Норвегия - Купа на Норвегия (2025)
15:00
Берум
Гроруд
с резултат 4 - 6 в продълженията
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.10 | 3.90 | 1.83 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.22 | 1.33 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 1.36 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.00 | 1.17 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.40 | 1.53 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.57 | 2.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.38 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.04.2025 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Санвика, а гостите от Гроруд. Разстоянието между двата града е 21.9 км. Мачът ще се играе на стадион Санвика, който има капацитет от 600 места. Снимки от Google карта стадион Санвика. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Отговорна Игра
Берум - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.01.2025 | Приятелски срещи | Берум | 0 - 2 | Йорн-Хутен | 2.89 | 3.61 | 2.04 |
| 24.04.2024 | Купа на Норвегия | Берум | 0 - 5 | Стабек | 9.16 | 7.27 | 1.16 |
| 11.04.2024 | Купа на Норвегия | Улерн | 0 - 2 | Берум | 3.92 | 3.86 | 1.69 |
| 03.02.2024 | Норвегия | Аскер | 3 - 0 | Берум | - | - | - |
| 27.01.2024 | Норвегия | Берум | 2 - 0 | Улерн | - | - | - |
| 11.11.2023 | Д2 Група 2 | Берум | 0 - 1 | Стрьомен | 1.59 | 4.27 | 4.15 |
| 04.11.2023 | Д2 Група 2 | Йовик-Лин | 4 - 2 | Берум | 1.97 | 3.92 | 2.89 |
| 28.10.2023 | Д2 Група 2 | Берум | 0 - 3 | Стьордалс Блинк | 2.05 | 3.73 | 2.84 |
| 21.10.2023 | Д2 Група 2 | Тромсдален | 0 - 0 | Берум | 1.40 | 4.80 | 5.68 |
| 09.10.2023 | Д2 Група 2 | Берум | 4 - 0 | Стрьомгодсет 2 | 1.38 | 4.60 | 6.22 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 4 загуби в последните 6 домакинства.
Гроруд - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.04.2025 | Д2 Група 2 | Ейдсволд ТФ | 1 - 2 | Гроруд | 2.03 | 3.65 | 2.85 |
| 30.03.2025 | Д2 Група 2 | Гроруд | 0 - 3 | Тромсдален | 2.18 | 3.44 | 2.73 |
| 22.03.2025 | Приятелски срещи | Стрьомен | 1 - 1 | Гроруд | 1.88 | 3.70 | 3.21 |
| 15.03.2025 | Приятелски срещи | Хьонефос | 3 - 3 | Гроруд | - | - | - |
| 01.03.2025 | Приятелски срещи | Рауфос | 1 - 2 | Гроруд | - | - | - |
| 22.02.2025 | Приятелски срещи | Киелсос | 1 - 2 | Гроруд | - | - | - |
| 15.02.2025 | Приятелски срещи | Уленсакер Киса | 0 - 0 | Гроруд | 2.70 | 3.44 | 2.20 |
| 01.02.2025 | Приятелски срещи | Гроруд | 1 - 2 | Лин Осло | 4.39 | 4.27 | 1.54 |
| 26.10.2024 | Д2 Група 2 | Фолу | 2 - 2 | Гроруд | 3.37 | 4.26 | 1.71 |
| 19.10.2024 | Д2 Група 2 | Гроруд | 3 - 1 | Волеренга Осло 2 | 1.02 | 11.47 | 22.73 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 4 равенства в последните 7 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.10.2019 | Д2 Група 2 | Берум | 1 - 1 | Гроруд | 3.70 | 3.94 | 1.71 |
| 05.05.2019 | Д2 Група 2 | Гроруд | 2 - 1 | Берум | 1.57 | 4.01 | 4.41 |
| 22.09.2018 | Д2 Група 1 | Берум | 3 - 2 | Гроруд | 2.14 | 3.65 | 2.72 |
| 03.06.2018 | Д2 Група 1 | Гроруд | 1 - 2 | Берум | 2.02 | 3.61 | 3.01 |
| 16.09.2017 | Д2 Група 1 | Гроруд | 0 - 3 | Берум | 1.78 | 3.95 | 3.36 |
| 03.06.2017 | Д2 Група 1 | Берум | 4 - 0 | Гроруд | 2.60 | 3.76 | 2.17 |
В последните 6 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Берум имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Берум класиране
Гроруд класиране във Втора Дивизия - Група 2
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Стрьомен | 2 | +4 | 6 |
| 2 | Тромсдален | 2 | +3 | 4 |
| 3 | Фолу | 2 | +1 | 4 |
| 4 | Левангер | 2 | +2 | 3 |
| 5 | Хьонефос | 2 | +2 | 3 |
| 6 | Ейдсволд ТФ | 2 | 0 | 3 |
| 7 | Киелсос | 2 | 0 | 3 |
| 7 | Уленсакер Киса | 2 | 0 | 3 |
| 9 | Рана | 2 | -1 | 3 |
| 10 | Гроруд | 2 | -2 | 3 |
| 10 | Стьордалс Блинк | 2 | -2 | 3 |
| 12 | Аскер | 2 | 0 | 2 |
| 13 | Стриндхайм | 2 | -2 | 0 |
| 14 | Алта | 2 | -5 | 0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.10 | 3.90 | 1.83 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.22 | 1.33 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 1.36 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.00 | 1.17 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.40 | 1.53 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.57 | 2.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.38 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.04.2025 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра