Португалия - Лига Португал 2 (2016 - 2017)
18:00
Бенфика Б
Фамаликао
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 3.30 | 4.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.34 | 1.85 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.04.2017 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Лисабон, а гостите от Вила Нова де Фамаликао. Разстоянието между двата града е 303.0 км. Мачът ще се играе на стадион Ещадио да Тападиня, който има капацитет от 10 000 места. Снимки от Google карта стадион Ещадио да Тападиня. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Бенфика Б - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.04.2017 | Лига Португал 2 | Спортинг Ковиля | 2 - 0 | Бенфика Б | 1.96 | 3.21 | 3.64 |
| 02.04.2017 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 0 - 4 | Униао Мадейра | 2.08 | 3.21 | 3.26 |
| 19.03.2017 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 2 - 1 | Бенфика Б | 2.04 | 3.26 | 3.32 |
| 15.03.2017 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 2 - 3 | Портимонензе | 2.45 | 3.22 | 2.62 |
| 11.03.2017 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 2 - 1 | Бенфика Б | 1.92 | 3.12 | 3.87 |
| 03.03.2017 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 2 - 1 | Олянензе | 1.58 | 3.74 | 5.10 |
| 26.02.2017 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 1 - 2 | Бенфика Б | 1.94 | 3.21 | 3.73 |
| 19.02.2017 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 2 - 1 | Фреамунде | 2.26 | 3.09 | 3.03 |
| 15.02.2017 | Лига Португал 2 | Академико Визеу | 2 - 1 | Бенфика Б | 2.34 | 3.10 | 2.89 |
| 11.02.2017 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 4 - 2 | Авеш | 3.13 | 3.19 | 2.15 |
Общо 4 победи и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Фамаликао - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.04.2017 | Лига Португал 2 | Фафе | 1 - 1 | Фамаликао | 2.87 | 3.07 | 2.35 |
| 02.04.2017 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 0 - 0 | Витория Гимараеш Б | 1.83 | 3.30 | 4.04 |
| 19.03.2017 | Лига Португал 2 | Униао Мадейра | 2 - 1 | Фамаликао | 2.00 | 3.05 | 3.70 |
| 15.03.2017 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 1 - 3 | Порто Б | 2.11 | 3.04 | 3.40 |
| 11.03.2017 | Лига Португал 2 | Портимонензе | 2 - 1 | Фамаликао | 1.59 | 3.34 | 5.78 |
| 05.03.2017 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 2 - 2 | Спортинг Ковиля | 2.48 | 2.81 | 2.95 |
| 26.02.2017 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 0 - 2 | Фамаликао | 2.13 | 3.11 | 3.28 |
| 19.02.2017 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 2 - 1 | Академика Коимбра | 2.79 | 2.80 | 2.63 |
| 15.02.2017 | Лига Португал 2 | Фреамунде | 1 - 0 | Фамаликао | 2.47 | 2.73 | 3.08 |
| 11.02.2017 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 2 - 0 | Спортинг Брага Б | 2.03 | 3.13 | 3.50 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.11.2016 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 0 - 0 | Бенфика Б | 1.96 | 3.26 | 3.56 |
| 10.04.2016 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 2 - 3 | Бенфика Б | 1.56 | 3.60 | 5.63 |
| 29.11.2015 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 1 - 3 | Фамаликао | 2.00 | 3.17 | 3.53 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Бенфика Б имат изиграна само 1 среща, като победители са били гостите.
Лига Португал 2 класиране към 15.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Портимонензе | 35 | +29 | 70 |
| 2 | Авеш | 35 | +17 | 65 |
| 3 | Варзин | 35 | +7 | 58 |
| 4 | Униао Мадейра | 36 | +4 | 53 |
| 5 | Санта Клара | 35 | -1 | 52 |
| 6 | Академика Коимбра | 36 | +6 | 52 |
| 7 | Витория Гимараеш Б | 35 | +8 | 51 |
| 8 | Жил Висенте | 35 | +5 | 51 |
| 9 | Бенфика Б | 35 | -3 | 50 |
| 10 | Пенафиел | 35 | 0 | 50 |
| 11 | Спортинг Брага Б | 35 | +9 | 49 |
| 12 | Порто Б | 35 | +1 | 47 |
| 13 | Спортинг Лисабон Б | 35 | 0 | 47 |
| 14 | Спортинг Ковиля | 35 | +2 | 46 |
| 15 | Академико Визеу | 35 | -4 | 45 |
| 16 | Кова Да Пиедаде | 35 | -14 | 42 |
| 17 | Лейшоес | 36 | 0 | 41 |
| 18 | Фамаликао | 35 | -6 | 41 |
| 19 | Визела | 36 | -9 | 41 |
| 20 | Фафе | 35 | -9 | 36 |
| 21 | Фреамунде | 35 | -10 | 35 |
| 22 | Олянензе | 35 | -32 | 21 |
Хронология в първенството
| Бенфика Б | |
| Фамаликао | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Бенфика Б | Бенфика Б | Фамаликао | Фамаликао | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Портимонензе | 2 - 3 | 3 - 0 | 2 - 3 | 2 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 2 | Авеш | 4 - 2 | 1 - 2 | 4 - 2 | 0 - 0 | |||
| 3 | Варзин | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 2 | 0 - 2 | |||
| 4 | Униао Мадейра | 0 - 4 | 1 - 0 | 0 - 4 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 5 | Санта Клара | 3 - 1 | 2 - 1 | 3 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 6 | Академика Коимбра | 2 - 1 | 2 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 7 | Витория Гимараеш Б | 3 - 2 | 3 - 2 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 8 | Жил Висенте | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | |||
| 9 | Бенфика Б | - | - | - | 0 - 0 | |||
| 10 | Пенафиел | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 11 | Спортинг Брага Б | 2 - 1 | 2 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 12 | Порто Б | 1 - 1 | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 13 | Спортинг Лисабон Б | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 14 | Спортинг Ковиля | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 15 | Академико Визеу | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 16 | Кова Да Пиедаде | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 17 | Лейшоес | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 18 | Фамаликао | 0 - 0 | - | - | - | |||
| 19 | Визела | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | ||
| 20 | Фафе | 0 - 1 | 0 - 1 | 3 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 21 | Фреамунде | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 3 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 22 | Олянензе | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 4 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
Класиране в шампионата
| Бенфика Б | Фамаликао | |
| Позиция | 9 | 18 |
| Точки | 50 | 41 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 17 |
| Точки | 31 | 14 |
Форма в шампионата
| Бенфика Б | Фамаликао | |
|
Победи
Равни Загуби |
14
8 13 |
10
11 14 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
4 4 |
3
5 9 |
Голове в шампионата
| Бенфика Б | Фамаликао | |
|
Вкарани
Получени |
45
48 |
38
44 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
28
23 |
15
24 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 3.30 | 4.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.34 | 1.85 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.04.2017 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
