Белгия - Купа на Белгия (2024 - 2025)
21:30
Беершот
Мехелен
с резултат 5 - 4 в продълженията
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.60 | 3.40 | 1.85 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.29 | 1.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.75 | 1.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.93 | 1.93 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.12.2024 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Антверпен, а гостите от Мехелен. Разстоянието между двата града е 22.2 км. Мачът ще се играе в 20:30 местно време.
Отговорна Игра
Беершот - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.12.2024 | Про Лига | Беершот | 3 - 2 | Серкъл Брюж | 3.71 | 3.61 | 1.88 |
| 24.11.2024 | Про Лига | Мехелен | 3 - 0 | Беершот | 1.39 | 4.88 | 6.47 |
| 10.11.2024 | Про Лига | Беершот | 2 - 2 | Клуб Брюж | 9.02 | 5.79 | 1.26 |
| 03.11.2024 | Про Лига | Беершот | 0 - 0 | КАА Гент | 4.22 | 3.79 | 1.73 |
| 30.10.2024 | Купа на Белгия | Беершот | 3 - 1 | РФК Лиеж | 1.63 | 3.82 | 4.40 |
| 25.10.2024 | Про Лига | Кортрийк | 1 - 0 | Беершот | 1.85 | 3.71 | 3.76 |
| 18.10.2024 | Про Лига | Беершот | 2 - 1 | Андерлехт | 5.90 | 4.47 | 1.46 |
| 04.10.2024 | Про Лига | Вестерло | 2 - 2 | Беершот | 1.35 | 5.06 | 7.18 |
| 29.09.2024 | Про Лига | Роял Антверпен | 5 - 0 | Беершот *** | 1.21 | 6.56 | 10.53 |
| 21.09.2024 | Про Лига | Беершот | 0 - 3 | Сент Трюиден | 2.49 | 3.26 | 2.71 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 6 домакинства.
*** - Служебен резултат
Мехелен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.11.2024 | Про Лига | Кортрийк | 3 - 1 | Мехелен | 3.33 | 3.50 | 2.04 |
| 24.11.2024 | Про Лига | Мехелен | 3 - 0 | Беершот | 1.39 | 4.88 | 6.47 |
| 08.11.2024 | Про Лига | Сент Трюиден | 2 - 1 | Мехелен | 2.45 | 3.35 | 2.68 |
| 02.11.2024 | Про Лига | Мехелен | 1 - 1 | Унион Сент Жилоаз | 3.03 | 3.47 | 2.18 |
| 30.10.2024 | Купа на Белгия | Мехелен | 1 - 1 | РААЛ Лувиер | 1.39 | 4.63 | 6.02 |
| 26.10.2024 | Про Лига | Дендер | 2 - 5 | Мехелен | 2.66 | 3.30 | 2.51 |
| 20.10.2024 | Про Лига | Мехелен | 3 - 0 | Кортрийк | 1.71 | 3.85 | 4.28 |
| 05.10.2024 | Про Лига | Мехелен | 5 - 0 | Оуд Хеверле Льовен | 2.41 | 3.42 | 2.71 |
| 28.09.2024 | Про Лига | Генк | 2 - 1 | Мехелен | 1.44 | 4.77 | 5.93 |
| 22.09.2024 | Про Лига | Мехелен | 2 - 0 | Серкъл Брюж | 2.24 | 3.66 | 2.81 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.11.2024 | Про Лига | Мехелен | 3 - 0 | Беершот | 1.39 | 4.88 | 6.47 |
| 29.06.2024 | Приятелски срещи | Мехелен | 2 - 1 | Беершот | - | - | - |
| 06.02.2022 | Про Лига | Мехелен | 3 - 2 | Беершот | 1.88 | 3.75 | 3.75 |
| 17.10.2021 | Про Лига | Беершот | 0 - 1 | Мехелен | 2.97 | 3.50 | 2.23 |
| 14.02.2021 | Про Лига | Беершот | 1 - 2 | Мехелен | 3.82 | 3.50 | 1.95 |
| 11.02.2021 | Купа на Белгия | Беершот | 0 - 1 | Мехелен | 3.16 | 3.25 | 2.27 |
| 29.11.2020 | Про Лига | Мехелен | 2 - 3 | Беершот | 2.08 | 3.84 | 3.11 |
| 16.03.2019 | Д1 Плейоф | Мехелен | 2 - 1 | Беершот | 1.86 | 3.42 | 3.94 |
| 09.03.2019 | Д1 Плейоф | Беершот | 0 - 0 | Мехелен | 2.38 | 3.30 | 2.79 |
| 26.01.2019 | Чалънджър Лига | Беершот | 0 - 0 | Мехелен | 3.21 | 3.27 | 2.12 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 7 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Беершот имат изиграни 5 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Беершот класиране в Чалънджър Про Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Зулте Варегем | 12 | +12 | 28 |
| 2 | РААЛ Ла Лувиер | 12 | +11 | 26 |
| 3 | Патро Ейсден Маасмехелен | 12 | +12 | 21 |
| 4 | РУДМ Брюксел | 12 | +7 | 21 |
| 5 | Клуб Брюж Б | 12 | +3 | 19 |
| 5 | Ломел | 12 | +3 | 19 |
| 7 | СК Беверен | 12 | +3 | 17 |
| 8 | К. Лиерс С.К. | 12 | +1 | 16 |
| 9 | Ойпен | 13 | -2 | 15 |
| 10 | Андерлехт Б | 12 | -2 | 13 |
| 11 | РФК Лиеж | 12 | -7 | 13 |
| 12 | Локерен | 12 | -4 | 12 |
| 13 | Серен | 13 | -10 | 11 |
| 14 | Генк Б | 12 | -11 | 10 |
| 15 | Франк Боран | 12 | -16 | 7 |
| 16 | Дайнзе | 0 | 0 | 0 |
Мехелен класиране в Про Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Генк | 16 | +12 | 35 |
| 2 | Клуб Брюж | 16 | +17 | 31 |
| 3 | Андерлехт | 16 | +18 | 27 |
| 4 | Роял Антверпен | 16 | +15 | 27 |
| 5 | Мехелен | 16 | +10 | 24 |
| 6 | Унион Сент Жилоаз | 16 | +6 | 23 |
| 7 | КАА Гент | 16 | +5 | 23 |
| 8 | Вестерло | 16 | +4 | 22 |
| 9 | Стандарт Лиеж | 16 | -8 | 22 |
| 10 | Оуд Хеверле Льовен | 16 | -4 | 18 |
| 11 | Шарлероа | 16 | -5 | 18 |
| 12 | Дендер | 16 | -9 | 18 |
| 13 | Сент Трюиден | 16 | -11 | 18 |
| 14 | Кортрийк | 16 | -17 | 17 |
| 15 | Серкъл Брюж | 16 | -12 | 15 |
| 16 | Беершот | 16 | -21 | 10 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.60 | 3.40 | 1.85 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.29 | 1.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.75 | 1.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.93 | 1.93 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.12.2024 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра