Индия - Супер Лига (2026 - 2027)
събота, 17 октомври, 2026
17:00
17:00
Бенгалуру
Ченайин
Прогнози на потребителите
1 0% за Бенгалуру
X 0% за равен
2 0% за Ченайин
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Обща информация за мача
Домакините са от Бенгалуру, а гостите от Ченай. Разстоянието между двата града е 285.2 км. Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Бенгалуру - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Супер Лига | Бенгалуру | 3 - 2 | Спортинг Делхи | 1.59 | 3.65 | 4.84 |
| 16.05.2026 | Супер Лига | Ченайин | 1 - 2 | Бенгалуру | 4.16 | 3.47 | 1.71 |
| 09.05.2026 | Супер Лига | Джамшедпур | 0 - 1 | Бенгалуру | 2.15 | 3.16 | 3.04 |
| 04.05.2026 | Супер Лига | Одиша | 1 - 1 | Бенгалуру | 3.98 | 3.52 | 1.74 |
| 25.04.2026 | Супер Лига | Бенгалуру | 0 - 0 | Мумбай Сити | 2.18 | 3.07 | 3.04 |
| 16.04.2026 | Супер Лига | Ийст Бенгал Калкута | 3 - 3 | Бенгалуру | 1.60 | 3.65 | 4.71 |
| 11.04.2026 | Супер Лига | Бенгалуру | 1 - 2 | Керала Бластърс | 1.83 | 3.22 | 3.86 |
| 04.04.2026 | Супер Лига | Гоа | 0 - 2 | Бенгалуру | 2.00 | 3.07 | 3.48 |
| 22.03.2026 | Супер Лига | Интер Каши | 1 - 3 | Бенгалуру | 2.91 | 3.00 | 2.29 |
| 14.03.2026 | Супер Лига | Бенгалуру | 0 - 0 | Мохун Баган | 6.30 | 3.95 | 1.43 |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Ченайин - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Супер Лига | Гоа | 1 - 1 | Ченайин | 1.69 | 3.42 | 4.41 |
| 16.05.2026 | Супер Лига | Ченайин | 1 - 2 | Бенгалуру | 4.16 | 3.47 | 1.71 |
| 10.05.2026 | Супер Лига | НортИйст Юнайтед | 4 - 1 | Ченайин | 1.89 | 3.37 | 3.47 |
| 06.05.2026 | Супер Лига | Пенджаб | 1 - 0 | Ченайин | 1.45 | 3.95 | 5.84 |
| 25.04.2026 | Супер Лига | Джамшедпур | 4 - 1 | Ченайин | 1.65 | 3.44 | 4.64 |
| 21.04.2026 | Супер Лига | Ченайин | 0 - 0 | Мохамедан Калкута | 1.35 | 4.60 | 6.61 |
| 17.04.2026 | Супер Лига | Ченайин | 1 - 0 | Спортинг Делхи | 1.97 | 3.26 | 3.39 |
| 11.04.2026 | Супер Лига | Ченайин | 1 - 3 | Ийст Бенгал Калкута | 3.83 | 3.50 | 1.77 |
| 07.04.2026 | Супер Лига | Ченайин | 1 - 2 | Интер Каши | 1.83 | 3.25 | 3.87 |
| 22.03.2026 | Супер Лига | Ченайин | 1 - 1 | Гоа | 2.77 | 3.10 | 2.33 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 3 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.05.2026 | Супер Лига | Ченайин | 1 - 2 | Бенгалуру | 4.16 | 3.47 | 1.71 |
| 25.02.2025 | Супер Лига | Бенгалуру | 1 - 0 | Ченайин | 1.75 | 3.66 | 3.74 |
| 28.12.2024 | Супер Лига | Ченайин | 2 - 4 | Бенгалуру | 2.38 | 3.44 | 2.53 |
| 07.02.2024 | Супер Лига | Бенгалуру | 1 - 0 | Ченайин | 1.85 | 3.51 | 3.82 |
| 13.12.2023 | Супер Лига | Ченайин | 2 - 0 | Бенгалуру | 2.43 | 3.26 | 2.67 |
| 28.01.2023 | Супер Лига | Бенгалуру | 3 - 1 | Ченайин | 2.27 | 3.27 | 2.82 |
| 14.10.2022 | Супер Лига | Ченайин | 1 - 1 | Бенгалуру | 3.19 | 3.33 | 2.06 |
| 26.01.2022 | Супер Лига | Бенгалуру | 3 - 0 | Ченайин | 1.77 | 3.61 | 3.98 |
| 30.12.2021 | Супер Лига | Ченайин | 2 - 4 | Бенгалуру | 2.64 | 3.15 | 2.56 |
| 05.02.2021 | Супер Лига | Бенгалуру | 0 - 0 | Ченайин | 2.39 | 3.06 | 2.90 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 7 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Бенгалуру имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Супер Лига класиране към 17.10.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Керала Бластърс | 1 | +2 | 3 |
| 2 | Бенгалуру | 1 | +1 | 3 |
| 3 | Пенджаб | 1 | +1 | 3 |
| 3 | Чърчил Брадърс Гоа | 1 | +1 | 3 |
| 5 | НортИйст Юнайтед | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Гоа | 1 | 0 | 1 |
| 6 | Ченайин | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Спортинг Делхи | 1 | -1 | 0 |
| 9 | Мумбай Сити | 1 | -1 | 0 |
| 9 | Одиша | 1 | -1 | 0 |
| 11 | Мохун Баган | 1 | -1 | 0 |
| 12 | Интер Каши | 1 | -2 | 0 |
| 13 | Ийст Бенгал Калкута | 0 | 0 | 0 |
Хронология в първенството
| Бенгалуру | |
| Ченайин | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Бенгалуру | Бенгалуру | Ченайин | Ченайин | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Керала Бластърс | |||||||
| 2 | Бенгалуру | - | - | - | ||||
| 3 | Пенджаб | |||||||
| 3 | Чърчил Брадърс Гоа | |||||||
| 5 | НортИйст Юнайтед | |||||||
| 6 | Гоа | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 6 | Ченайин | - | - | - | ||||
| 8 | Спортинг Делхи | 3 - 2 | 3 - 2 | |||||
| 9 | Мумбай Сити | |||||||
| 9 | Одиша | |||||||
| 11 | Мохун Баган | |||||||
| 12 | Интер Каши | |||||||
| 13 | Ийст Бенгал Калкута | |||||||
*** По 1 мач в сезон
Представяне в Шампионата
| Бенгалуру | Ченайин | |
| Победи | 1 | 0 |
| Равни | 0 | 1 |
| Загуби | 0 | 0 |
| Вкарани Голове | 3 | 1 |
| Получени Голове | 2 | 1 |
| Средно Вкарани | 3.00 | 1.00 |
| Средно Получени | 2.00 | 1.00 |
| Мачове Вкарал | 100% | 100% |
| Мачове Получил | 100% | 100% |
| Гол/Гол | 100% | 100% |
| Над 1.5 | 100% | 100% |
| Над 2.5 | 100% | 0% |
| Над 3.5 | 100% | 0% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 1 | 0 |
| Равни | 0 | 1 |
| Загуби | 0 | 0 |
| Вкарани Голове | 3 | 1 |
| Получени Голове | 2 | 1 |
| Средно Вкарани | 3.00 | 1.00 |
| Средно Получени | 2.00 | 1.00 |
| Мачове Вкарал | 100% | 100% |
| Мачове Получил | 100% | 100% |
| Гол/Гол | 100% | 100% |
| Над 1.5 | 100% | 100% |
| Над 2.5 | 100% | 0% |
| Над 3.5 | 100% | 0% |
Прогнози на потребителите
1 0% за Бенгалуру
X 0% за равен
2 0% за Ченайин
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
