | 2.20 |
| 23.09.2017 | Суперлига | Базел | 1 - 0 | Цюрих | 1.70 | 3.64 | 4.41 |
| 02.03.2017 | Купа на Швейцария | Базел | 3 - 1 | Цюрих | 1.55 | 3.98 | 5.07 |
| 07.05.2016 | Суперлига | Цюрих | 2 - 3 | Базел | 2.96 | 3.44 | 2.16 |
| 10.04.2016 | Суперлига | Базел | 2 - 2 | Цюрих | 1.50 | 4.06 | 5.90 |
| 04.10.2015 | Суперлига | Цюрих | 2 - 2 | Базел | 3.32 | 3.44 | 2.01 |
| 30.08.2015 | Суперлига | Базел | 3 - 1 | Цюрих | 1.47 | 4.35 | 5.62 |
| 10.05.2015 | Суперлига | Цюрих | 1 - 2 | Базел | 3.97 | 3.61 | 1.78 |
| 12.04.2015 | Суперлига | Базел | 5 - 1 | Цюрих | 1.39 | 4.39 | 7.19 |
| 30.11.2014 | Суперлига | Цюрих | 1 - 2 | Базел | 2.80 | 3.26 | 2.36 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 7 победи, гостите нямат победа и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Базел имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Суперлига класиране към 11.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Йънг Бойс | 28 | +38 | 65 |
| 2 | Базел | 27 | +23 | 49 |
| 3 | Санкт Гален | 28 | -8 | 42 |
| 4 | Люцерн | 28 | -3 | 40 |
| 5 | Цюрих | 27 | +3 | 37 |
| 6 | Грасхопърс | 28 | -5 | 32 |
| 7 | Тун | 28 | -11 | 31 |
| 8 | Лозана Спорт | 28 | -13 | 31 |
| 9 | Лугано | 28 | -16 | 31 |
| 10 | Сион | 28 | -8 | 28 |
Хронология в първенството
| Базел | |
| Цюрих | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Базел | Базел | Цюрих | Цюрих | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Йънг Бойс | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 2 | Базел | - | - | - | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 3 | Санкт Гален | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 4 | Люцерн | 3 - 1 | 1 - 0 | 3 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 5 | Цюрих | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | - | - | - | |
| 6 | Грасхопърс | 3 - 2 | 0 - 2 | 3 - 2 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 7 | Тун | 2 - 1 | 0 - 2 | 2 - 1 | 2 - 4 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 8 | Лозана Спорт | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 2 - 0 | 5 - 1 | 5 - 1 | |
| 9 | Лугано | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 3 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 10 | Сион | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи с по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Класиране в шампионата
| Базел | Цюрих | |
| Позиция | 2 | 5 |
| Точки | 49 | 37 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 5 |
| Точки | 23 | 17 |
Форма в шампионата
| Базел | Цюрих | |
|
Победи
Равни Загуби |
14
7 6 |
9
10 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
2 3 |
4
5 4 |
Голове в шампионата
| Базел | Цюрих | |
|
Вкарани
Получени |
46
23 |
35
32 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
21
12 |
16
16 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 4.00 | 7.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 1.25 | 2.62 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 5.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.70 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.04.2018 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
