Шотландия - Втора Лига (2017 - 2018)
17:00
Берик Рейнджърс
Стенхаусмюър
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.33 | 3.75 | 1.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.25 | 1.19 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 1.36 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.04 | 1.75 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.39 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.12.2017 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Берик ъпон Туид, а гостите от Стенхаусмюър. Разстоянието между двата града е 115.8 км. Мачът ще се играе на стадион Шелфийлд Парк, който има капацитет от 4 131 места, от които седящи 1 366. Размерите на терена са 90 x 64 m. Снимки от Google карта стадион Шелфийлд Парк. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Берик Рейнджърс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.12.2017 | Втора Лига | Клайд | 0 - 0 | Берик Рейнджърс | 1.74 | 3.71 | 4.02 |
| 09.12.2017 | Втора Лига | Монтроуз | 3 - 0 | Берик Рейнджърс | 1.65 | 3.59 | 4.70 |
| 02.12.2017 | Втора Лига | Берик Рейнджърс | 1 - 0 | Стърлинг Албиън | 3.10 | 3.49 | 2.06 |
| 25.11.2017 | Втора Лига | Елгин Сити | 5 - 1 | Берик Рейнджърс | 1.73 | 3.71 | 4.03 |
| 18.11.2017 | Купа на Шотландия | Арброут | 3 - 0 | Берик Рейнджърс | 1.32 | 4.81 | 7.87 |
| 11.11.2017 | Втора Лига | Берик Рейнджърс | 1 - 1 | Единбург Сити | 1.98 | 3.43 | 3.39 |
| 04.11.2017 | Втора Лига | Анан Атлетик | 0 - 0 | Берик Рейнджърс | 1.79 | 3.73 | 3.71 |
| 28.10.2017 | Втора Лига | Берик Рейнджърс | 1 - 0 | Каудънбийт | 2.00 | 3.44 | 3.31 |
| 21.10.2017 | Втора Лига | Берик Рейнджърс | 0 - 1 | Монтроуз | 2.55 | 3.43 | 2.44 |
| 14.10.2017 | Купа на Шотландия | Берик Рейнджърс | 1 - 0 | Анан Атлетик | 2.91 | 3.58 | 2.12 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Стенхаусмюър - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.12.2017 | Втора Лига | Стенхаусмюър | 4 - 1 | Елгин Сити | 1.92 | 3.51 | 3.47 |
| 19.12.2017 | Втора Лига | Каудънбийт | 1 - 1 | Стенхаусмюър | 4.59 | 3.52 | 1.67 |
| 16.12.2017 | Втора Лига | Единбург Сити | 1 - 2 | Стенхаусмюър | 4.04 | 3.54 | 1.77 |
| 09.12.2017 | Втора Лига | Стенхаусмюър | 1 - 3 | Анан Атлетик | 2.03 | 3.38 | 3.30 |
| 25.11.2017 | Втора Лига | Стенхаусмюър | 0 - 1 | Монтроуз | 1.84 | 3.51 | 3.77 |
| 18.11.2017 | Купа на Шотландия | Стенхаусмюър | 1 - 2 | Алоа Атлетик | 2.95 | 3.34 | 2.18 |
| 11.11.2017 | Втора Лига | Питърхед | 2 - 3 | Стенхаусмюър | 1.88 | 3.65 | 3.51 |
| 04.11.2017 | Втора Лига | Стенхаусмюър | 1 - 1 | Клайд | 1.79 | 3.80 | 3.66 |
| 28.10.2017 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 1 - 2 | Стенхаусмюър | 2.15 | 3.48 | 2.92 |
| 21.10.2017 | Втора Лига | Елгин Сити | 2 - 0 | Стенхаусмюър | 2.61 | 3.50 | 2.36 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.09.2017 | Втора Лига | Стенхаусмюър | 3 - 0 | Берик Рейнджърс | 1.77 | 3.71 | 3.76 |
| 13.11.2012 | Купа на Шотландия | Берик Рейнджърс | 2 - 5 | Стенхаусмюър | 2.69 | 3.36 | 2.31 |
| 03.11.2012 | Купа на Шотландия | Стенхаусмюър | 1 - 1 | Берик Рейнджърс | 1.60 | 3.92 | 4.62 |
| 18.04.2009 | Втора Лига | Берик Рейнджърс | 0 - 3 | Стенхаусмюър | 2.65 | 3.43 | 2.29 |
| 21.02.2009 | Втора Лига | Стенхаусмюър | 1 - 2 | Берик Рейнджърс | 1.55 | 3.81 | 4.97 |
| 06.12.2008 | Втора Лига | Берик Рейнджърс | 3 - 2 | Стенхаусмюър | 4.17 | 3.60 | 1.69 |
| 20.09.2008 | Втора Лига | Стенхаусмюър | 2 - 0 | Берик Рейнджърс | 1.56 | 3.79 | 4.89 |
| 07.08.2007 | Купа на Лигата | Берик Рейнджърс | 1 - 0 | Стенхаусмюър | 1.64 | 3.63 | 4.35 |
| 28.04.2007 | Втора Лига | Стенхаусмюър | 2 - 0 | Берик Рейнджърс | 2.99 | 3.46 | 2.00 |
| 17.02.2007 | Втора Лига | Берик Рейнджърс | 2 - 1 | Стенхаусмюър | 1.61 | 3.60 | 4.47 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 5 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Берик Рейнджърс имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Втора Лига класиране към 30.12.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Монтроуз | 17 | +12 | 37 |
| 2 | Питърхед | 15 | +15 | 31 |
| 3 | Стенхаусмюър | 17 | +9 | 29 |
| 4 | Стърлинг Албиън | 16 | +11 | 27 |
| 5 | Анан Атлетик | 18 | +7 | 27 |
| 6 | Елгин Сити | 17 | +2 | 24 |
| 7 | Берик Рейнджърс | 16 | -12 | 21 |
| 8 | Клайд | 15 | -8 | 13 |
| 9 | Единбург Сити | 17 | -20 | 9 |
| 10 | Каудънбийт | 16 | -16 | 8 |
Хронология в първенството
| Берик Рейнджърс | |
| Стенхаусмюър | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Берик Рейнджърс | Берик Рейнджърс | Стенхаусмюър | Стенхаусмюър | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Монтроуз | 0 - 1 | 3 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 2 | Питърхед | 0 - 2 | 3 - 1 | 2 - 3 | 2 - 3 | |||
| 3 | Стенхаусмюър | 3 - 0 | - | - | - | |||
| 4 | Стърлинг Албиън | 1 - 0 | 4 - 0 | 1 - 0 | 2 - 3 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 5 | Анан Атлетик | 1 - 5 | 0 - 0 | 1 - 5 | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 6 | Елгин Сити | 3 - 2 | 5 - 1 | 3 - 2 | 4 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 7 | Берик Рейнджърс | - | - | - | 3 - 0 | |||
| 8 | Клайд | 3 - 1 | 0 - 0 | 3 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 9 | Единбург Сити | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 3 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 10 | Каудънбийт | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Берик Рейнджърс | Стенхаусмюър | |
| Позиция | 7 | 3 |
| Точки | 21 | 29 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 5 |
| Точки | 13 | 13 |
Форма в шампионата
| Берик Рейнджърс | Стенхаусмюър | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
3 7 |
8
5 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
1 2 |
3
4 1 |
Голове в шампионата
| Берик Рейнджърс | Стенхаусмюър | |
|
Вкарани
Получени |
14
26 |
29
20 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
10
10 |
11
10 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.33 | 3.75 | 1.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.25 | 1.19 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 1.36 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.04 | 1.75 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.39 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.12.2017 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
