Норвегия - Купа на Норвегия (2017)
четвъртък, 27 април, 2017
19:00
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.20 |
6.50 |
9.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.07 |
1.11 |
4.33 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.08 |
8.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
4.50 |
1.18 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
27.04.2017 16:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Санвика, а гостите от Опсал.
Разстоянието между двата града е 18.6 км.
Мачът ще се играе на стадион
Санвика,
който има капацитет от
600 места.
Снимки от Google карта
стадион Санвика.
Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Берум - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 22.04.2017 |
Д2 Група 1 |
Берум |
1 - 1 |
Алта |
1.82 |
3.88 |
3.33 |
| 17.04.2017 |
Д2 Група 1 |
КФУМ Осло |
1 - 1 |
Берум |
1.59 |
4.39 |
4.11 |
| 28.01.2017 |
Приятелски срещи |
Берум |
1 - 2 |
Стабек |
4.50 |
4.50 |
1.50 |
| 22.10.2016 |
Д2 Група 4 |
Берум |
4 - 3 |
Флекерьой |
1.17 |
6.82 |
8.81 |
| 15.10.2016 |
Д2 Група 4 |
Аскер |
1 - 2 |
Берум |
2.14 |
4.06 |
2.48 |
| 08.10.2016 |
Д2 Група 4 |
Мос |
3 - 3 |
Берум |
2.21 |
4.10 |
2.40 |
| 01.10.2016 |
Д2 Група 4 |
Берум |
3 - 1 |
Порс Футбол |
1.13 |
6.50 |
12.00 |
| 24.09.2016 |
Д2 Група 4 |
Фрам Ларвик |
2 - 3 |
Берум |
1.99 |
3.94 |
2.77 |
| 17.09.2016 |
Д2 Група 4 |
Берум |
3 - 0 |
Виндбярт |
2.00 |
4.13 |
2.69 |
| 11.09.2016 |
Д2 Група 4 |
Стрьомгодсет 2 |
2 - 3 |
Берум |
- |
- |
- |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Опсал - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 22.10.2016 |
Д2 Група 1 |
Опсал |
2 - 3 |
Финснес |
4.16 |
4.43 |
1.55 |
| 15.10.2016 |
Д2 Група 1 |
Фолу |
2 - 1 |
Опсал |
1.45 |
4.85 |
4.51 |
| 07.10.2016 |
Д2 Група 1 |
Стабек 2 |
5 - 2 |
Опсал |
4.18 |
4.29 |
1.55 |
| 01.10.2016 |
Д2 Група 1 |
Опсал |
1 - 4 |
Гроруд |
2.88 |
4.00 |
1.92 |
| 25.09.2016 |
Д2 Група 1 |
Алта |
3 - 1 |
Опсал |
1.41 |
4.61 |
5.53 |
| 18.09.2016 |
Д2 Група 1 |
Опсал |
0 - 2 |
Сеня |
1.71 |
4.20 |
3.53 |
| 11.09.2016 |
Д2 Група 1 |
Тромсдален |
6 - 1 |
Опсал |
1.19 |
6.62 |
8.26 |
| 29.08.2016 |
Д2 Група 1 |
Опсал |
2 - 0 |
Тромсьо 2 |
- |
- |
- |
| 20.08.2016 |
Д2 Група 1 |
Му ИЛ |
3 - 1 |
Опсал |
4.64 |
4.67 |
1.48 |
| 13.08.2016 |
Д2 Група 1 |
Опсал |
0 - 3 |
Хаща |
1.74 |
3.89 |
3.57 |
Общо 1 победа и 9 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 5 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.20 |
6.50 |
9.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.07 |
1.11 |
4.33 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.08 |
8.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
4.50 |
1.18 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
27.04.2017 16:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите