Белгия - Чалънджър Про Лига (2017 - Втора Фаза)
21:30
Беершот
Тубиз
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 3.75 | 5.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.28 | 2.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.89 | 1.89 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.01.2018 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Антверпен, а гостите от Тубиз. Разстоянието между двата града е 60.5 км. Мачът ще се играе в 20:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Беершот - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.01.2018 | Чалънджър Лига | Рьозеларе | 0 - 0 | Беершот | 2.89 | 3.20 | 2.28 |
| 13.01.2018 | Чалънджър Лига | Беершот | 2 - 3 | Серкъл Брюж | 2.55 | 3.14 | 2.59 |
| 10.01.2018 | Чалънджър Лига | Тубиз | 1 - 2 | Беершот | 3.00 | 3.18 | 2.22 |
| 06.01.2018 | Чалънджър Лига | Лиерс | 2 - 1 | Беершот | 2.77 | 3.32 | 2.29 |
| 16.12.2017 | Чалънджър Лига | Беершот | 2 - 1 | Унион Сент Жилоаз | 1.62 | 3.56 | 5.03 |
| 01.12.2017 | Чалънджър Лига | Беершот | 1 - 0 | Рьозеларе | 1.77 | 3.51 | 4.00 |
| 26.11.2017 | Чалънджър Лига | Вестерло | 1 - 1 | Беершот | 2.59 | 3.23 | 2.50 |
| 18.11.2017 | Чалънджър Лига | Беершот | 1 - 2 | Оуд Хеверле Льовен | 2.19 | 3.29 | 3.00 |
| 12.11.2017 | Чалънджър Лига | Серкъл Брюж | 4 - 0 | Беершот | 1.91 | 3.34 | 3.65 |
| 05.11.2017 | Чалънджър Лига | Унион Сент Жилоаз | 0 - 3 | Беершот | 3.82 | 3.36 | 1.87 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Тубиз - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.01.2018 | Чалънджър Лига | Тубиз | 0 - 1 | Оуд Хеверле Льовен | 3.49 | 3.31 | 1.98 |
| 14.01.2018 | Чалънджър Лига | Лиерс | 2 - 1 | Тубиз | 1.90 | 3.34 | 3.68 |
| 10.01.2018 | Чалънджър Лига | Тубиз | 1 - 2 | Беершот | 3.00 | 3.18 | 2.22 |
| 07.01.2018 | Чалънджър Лига | Тубиз | 2 - 1 | Вестерло | 2.25 | 3.21 | 2.95 |
| 17.12.2017 | Чалънджър Лига | Рьозеларе | 1 - 2 | Тубиз | 2.12 | 3.15 | 3.27 |
| 03.12.2017 | Чалънджър Лига | Оуд Хеверле Льовен | 1 - 1 | Тубиз | 1.60 | 3.74 | 4.90 |
| 24.11.2017 | Чалънджър Лига | Тубиз | 1 - 1 | Серкъл Брюж | 3.66 | 3.44 | 1.87 |
| 19.11.2017 | Чалънджър Лига | Унион Сент Жилоаз | 1 - 1 | Тубиз | 2.12 | 3.22 | 3.20 |
| 11.11.2017 | Чалънджър Лига | Тубиз | 1 - 2 | Лиерс | 2.46 | 3.22 | 2.62 |
| 05.11.2017 | Чалънджър Лига | Рьозеларе | 1 - 0 | Тубиз | 1.96 | 3.45 | 3.42 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.01.2018 | Чалънджър Лига | Тубиз | 1 - 2 | Беершот | 3.00 | 3.18 | 2.22 |
| 04.10.2017 | Чалънджър Лига | Тубиз | 0 - 1 | Беершот | 3.81 | 3.53 | 1.81 |
| 20.08.2017 | Чалънджър Лига | Беершот | 1 - 0 | Тубиз | 1.84 | 3.47 | 3.74 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач. На домашния терен на Беершот имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Чалънджър Про Лига класиране към 27.01.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Серкъл Брюж | 9 | +12 | 20 |
| 2 | Лиерс | 9 | +2 | 18 |
| 3 | Оуд Хеверле Льовен | 10 | +2 | 15 |
| 4 | Беершот | 9 | -4 | 11 |
| 5 | Унион Сент Жилоаз | 9 | -2 | 10 |
| 6 | Тубиз | 9 | -2 | 9 |
| 7 | Вестерло | 10 | -4 | 9 |
| 8 | Рьозеларе | 9 | -4 | 9 |
Хронология в първенството
| Беершот | |
| Тубиз | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Беершот | Беершот | Тубиз | Тубиз | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Серкъл Брюж | 2 - 3 | 4 - 0 | 2 - 3 | 1 - 1 | |||
| 2 | Лиерс | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 3 | Оуд Хеверле Льовен | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 4 | Беершот | - | - | - | 1 - 2 | |||
| 5 | Унион Сент Жилоаз | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 6 | Тубиз | 1 - 2 | - | - | - | |||
| 7 | Вестерло | 1 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 8 | Рьозеларе | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
Класиране в шампионата
| Беершот | Тубиз | |
| Позиция | 4 | 6 |
| Точки | 11 | 9 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 4 |
| Точки | 6 | 5 |
Форма в шампионата
| Беершот | Тубиз | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
2 4 |
2
3 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
0 2 |
1
2 1 |
Голове в шампионата
| Беершот | Тубиз | |
|
Вкарани
Получени |
10
14 |
10
12 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
6
6 |
5
5 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 3.75 | 5.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.28 | 2.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.89 | 1.89 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 27.01.2018 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!
