Португалия - Лига Португал 2 (2016 - 2017)
18:00
Бенфика Б
Порто Б
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.00 | 3.40 | 1.95 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.85 | 1.33 | 1.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.75 | 1.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.65 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.04.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Лисабон, а гостите от Порто. Разстоянието между двата града е 274.2 км. Мачът ще се играе на стадион Ещадио да Тападиня, който има капацитет от 10 000 места. Снимки от Google карта стадион Ещадио да Тападиня. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Бенфика Б - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.04.2017 | Лига Португал 2 | Фафе | 0 - 1 | Бенфика Б | 1.65 | 3.56 | 4.89 |
| 15.04.2017 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 2 - 0 | Фамаликао | 1.96 | 3.27 | 3.52 |
| 08.04.2017 | Лига Португал 2 | Спортинг Ковиля | 2 - 0 | Бенфика Б | 1.96 | 3.21 | 3.64 |
| 02.04.2017 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 0 - 4 | Униао Мадейра | 2.08 | 3.21 | 3.26 |
| 19.03.2017 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 2 - 1 | Бенфика Б | 2.04 | 3.26 | 3.32 |
| 15.03.2017 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 2 - 3 | Портимонензе | 2.45 | 3.22 | 2.62 |
| 11.03.2017 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 2 - 1 | Бенфика Б | 1.92 | 3.12 | 3.87 |
| 03.03.2017 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 2 - 1 | Олянензе | 1.58 | 3.74 | 5.10 |
| 26.02.2017 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 1 - 2 | Бенфика Б | 1.94 | 3.21 | 3.73 |
| 19.02.2017 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 2 - 1 | Фреамунде | 2.26 | 3.09 | 3.03 |
Общо 5 победи и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Порто Б - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.04.2017 | Лига Португал 2 | Порто Б | 2 - 2 | Жил Висенте | 1.70 | 3.27 | 4.96 |
| 15.04.2017 | Лига Португал 2 | Варзин | 0 - 1 | Порто Б | 2.03 | 3.15 | 3.44 |
| 09.04.2017 | Лига Португал 2 | Порто Б | 4 - 0 | Кова Да Пиедаде | 1.57 | 3.52 | 5.57 |
| 03.04.2017 | Лига Португал 2 | Фафе | 1 - 2 | Порто Б | 2.99 | 3.13 | 2.25 |
| 19.03.2017 | Лига Португал 2 | Порто Б | 0 - 0 | Визела | 1.65 | 3.38 | 5.05 |
| 15.03.2017 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 1 - 3 | Порто Б | 2.11 | 3.04 | 3.40 |
| 11.03.2017 | Лига Португал 2 | Униао Мадейра | 1 - 0 | Порто Б | 2.00 | 3.12 | 3.60 |
| 05.03.2017 | Лига Португал 2 | Порто Б | 1 - 0 | Портимонензе | 3.04 | 3.03 | 2.27 |
| 26.02.2017 | Лига Португал 2 | Спортинг Ковиля | 1 - 1 | Порто Б | 1.84 | 3.14 | 4.22 |
| 19.02.2017 | Лига Португал 2 | Порто Б | 0 - 0 | Санта Клара | 2.26 | 3.04 | 3.06 |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.12.2016 | Лига Португал 2 | Порто Б | 1 - 1 | Бенфика Б | 1.96 | 3.33 | 3.47 |
| 08.05.2016 | Лига Португал 2 | Порто Б | 3 - 1 | Бенфика Б | 1.70 | 3.58 | 4.29 |
| 19.12.2015 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 0 - 3 | Порто Б | 2.68 | 3.18 | 2.43 |
| 17.05.2015 | Лига Португал 2 | Порто Б | 0 - 3 | Бенфика Б | 2.25 | 3.28 | 2.83 |
| 11.01.2015 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 3 - 2 | Порто Б | 2.17 | 3.21 | 3.05 |
| 19.04.2014 | Лига Португал 2 | Порто Б | 4 - 1 | Бенфика Б | 2.07 | 3.17 | 3.31 |
| 01.12.2013 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 3 - 1 | Порто Б | 2.16 | 3.27 | 3.02 |
| 08.05.2013 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 1 - 1 | Порто Б | 1.98 | 3.29 | 3.43 |
| 23.12.2012 | Лига Португал 2 | Порто Б | 2 - 2 | Бенфика Б | 2.08 | 3.18 | 3.27 |
В последните 9 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 3 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Бенфика Б имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Лига Португал 2 класиране към 23.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Портимонензе | 37 | +29 | 73 |
| 2 | Авеш | 37 | +17 | 68 |
| 3 | Варзин | 37 | +5 | 58 |
| 4 | Бенфика Б | 37 | 0 | 56 |
| 5 | Пенафиел | 37 | +2 | 56 |
| 6 | Санта Клара | 37 | +1 | 55 |
| 7 | Спортинг Брага Б | 37 | +12 | 55 |
| 8 | Жил Висенте | 37 | +7 | 55 |
| 9 | Витория Гимараеш Б | 37 | +7 | 54 |
| 10 | Академика Коимбра | 37 | +6 | 53 |
| 11 | Униао Мадейра | 37 | +2 | 53 |
| 12 | Порто Б | 37 | +2 | 51 |
| 13 | Спортинг Лисабон Б | 37 | +1 | 50 |
| 14 | Спортинг Ковиля | 37 | +2 | 49 |
| 15 | Академико Визеу | 37 | -6 | 45 |
| 16 | Кова Да Пиедаде | 37 | -15 | 45 |
| 17 | Фамаликао | 37 | -5 | 44 |
| 18 | Визела | 37 | -9 | 42 |
| 19 | Лейшоес | 37 | -3 | 41 |
| 20 | Фреамунде | 37 | -9 | 39 |
| 21 | Фафе | 37 | -12 | 36 |
| 22 | Олянензе | 37 | -34 | 22 |
Хронология в първенството
| Бенфика Б | |
| Порто Б | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Бенфика Б | Бенфика Б | Порто Б | Порто Б | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Портимонензе | 2 - 3 | 3 - 0 | 2 - 3 | 1 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 2 | Авеш | 4 - 2 | 1 - 2 | 4 - 2 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 3 | Варзин | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 4 | Бенфика Б | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 5 | Пенафиел | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 6 | Санта Клара | 3 - 1 | 2 - 1 | 3 - 1 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 7 | Спортинг Брага Б | 2 - 1 | 1 - 3 | |||||
| 8 | Жил Висенте | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 9 | Витория Гимараеш Б | 3 - 2 | 3 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 10 | Академика Коимбра | 2 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 11 | Униао Мадейра | 0 - 4 | 1 - 0 | 0 - 4 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 12 | Порто Б | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 13 | Спортинг Лисабон Б | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 14 | Спортинг Ковиля | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 15 | Академико Визеу | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 16 | Кова Да Пиедаде | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 4 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 17 | Фамаликао | 2 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 18 | Визела | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 19 | Лейшоес | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 20 | Фреамунде | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 0 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 21 | Фафе | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 4 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 22 | Олянензе | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
Класиране в шампионата
| Бенфика Б | Порто Б | |
| Позиция | 4 | 12 |
| Точки | 56 | 51 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 9 |
| Точки | 34 | 21 |
Форма в шампионата
| Бенфика Б | Порто Б | |
|
Победи
Равни Загуби |
16
8 13 |
13
12 12 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
4 4 |
6
3 9 |
Голове в шампионата
| Бенфика Б | Порто Б | |
|
Вкарани
Получени |
48
48 |
43
41 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
30
23 |
19
26 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.00 | 3.40 | 1.95 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.85 | 1.33 | 1.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.75 | 1.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.65 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.04.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
