Молдова - Супер Лига (2026 - 2027)
събота, 22 август, 2026
18:00
0 - 4
(0 - 2, 0 - 2)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
37.69 |
9.06 |
1.03 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
6.18 |
1.02 |
1.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.57 |
1.11 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.61 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.61 |
2.10 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
4.31 |
1.18 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
22.08.2026 16:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Белци, а гостите от Кишинев.
Разстоянието между двата града е 109.3 км.
Мачът ще се играе на стадион
Олимпия,
който има капацитет от
5 953 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Олимпия.
Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Белци - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 15.08.2026 |
Супер Лига |
Политехника УТМ |
6 - 0 |
Белци |
- |
- |
- |
| 08.08.2026 |
Супер Лига |
Реал Сиреци |
1 - 1 |
Белци |
- |
- |
- |
| 02.08.2026 |
Супер Лига |
Белци |
1 - 5 |
Шериф Тираспол |
17.33 |
8.45 |
1.07 |
| 25.07.2026 |
Супер Лига |
Белци |
1 - 4 |
Дачия Буюкан |
2.08 |
3.17 |
3.07 |
| 19.07.2026 |
Супер Лига |
Милсами Орхей |
2 - 1 |
Белци |
2.01 |
3.15 |
3.22 |
| 11.07.2026 |
Супер Лига |
Белци |
1 - 1 |
Петрокуб Хинчещ |
- |
- |
- |
| 05.07.2026 |
Супер Лига |
Зимбру Кишинев |
3 - 0 |
Белци |
1.18 |
5.39 |
11.13 |
| 27.06.2026 |
Супер Лига |
Белци |
3 - 0 |
Политехника УТМ |
1.63 |
3.66 |
4.14 |
| 17.05.2026 |
Супер Лига |
Белци |
0 - 0 |
Дачия Буюкан |
1.39 |
4.40 |
6.45 |
| 10.05.2026 |
Супер Лига |
Петрокуб Хинчещ |
3 - 0 |
Белци |
1.45 |
3.66 |
6.00 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Зимбру Кишинев - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 16.08.2026 |
Супер Лига |
Зимбру Кишинев |
4 - 2 |
Милсами Орхей |
1.54 |
3.69 |
4.90 |
| 09.08.2026 |
Супер Лига |
Зимбру Кишинев |
1 - 2 |
Петрокуб Хинчещ |
2.46 |
3.12 |
2.55 |
| 02.08.2026 |
Супер Лига |
Дачия Буюкан |
0 - 4 |
Зимбру Кишинев |
3.93 |
3.53 |
1.71 |
| 30.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Ной Ереван |
2 - 1 |
Зимбру Кишинев |
1.28 |
5.01 |
9.39 |
| 26.07.2026 |
Супер Лига |
Политехника УТМ |
0 - 2 |
Зимбру Кишинев |
4.96 |
3.98 |
1.47 |
| 23.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Зимбру Кишинев |
1 - 1 |
Ной Ереван |
4.44 |
3.67 |
1.69 |
| 18.07.2026 |
Супер Лига |
Зимбру Кишинев |
1 - 1 |
Реал Сиреци |
1.09 |
7.31 |
16.48 |
| 12.07.2026 |
Супер Лига |
Шериф Тираспол |
4 - 2 |
Зимбру Кишинев |
2.25 |
3.04 |
2.82 |
| 05.07.2026 |
Супер Лига |
Зимбру Кишинев |
3 - 0 |
Белци |
1.18 |
5.39 |
11.13 |
| 27.06.2026 |
Супер Лига |
Милсами Орхей |
0 - 0 |
Зимбру Кишинев |
3.47 |
3.07 |
1.96 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 05.07.2026 |
Супер Лига |
Зимбру Кишинев |
3 - 0 |
Белци |
1.18 |
5.39 |
11.13 |
| 02.05.2026 |
Супер Лига |
Зимбру Кишинев |
4 - 1 |
Белци |
1.26 |
4.49 |
8.52 |
| 21.03.2026 |
Супер Лига |
Белци |
0 - 2 |
Зимбру Кишинев |
5.02 |
3.72 |
1.50 |
| 09.11.2025 |
Супер Лига |
Белци |
1 - 3 |
Зимбру Кишинев |
5.09 |
3.69 |
1.51 |
| 13.09.2025 |
Супер Лига |
Зимбру Кишинев |
2 - 0 |
Белци |
1.29 |
4.55 |
7.52 |
| 19.07.2025 |
Супер Лига |
Белци |
1 - 1 |
Зимбру Кишинев |
4.55 |
3.57 |
1.60 |
| 18.05.2025 |
Супер Лига |
Зимбру Кишинев |
3 - 1 |
Белци |
1.26 |
4.60 |
8.46 |
| 12.04.2025 |
Супер Лига |
Белци |
0 - 2 |
Зимбру Кишинев |
3.69 |
3.35 |
1.77 |
| 28.09.2024 |
Супер Лига |
Белци |
2 - 0 |
Зимбру Кишинев |
2.80 |
3.00 |
2.43 |
| 04.08.2024 |
Супер Лига |
Зимбру Кишинев |
4 - 0 |
Белци |
1.66 |
3.33 |
4.57 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 8 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Белци имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 3 победи
и 1 път са завършили наравно.
Супер Лига класиране към 22.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Шериф Тираспол |
8 |
5 |
3 |
0 |
17 |
6 |
+11 |
18 |
| 2 |
Зимбру Кишинев |
8 |
4 |
2 |
2 |
17 |
9 |
+8 |
14 |
| 3 |
Петрокуб Хинчещ |
8 |
4 |
2 |
2 |
16 |
9 |
+7 |
14 |
| 4 |
Дачия Буюкан |
8 |
4 |
0 |
4 |
12 |
14 |
-2 |
12 |
| 5 |
Политехника УТМ Кишинев |
8 |
3 |
2 |
3 |
15 |
11 |
+4 |
11 |
| 6 |
Милсами Орхей |
8 |
1 |
4 |
3 |
7 |
14 |
-7 |
7 |
| 7 |
Реал Сиреци |
8 |
0 |
5 |
3 |
6 |
13 |
-7 |
5 |
| 8 |
Белци |
8 |
1 |
2 |
5 |
8 |
22 |
-14 |
5 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Белци |
|
| Зимбру Кишинев |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Белци |
Белци |
|
Зимбру Кишинев |
Зимбру Кишинев |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Шериф Тираспол |
1 - 5 |
|
1 - 5 |
|
|
4 - 2 |
4 - 2 |
| 2 |
Зимбру Кишинев |
|
3 - 0 |
|
|
- |
- |
- |
| 3 |
Петрокуб Хинчещ |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
1 - 2 |
|
|
| 4 |
Дачия Буюкан |
1 - 4 |
|
1 - 4 |
|
|
0 - 4 |
0 - 4 |
| 5 |
Политехника УТМ Кишинев |
3 - 0 |
6 - 0 |
3 - 0 |
|
|
0 - 2 |
0 - 2 |
| 6 |
Милсами Орхей |
|
2 - 1 |
|
|
4 - 2 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 7 |
Реал Сиреци |
|
1 - 1 |
|
|
1 - 1 |
|
|
| 8 |
Белци |
- |
- |
- |
|
3 - 0 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Белци |
Зимбру Кишинев |
| Победи |
1 |
4 |
| Равни |
2 |
2 |
| Загуби |
5 |
2 |
| Вкарани Голове |
8 |
17 |
| Получени Голове |
22 |
9 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
2.12 |
| Средно Получени |
2.75 |
1.12 |
| Мачове Вкарал |
75% |
88% |
| Мачове Получил |
88% |
50% |
| Гол/Гол |
62% |
50% |
| Над 1.5 |
100% |
88% |
| Над 2.5 |
75% |
62% |
| Над 3.5 |
38% |
38% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
2 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
2 |
1 |
| Вкарани Голове |
6 |
8 |
| Получени Голове |
10 |
4 |
| Средно Вкарани |
1.50 |
2.00 |
| Средно Получени |
2.50 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
75% |
| Мачове Получил |
75% |
25% |
| Гол/Гол |
75% |
25% |
| Над 1.5 |
100% |
75% |
| Над 2.5 |
75% |
50% |
| Над 3.5 |
50% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
37.69 |
9.06 |
1.03 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
6.18 |
1.02 |
1.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.57 |
1.11 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.61 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.61 |
2.10 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
4.31 |
1.18 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
22.08.2026 16:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите