Португалия - Лига Португал 2 (2016 - 2017)
20:00
Бенфика Б
Визела
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 3.50 | 5.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.30 | 2.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 3.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.02.2017 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Лисабон, а гостите от Визела. Разстоянието между двата града е 304.2 км. Мачът ще се играе на стадион Ещадио да Тападиня, който има капацитет от 10 000 места. Снимки от Google карта стадион Ещадио да Тападиня. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Бенфика Б - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.01.2017 | Лига Португал 2 | Жил Висенте | 1 - 1 | Бенфика Б | 2.20 | 3.02 | 3.18 |
| 23.01.2017 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 1 - 2 | Варзин | 2.16 | 3.20 | 3.10 |
| 14.01.2017 | Лига Португал 2 | Кова Да Пиедаде | 1 - 2 | Бенфика Б | 2.48 | 3.10 | 2.67 |
| 08.01.2017 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 3 - 2 | Витория Гимараеш Б | 1.90 | 3.24 | 3.80 |
| 21.12.2016 | Лига Португал 2 | Спортинг Брага Б | 2 - 1 | Бенфика Б | 2.28 | 3.08 | 2.99 |
| 16.12.2016 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 0 - 0 | Спортинг Лисабон Б | 1.79 | 3.43 | 4.02 |
| 10.12.2016 | Лига Португал 2 | Академика Коимбра | 2 - 1 | Бенфика Б | 1.95 | 3.08 | 3.82 |
| 04.12.2016 | Лига Португал 2 | Порто Б | 1 - 1 | Бенфика Б | 1.96 | 3.33 | 3.47 |
| 28.11.2016 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 0 - 1 | Фафе | 1.59 | 3.69 | 5.10 |
| 23.11.2016 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 0 - 0 | Бенфика Б | 1.96 | 3.26 | 3.56 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Визела - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.01.2017 | Лига Португал 2 | Визела | 3 - 1 | Авеш | 4.91 | 3.08 | 1.76 |
| 22.01.2017 | Лига Португал 2 | Жил Висенте | 1 - 0 | Визела | 2.16 | 2.90 | 3.44 |
| 14.01.2017 | Лига Португал 2 | Визела | 1 - 1 | Академико Визеу | 2.34 | 2.86 | 3.13 |
| 10.01.2017 | Купа на Лигата | Пасош Ферейра | 2 - 2 | Визела | 1.43 | 3.87 | 7.31 |
| 07.01.2017 | Лига Португал 2 | Визела | 1 - 2 | Варзин | 2.48 | 2.77 | 3.02 |
| 03.01.2017 | Купа на Лигата | Бенфика | 4 - 0 | Визела | 1.08 | 8.68 | 21.51 |
| 30.12.2016 | Купа на Лигата | Визела | 1 - 2 | Витория Гимараеш | 5.94 | 3.71 | 1.53 |
| 23.12.2016 | Лига Португал 2 | Фреамунде | 1 - 0 | Визела | - | - | - |
| 17.12.2016 | Лига Португал 2 | Кова Да Пиедаде | 0 - 0 | Визела | 1.86 | 3.05 | 4.32 |
| 11.12.2016 | Лига Португал 2 | Визела | 3 - 2 | Фамаликао | 2.88 | 2.83 | 2.53 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.08.2016 | Лига Португал 2 | Визела | 1 - 2 | Бенфика Б | 2.34 | 3.07 | 2.92 |
Лига Португал 2 класиране към 03.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Портимонензе | 24 | +30 | 56 |
| 2 | Авеш | 24 | +19 | 52 |
| 3 | Академика Коимбра | 24 | +7 | 40 |
| 4 | Санта Клара | 24 | -1 | 39 |
| 5 | Варзин | 24 | +2 | 35 |
| 6 | Пенафиел | 24 | +1 | 35 |
| 7 | Бенфика Б | 24 | +1 | 35 |
| 8 | Спортинг Брага Б | 24 | +6 | 34 |
| 9 | Витория Гимараеш Б | 24 | +2 | 33 |
| 10 | Кова Да Пиедаде | 24 | -4 | 33 |
| 11 | Спортинг Ковиля | 24 | +1 | 31 |
| 12 | Униао Мадейра | 24 | -2 | 31 |
| 13 | Визела | 24 | +1 | 30 |
| 14 | Жил Висенте | 24 | -2 | 29 |
| 15 | Фафе | 24 | -5 | 28 |
| 16 | Фамаликао | 24 | -6 | 28 |
| 17 | Порто Б | 24 | -7 | 28 |
| 18 | Академико Визеу | 24 | -5 | 27 |
| 19 | Лейшоес | 24 | 0 | 26 |
| 20 | Спортинг Лисабон Б | 24 | -10 | 26 |
| 21 | Фреамунде | 24 | -6 | 22 |
| 22 | Олянензе | 24 | -22 | 13 |
Хронология в първенството
| Бенфика Б | |
| Визела | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Бенфика Б | Бенфика Б | Визела | Визела | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Портимонензе | 3 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 2 | Авеш | 1 - 2 | 3 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||
| 3 | Академика Коимбра | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 4 | Санта Клара | 3 - 1 | 3 - 1 | 0 - 0 | ||||
| 5 | Варзин | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 6 | Пенафиел | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 7 | Бенфика Б | - | - | - | 1 - 2 | |||
| 8 | Спортинг Брага Б | 2 - 1 | 0 - 0 | |||||
| 9 | Витория Гимараеш Б | 3 - 2 | 3 - 2 | 1 - 1 | ||||
| 10 | Кова Да Пиедаде | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 11 | Спортинг Ковиля | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 12 | Униао Мадейра | 1 - 0 | 1 - 1 | |||||
| 13 | Визела | 1 - 2 | - | - | - | |||
| 14 | Жил Висенте | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 15 | Фафе | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 16 | Фамаликао | 0 - 0 | 3 - 2 | |||||
| 17 | Порто Б | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 18 | Академико Визеу | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 19 | Лейшоес | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 20 | Спортинг Лисабон Б | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 21 | Фреамунде | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 22 | Олянензе | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
Класиране в шампионата
| Бенфика Б | Визела | |
| Позиция | 7 | 13 |
| Точки | 35 | 30 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 13 | 8 |
| Точки | 19 | 14 |
Форма в шампионата
| Бенфика Б | Визела | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
8 7 |
6
12 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
4 2 |
3
5 4 |
Голове в шампионата
| Бенфика Б | Визела | |
|
Вкарани
Получени |
28
27 |
24
23 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
16
11 |
9
10 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 3.50 | 5.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.17 | 1.30 | 2.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 3.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.02.2017 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
