Португалия - Лига Португал 2 (2016 - 2017)
20:00
Бенфика Б
Фафе
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 3.80 | 5.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.29 | 2.30 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 3.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.11.2016 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Лисабон, а гостите от Фафе. Разстоянието между двата града е 314.9 км. Мачът ще се играе на стадион Ещадио да Тападиня, който има капацитет от 10 000 места. Снимки от Google карта стадион Ещадио да Тападиня. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Бенфика Б - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.11.2016 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 0 - 0 | Бенфика Б | 1.96 | 3.26 | 3.56 |
| 05.11.2016 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 2 - 2 | Спортинг Ковиля | 2.05 | 3.19 | 3.39 |
| 30.10.2016 | Лига Португал 2 | Униао Мадейра | 1 - 0 | Бенфика Б | 2.26 | 3.07 | 3.04 |
| 23.10.2016 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 2 - 0 | Пенафиел | 2.15 | 3.07 | 3.22 |
| 19.10.2016 | Лига Португал 2 | Портимонензе | 3 - 0 | Бенфика Б | 1.62 | 3.57 | 5.03 |
| 02.10.2016 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 3 - 1 | Санта Клара | 2.35 | 3.04 | 2.90 |
| 28.09.2016 | Лига Португал 2 | Олянензе | 1 - 2 | Бенфика Б | 2.97 | 3.10 | 2.29 |
| 21.09.2016 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 1 - 0 | Лейшоес | 1.81 | 3.31 | 4.11 |
| 17.09.2016 | Лига Португал 2 | Фреамунде | 0 - 0 | Бенфика Б | 2.10 | 3.16 | 3.27 |
| 11.09.2016 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 2 - 1 | Академико Визеу | 1.98 | 3.23 | 3.54 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 равенство в последните 5 домакинства.
Фафе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.11.2016 | Лига Португал 2 | Фафе | 1 - 3 | Кова Да Пиедаде | 2.76 | 2.90 | 2.57 |
| 06.11.2016 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 3 - 1 | Фафе | 1.75 | 3.33 | 4.42 |
| 28.10.2016 | Лига Португал 2 | Порто Б | 4 - 0 | Фафе | 1.71 | 3.46 | 4.42 |
| 23.10.2016 | Лига Португал 2 | Фафе | 1 - 1 | Спортинг Ковиля | 2.94 | 2.95 | 2.38 |
| 19.10.2016 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 1 - 3 | Фафе | 2.29 | 3.02 | 3.03 |
| 02.10.2016 | Лига Португал 2 | Фафе | 1 - 2 | Академика Коимбра | 3.00 | 2.95 | 2.34 |
| 28.09.2016 | Лига Португал 2 | Униао Мадейра | 0 - 0 | Фафе | 1.87 | 3.16 | 4.02 |
| 25.09.2016 | Купа на Португалия | Навал | 3 - 2 | Фафе | - | - | - |
| 21.09.2016 | Лига Португал 2 | Фафе | 0 - 2 | Портимонензе | 3.47 | 3.08 | 2.07 |
| 17.09.2016 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 1 - 1 | Фафе | 1.81 | 3.24 | 4.20 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 3 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
Лига Португал 2 класиране към 28.11.2016
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Портимонензе | 16 | +20 | 39 |
| 2 | Авеш | 16 | +14 | 35 |
| 3 | Кова Да Пиедаде | 16 | +3 | 28 |
| 4 | Санта Клара | 16 | +3 | 28 |
| 5 | Пенафиел | 16 | +3 | 28 |
| 6 | Бенфика Б | 15 | +3 | 26 |
| 7 | Академика Коимбра | 16 | +3 | 24 |
| 8 | Спортинг Лисабон Б | 16 | +1 | 24 |
| 9 | Визела | 16 | +1 | 21 |
| 10 | Жил Висенте | 16 | -1 | 20 |
| 11 | Фамаликао | 16 | -2 | 20 |
| 12 | Порто Б | 16 | -2 | 20 |
| 13 | Униао Мадейра | 17 | -3 | 19 |
| 14 | Спортинг Брага Б | 16 | +2 | 18 |
| 15 | Варзин | 16 | -2 | 18 |
| 16 | Спортинг Ковиля | 16 | -4 | 18 |
| 17 | Витория Гимараеш Б | 16 | -6 | 18 |
| 18 | Академико Визеу | 17 | -5 | 15 |
| 19 | Фафе | 15 | -8 | 15 |
| 20 | Лейшоес | 16 | -3 | 13 |
| 21 | Фреамунде | 16 | -5 | 11 |
| 22 | Олянензе | 16 | -12 | 9 |
Хронология в първенството
| Бенфика Б | |
| Фафе | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Бенфика Б | Бенфика Б | Фафе | Фафе | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Портимонензе | 3 - 0 | 0 - 2 | |||||
| 2 | Авеш | 1 - 2 | ||||||
| 3 | Кова Да Пиедаде | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 3 | ||||
| 4 | Санта Клара | 3 - 1 | 3 - 1 | 0 - 2 | ||||
| 5 | Пенафиел | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 6 | Бенфика Б | - | - | - | ||||
| 7 | Академика Коимбра | 1 - 2 | ||||||
| 8 | Спортинг Лисабон Б | 2 - 4 | 2 - 4 | |||||
| 9 | Визела | 1 - 2 | ||||||
| 10 | Жил Висенте | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 11 | Фамаликао | 0 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||||
| 12 | Порто Б | 4 - 0 | 4 - 0 | |||||
| 13 | Униао Мадейра | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 14 | Спортинг Брага Б | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 15 | Варзин | 2 - 0 | ||||||
| 16 | Спортинг Ковиля | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 1 | ||||
| 17 | Витория Гимараеш Б | 1 - 3 | 1 - 3 | |||||
| 18 | Академико Визеу | 2 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 19 | Фафе | - | - | - | ||||
| 20 | Лейшоес | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 21 | Фреамунде | 0 - 0 | 2 - 2 | |||||
| 22 | Олянензе | 1 - 2 | 2 - 3 | 2 - 3 | ||||
Класиране в шампионата
| Бенфика Б | Фафе | |
| Позиция | 6 | 19 |
| Точки | 26 | 15 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 6 |
| Точки | 15 | 12 |
Форма в шампионата
| Бенфика Б | Фафе | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
5 3 |
3
6 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
3 0 |
3
3 2 |
Голове в шампионата
| Бенфика Б | Фафе | |
|
Вкарани
Получени |
18
15 |
18
26 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
12
6 |
13
14 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 3.80 | 5.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.29 | 2.30 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 3.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.11.2016 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
