Португалия - Лига Португал 2 (2017 - 2018)
18:00
Бенфика Б
Оливейрензе
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.85 | 3.39 | 4.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.33 | 1.95 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.04 | 1.75 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.39 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.01.2018 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Лисабон, а гостите от Оливейра ди Аземейш. Разстоянието между двата града е 242.8 км. Мачът ще се играе на стадион Ещадио да Тападиня, който има капацитет от 10 000 места. Снимки от Google карта стадион Ещадио да Тападиня. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Бенфика Б - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.01.2018 | Лига Португал 2 | Порто Б | 3 - 1 | Бенфика Б | 1.69 | 3.64 | 4.38 |
| 21.12.2017 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 1 - 0 | Спортинг Брага Б | 1.83 | 3.51 | 3.79 |
| 16.12.2017 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 1 - 0 | Бенфика Б | 2.85 | 3.24 | 2.29 |
| 10.12.2017 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 2 - 1 | Спортинг Лисабон Б | 2.01 | 3.42 | 3.28 |
| 01.12.2017 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 1 - 0 | Ароука | 2.53 | 3.06 | 2.68 |
| 26.11.2017 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 0 - 0 | Бенфика Б | 1.90 | 3.43 | 3.58 |
| 05.11.2017 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 3 - 4 | Пенафиел | 2.04 | 3.27 | 3.32 |
| 01.11.2017 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 1 - 3 | Санта Клара | 2.62 | 3.27 | 2.44 |
| 28.10.2017 | Лига Португал 2 | Жил Висенте | 4 - 0 | Бенфика Б | 2.25 | 3.17 | 2.98 |
| 22.10.2017 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 2 - 1 | Униао Мадейра | 2.03 | 3.22 | 3.42 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 2 загуби в последните 6 домакинства.
Оливейрензе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.01.2018 | Лига Португал 2 | Ароука | 3 - 0 | Оливейрензе | 1.72 | 3.20 | 4.94 |
| 30.12.2017 | Купа на Лигата | Фейрензе | 2 - 2 | Оливейрензе | 2.69 | 3.13 | 2.54 |
| 21.12.2017 | Лига Португал 2 | Оливейрензе | 1 - 1 | Лейшоес | 2.43 | 3.12 | 2.79 |
| 17.12.2017 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 0 - 0 | Оливейрензе | 1.55 | 3.66 | 5.71 |
| 10.12.2017 | Лига Португал 2 | Оливейрензе | 2 - 1 | Пенафиел | 2.53 | 2.96 | 2.77 |
| 02.12.2017 | Лига Португал 2 | Жил Висенте | 1 - 2 | Оливейрензе | 1.80 | 3.32 | 4.11 |
| 26.11.2017 | Лига Португал 2 | Оливейрензе | 1 - 1 | Кова Да Пиедаде | 2.38 | 3.00 | 2.94 |
| 11.11.2017 | Купа на Лигата | Витория Гимараеш | 1 - 4 | Оливейрензе | 1.29 | 4.76 | 9.56 |
| 05.11.2017 | Лига Португал 2 | Спортинг Лисабон Б | 2 - 0 | Оливейрензе | 1.82 | 3.41 | 3.93 |
| 01.11.2017 | Лига Португал 2 | Оливейрензе | 0 - 2 | Академика Коимбра | 2.86 | 2.96 | 2.45 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.08.2017 | Лига Португал 2 | Оливейрензе | 2 - 1 | Бенфика Б | 2.37 | 3.18 | 2.72 |
| 30.01.2016 | Лига Португал 2 | Оливейрензе | 1 - 2 | Бенфика Б | 2.71 | 3.05 | 2.50 |
| 26.08.2015 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 1 - 0 | Оливейрензе | 1.59 | 3.75 | 4.92 |
| 14.02.2015 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 4 - 1 | Оливейрензе | 1.98 | 3.37 | 3.34 |
| 27.08.2014 | Лига Португал 2 | Оливейрензе | 0 - 1 | Бенфика Б | 2.85 | 3.17 | 2.26 |
| 05.04.2014 | Лига Португал 2 | Оливейрензе | 1 - 2 | Бенфика Б | 2.79 | 3.21 | 2.29 |
| 23.11.2013 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 4 - 3 | Оливейрензе | 1.59 | 3.80 | 4.75 |
| 07.04.2013 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 2 - 2 | Оливейрензе | 1.98 | 3.29 | 3.54 |
| 10.11.2012 | Лига Португал 2 | Оливейрензе | 1 - 2 | Бенфика Б | 2.35 | 3.18 | 2.77 |
В последните 9 директни срещи домакините имат 7 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Бенфика Б имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Лига Португал 2 класиране към 13.01.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Порто Б | 19 | +10 | 37 |
| 2 | Академика Коимбра | 19 | +9 | 33 |
| 3 | Академико Визеу | 19 | +5 | 33 |
| 4 | Лейшоес | 19 | +1 | 31 |
| 5 | Фамаликао | 19 | +8 | 30 |
| 6 | Пенафиел | 19 | +4 | 30 |
| 7 | Насионал Мадейра | 19 | +4 | 29 |
| 8 | Санта Клара | 19 | +2 | 29 |
| 9 | Ароука | 19 | 0 | 29 |
| 10 | Спортинг Ковиля | 19 | +3 | 27 |
| 11 | Бенфика Б | 19 | -5 | 25 |
| 12 | Спортинг Лисабон Б | 19 | -7 | 25 |
| 13 | Кова Да Пиедаде | 19 | -2 | 24 |
| 14 | Униао Мадейра | 19 | 0 | 22 |
| 15 | Жил Висенте | 19 | 0 | 22 |
| 16 | Оливейрензе | 19 | -7 | 22 |
| 17 | Варзин | 19 | -1 | 21 |
| 18 | Спортинг Брага Б | 19 | -5 | 19 |
| 19 | Витория Гимараеш Б | 19 | -12 | 17 |
| 20 | Реал СК Кейлуж | 19 | -7 | 14 |
Хронология в първенството
| Бенфика Б | |
| Оливейрензе | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Бенфика Б | Бенфика Б | Оливейрензе | Оливейрензе | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Порто Б | 3 - 1 | 1 - 2 | |||||
| 2 | Академика Коимбра | 1 - 2 | 0 - 2 | |||||
| 3 | Академико Визеу | 1 - 0 | 2 - 1 | |||||
| 4 | Лейшоес | 0 - 0 | 1 - 1 | |||||
| 5 | Фамаликао | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 6 | Пенафиел | 3 - 4 | 3 - 4 | 2 - 1 | ||||
| 7 | Насионал Мадейра | 2 - 2 | 2 - 2 | 0 - 2 | ||||
| 8 | Санта Клара | 1 - 3 | 1 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 9 | Ароука | 1 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 10 | Спортинг Ковиля | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 2 | ||||
| 11 | Бенфика Б | - | - | - | 2 - 1 | |||
| 12 | Спортинг Лисабон Б | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 13 | Кова Да Пиедаде | 2 - 0 | 1 - 1 | |||||
| 14 | Униао Мадейра | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 15 | Жил Висенте | 4 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||||
| 16 | Оливейрензе | 2 - 1 | - | - | - | |||
| 17 | Варзин | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 18 | Спортинг Брага Б | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 19 | Витория Гимараеш Б | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 20 | Реал СК Кейлуж | 3 - 0 | 3 - 0 | 1 - 1 | ||||
Класиране в шампионата
| Бенфика Б | Оливейрензе | |
| Позиция | 11 | 16 |
| Точки | 25 | 22 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 10 |
| Точки | 20 | 9 |
Форма в шампионата
| Бенфика Б | Оливейрензе | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
4 8 |
5
7 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
2 2 |
2
3 4 |
Голове в шампионата
| Бенфика Б | Оливейрензе | |
|
Вкарани
Получени |
22
27 |
16
23 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
18
13 |
4
9 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.85 | 3.39 | 4.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 1.33 | 1.95 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 3.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.04 | 1.75 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.39 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.01.2018 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
