Индия - И-Лига (2017)
15:30
Бенгалуру
Мумбай
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 3.80 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 1.25 | 2.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.01.2017 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Бенгалуру, а гостите от Мумбай. Разстоянието между двата града е 844.6 км. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Бенгалуру - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.01.2017 | И-Лига | Бенгалуру | 2 - 0 | Ченай Сити | - | - | - |
| 07.01.2017 | И-Лига | Бенгалуру | 3 - 0 | Шилонг Ладжонг | 1.27 | 4.93 | 9.18 |
| 05.11.2016 | Други Международни | Ал Кува Ал Джавия | 1 - 0 | Бенгалуру | 1.88 | 3.32 | 3.56 |
| 19.10.2016 | Други Международни | Бенгалуру | 3 - 1 | Джохор Дарул Такзим | 2.57 | 3.08 | 2.53 |
| 28.09.2016 | Други Международни | Джохор Дарул Такзим | 1 - 1 | Бенгалуру | 1.25 | 4.99 | 9.32 |
| 21.09.2016 | Други Международни | Тампайнс Роувърс | 0 - 0 | Бенгалуру | 1.77 | 3.54 | 3.81 |
| 14.09.2016 | Други Международни | Бенгалуру | 1 - 0 | Тампайнс Роувърс | 2.31 | 3.11 | 2.83 |
| 11.05.2016 | Други Международни | Джохор Дарул Такзим | 3 - 0 | Бенгалуру | 1.18 | 5.20 | 13.16 |
| 23.04.2016 | И-Лига | Мохун Баган | 5 - 0 | Бенгалуру | 2.14 | 3.19 | 3.06 |
| 17.04.2016 | И-Лига | Бенгалуру | 2 - 0 | Салгаокар Гоа | 1.42 | 4.06 | 6.48 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 победи в последните 5 домакинства.
Мумбай - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.01.2017 | И-Лига | Чърчил Брадърс Гоа | 1 - 2 | Мумбай | 2.49 | 3.03 | 2.70 |
| 08.01.2017 | И-Лига | Мумбай | 1 - 0 | ДСК Шиваянс Пуна | 1.67 | 3.49 | 4.50 |
| 24.04.2016 | И-Лига | Мумбай | 4 - 0 | ДСК Шиваянс Пуна | 1.72 | 3.37 | 4.27 |
| 17.04.2016 | И-Лига | Мумбай | 2 - 1 | Шилонг Ладжонг | 1.85 | 3.32 | 3.74 |
| 05.04.2016 | И-Лига | Ийст Бенгал Калкута | 2 - 2 | Мумбай | 1.57 | 3.56 | 5.40 |
| 02.04.2016 | И-Лига | Бенгалуру | 1 - 0 | Мумбай | 1.64 | 3.58 | 4.67 |
| 13.03.2016 | И-Лига | Мохун Баган | 2 - 0 | Мумбай | 1.61 | 3.59 | 4.81 |
| 05.03.2016 | И-Лига | Салгаокар Гоа | 2 - 2 | Мумбай | 2.14 | 3.30 | 3.04 |
| 02.03.2016 | И-Лига | Мумбай | 2 - 2 | Айзол | 2.09 | 3.06 | 3.29 |
| 27.02.2016 | И-Лига | Мумбай | 2 - 2 | Спортинг Клуб Гоа | 1.90 | 3.32 | 3.62 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.04.2016 | И-Лига | Бенгалуру | 1 - 0 | Мумбай | 1.64 | 3.58 | 4.67 |
| 27.01.2016 | И-Лига | Мумбай | 2 - 0 | Бенгалуру | 4.22 | 3.31 | 1.76 |
| 07.04.2015 | И-Лига | Бенгалуру | 1 - 1 | Мумбай | 1.55 | 3.68 | 5.27 |
| 03.03.2015 | И-Лига | Мумбай | 1 - 1 | Бенгалуру | 2.76 | 3.28 | 2.28 |
| 23.02.2014 | И-Лига | Бенгалуру | 1 - 1 | Мумбай | 1.53 | 3.60 | 5.25 |
| 02.11.2013 | И-Лига | Мумбай | 2 - 2 | Бенгалуру | 2.55 | 3.15 | 2.45 |
В последните 6 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Бенгалуру имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
И-Лига класиране към 18.01.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Мохун Баган | 3 | +7 | 9 |
| 2 | Айзол | 3 | +2 | 7 |
| 3 | Бенгалуру | 2 | +5 | 6 |
| 4 | Мумбай | 2 | +2 | 6 |
| 5 | Ийст Бенгал Калкута | 2 | +1 | 4 |
| 6 | ДСК Шиваянс Пуна | 3 | 0 | 3 |
| 7 | Ченай Сити | 3 | -4 | 1 |
| 8 | Пенджаб | 3 | -5 | 1 |
| 9 | Чърчил Брадърс Гоа | 2 | -2 | 0 |
| 10 | Шилонг Ладжонг | 3 | -6 | 0 |
Хронология в първенството
| Бенгалуру | |
| Мумбай | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Бенгалуру | Бенгалуру | Мумбай | Мумбай | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Мохун Баган | |||||||
| 2 | Айзол | |||||||
| 3 | Бенгалуру | - | - | - | ||||
| 4 | Мумбай | - | - | - | ||||
| 5 | Ийст Бенгал Калкута | |||||||
| 6 | ДСК Шиваянс Пуна | 1 - 0 | ||||||
| 7 | Ченай Сити | 2 - 0 | 2 - 0 | |||||
| 8 | Пенджаб | |||||||
| 9 | Чърчил Брадърс Гоа | 1 - 2 | 1 - 2 | |||||
| 10 | Шилонг Ладжонг | 3 - 0 | 3 - 0 | |||||
*** По 1 мач в сезон
Класиране в шампионата
| Бенгалуру | Мумбай | |
| Позиция | 3 | 4 |
| Точки | 6 | 6 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 1 |
| Точки | 6 | 3 |
Форма в шампионата
| Бенгалуру | Мумбай | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
0 0 |
2
0 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
0 0 |
1
0 0 |
Голове в шампионата
| Бенгалуру | Мумбай | |
|
Вкарани
Получени |
5
0 |
3
1 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
5
0 |
2
1 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 3.80 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 1.25 | 2.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.01.2017 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
