Белгия - Чалънджър Про Лига (2026 - 2027)
петък, 11 септември, 2026
21:00
3 - 1
(2 - 0, 1 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.45 |
4.10 |
5.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.13 |
1.20 |
2.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.18 |
4.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.25 |
1.62 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
11.09.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Антверпен, а гостите от Лиер.
Разстоянието между двата града е 15.2 км.
Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Беершот - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 04.09.2026 |
Чалънджър Лига |
Беершот |
4 - 2 |
Патро Ейсден Маас. |
1.79 |
3.38 |
4.00 |
| 29.08.2026 |
Чалънджър Лига |
Андерлехт Б |
0 - 1 |
Беершот |
5.13 |
4.24 |
1.49 |
| 22.08.2026 |
Чалънджър Лига |
Дендер |
2 - 0 |
Беершот |
2.52 |
3.32 |
2.45 |
| 16.08.2026 |
Чалънджър Лига |
Беершот |
4 - 0 |
Гент Б |
1.37 |
4.52 |
6.38 |
| 01.08.2026 |
Приятелски срещи |
Беершот |
2 - 2 |
Зулте Варегем |
2.69 |
3.40 |
2.25 |
| 22.07.2026 |
Приятелски срещи |
Дуисбург |
2 - 4 |
Беершот |
2.09 |
3.82 |
2.69 |
| 09.05.2026 |
Д1 Плейоф |
Беершот |
1 - 3 |
Ломел |
1.92 |
3.60 |
3.42 |
| 02.05.2026 |
Д1 Плейоф |
Ломел |
3 - 1 |
Беершот |
2.71 |
3.55 |
2.28 |
| 27.04.2026 |
Д1 Плейоф |
Беершот |
2 - 2 |
Патро Ейсден Маас. |
1.75 |
3.48 |
4.28 |
| 23.04.2026 |
Д1 Плейоф |
Патро Ейсден Маас. |
1 - 1 |
Беершот |
3.16 |
3.29 |
2.12 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
К. Лиерс С.К. - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 06.09.2026 |
Чалънджър Лига |
К. Лиерс С.К. |
0 - 0 |
РФК Лиеж |
2.46 |
3.34 |
2.51 |
| 30.08.2026 |
Чалънджър Лига |
Серен |
1 - 1 |
К. Лиерс С.К. |
2.26 |
3.32 |
2.78 |
| 22.08.2026 |
Чалънджър Лига |
К. Лиерс С.К. |
2 - 1 |
Патро Ейсден Маас. |
2.95 |
3.31 |
2.16 |
| 15.08.2026 |
Чалънджър Лига |
Виртон |
3 - 0 |
К. Лиерс С.К. |
2.15 |
3.38 |
2.91 |
| 25.07.2026 |
Приятелски срещи |
Роял Антверпен |
1 - 1 |
К. Лиерс С.К. |
- |
- |
- |
| 18.07.2026 |
Приятелски срещи |
Оуд Хеверле Льовен |
1 - 0 |
К. Лиерс С.К. |
1.47 |
4.23 |
5.16 |
| 03.07.2026 |
Приятелски срещи |
Фортуна Ситард |
1 - 0 |
К. Лиерс С.К. |
- |
- |
- |
| 17.04.2026 |
Чалънджър Лига |
К. Лиерс С.К. |
1 - 1 |
Локерен |
3.00 |
3.44 |
2.07 |
| 11.04.2026 |
Чалънджър Лига |
Ол. Шарлероа |
0 - 1 |
К. Лиерс С.К. |
2.60 |
3.38 |
2.35 |
| 04.04.2026 |
Чалънджър Лига |
К. Лиерс С.К. |
0 - 2 |
Франк Боран |
2.52 |
3.29 |
2.48 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 3 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.02.2026 |
Чалънджър Лига |
К. Лиерс С.К. |
1 - 2 |
Беершот |
3.45 |
3.43 |
1.92 |
| 30.08.2025 |
Чалънджър Лига |
Беершот |
1 - 0 |
К. Лиерс С.К. |
1.54 |
3.95 |
5.05 |
| 08.03.2024 |
Чалънджър Лига |
Беершот |
2 - 1 |
К. Лиерс С.К. |
1.39 |
4.74 |
6.41 |
| 24.09.2023 |
Чалънджър Лига |
К. Лиерс С.К. |
1 - 3 |
Беершот |
2.98 |
3.54 |
2.11 |
| 13.05.2023 |
Група за Промоция |
Беершот |
1 - 2 |
К. Лиерс С.К. |
1.86 |
3.63 |
3.54 |
| 05.03.2023 |
Група за Промоция |
К. Лиерс С.К. |
0 - 1 |
Беершот |
3.00 |
3.46 |
2.11 |
| 04.02.2023 |
Чалънджър Лига |
К. Лиерс С.К. |
1 - 0 |
Беершот |
3.57 |
3.59 |
1.87 |
| 28.08.2022 |
Чалънджър Лига |
Беершот |
2 - 3 |
К. Лиерс С.К. |
1.92 |
3.66 |
3.32 |
В последните 8 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 3 победи
и нямат равен мач.
На домашния терен на Беершот имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 2 победи
и нямат равен мач.
Чалънджър Про Лига класиране към 11.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Беершот |
4 |
3 |
0 |
1 |
9 |
4 |
+5 |
9 |
| 2 |
Дендер |
4 |
3 |
0 |
1 |
6 |
2 |
+4 |
9 |
| 2 |
Франк Боран |
4 |
3 |
0 |
1 |
6 |
2 |
+4 |
9 |
| 4 |
Ойпен |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
3 |
+3 |
6 |
| 5 |
Виртон |
3 |
2 |
0 |
1 |
4 |
1 |
+3 |
6 |
| 6 |
Генк Б |
4 |
2 |
0 |
2 |
10 |
9 |
+1 |
6 |
| 7 |
Клуб Брюж Б |
3 |
2 |
0 |
1 |
5 |
4 |
+1 |
6 |
| 8 |
Локерен |
4 |
2 |
0 |
2 |
6 |
8 |
-2 |
6 |
| 9 |
Спортинг Хаселт |
4 |
2 |
0 |
2 |
2 |
5 |
-3 |
6 |
| 10 |
К. Лиерс С.К. |
4 |
1 |
2 |
1 |
3 |
5 |
-2 |
5 |
| 11 |
РФК Лиеж |
4 |
1 |
1 |
2 |
5 |
6 |
-1 |
4 |
| 12 |
Гент Б |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
6 |
-2 |
4 |
| 13 |
Патро Ейсден Маасмехелен |
4 |
1 |
0 |
3 |
6 |
9 |
-3 |
3 |
| 14 |
Андерлехт Б |
4 |
0 |
1 |
3 |
3 |
6 |
-3 |
1 |
| 15 |
Серен |
4 |
0 |
1 |
3 |
3 |
8 |
-5 |
1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Беершот |
|
| К. Лиерс С.К. |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Беершот |
Беершот |
|
К. Лиерс С.К. |
К. Лиерс С.К. |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Беершот |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 2 |
Дендер |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
|
| 2 |
Франк Боран |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Ойпен |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Виртон |
|
|
|
|
|
3 - 0 |
3 - 0 |
| 6 |
Генк Б |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Клуб Брюж Б |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Локерен |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Спортинг Хаселт |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
К. Лиерс С.К. |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 11 |
РФК Лиеж |
|
|
|
|
0 - 0 |
|
|
| 12 |
Гент Б |
4 - 0 |
|
4 - 0 |
|
|
|
|
| 13 |
Патро Ейсден Маасмехелен |
4 - 2 |
|
4 - 2 |
|
2 - 1 |
|
|
| 14 |
Андерлехт Б |
|
0 - 1 |
|
|
|
|
|
| 15 |
Серен |
|
|
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Беершот |
К. Лиерс С.К. |
| Победи |
3 |
1 |
| Равни |
0 |
2 |
| Загуби |
1 |
1 |
| Вкарани Голове |
9 |
3 |
| Получени Голове |
4 |
5 |
| Средно Вкарани |
2.25 |
0.75 |
| Средно Получени |
1.00 |
1.25 |
| Мачове Вкарал |
75% |
50% |
| Мачове Получил |
50% |
75% |
| Гол/Гол |
25% |
50% |
| Над 1.5 |
75% |
75% |
| Над 2.5 |
50% |
50% |
| Над 3.5 |
50% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
0 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
8 |
1 |
| Получени Голове |
2 |
4 |
| Средно Вкарани |
4.00 |
0.50 |
| Средно Получени |
1.00 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
50% |
| Мачове Получил |
50% |
100% |
| Гол/Гол |
50% |
50% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
100% |
50% |
| Над 3.5 |
100% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.45 |
4.10 |
5.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.13 |
1.20 |
2.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.18 |
4.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.50 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.25 |
1.62 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.50 |
2.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
11.09.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите