Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 (2017 - 2018)
17:00
Билбао Атлетик
Исара
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 4.00 | 5.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.22 | 2.37 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 3.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.03.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Билбао, а гостите от Естела. Разстоянието между двата града е 98.0 км. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Билбао Атлетик - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.03.2018 | Примера РФЕФ 2 | Пеня Спорт | 1 - 1 | Билбао Атлетик | 3.78 | 3.08 | 1.91 |
| 24.02.2018 | Примера РФЕФ 2 | Билбао Атлетик | 3 - 0 | Расинг Сантандер | 2.25 | 3.08 | 2.89 |
| 18.02.2018 | Примера РФЕФ 2 | Спортинг Хихон Б | 0 - 0 | Билбао Атлетик | 1.90 | 3.17 | 3.72 |
| 10.02.2018 | Примера РФЕФ 2 | Билбао Атлетик | 2 - 1 | Мирандес | 2.32 | 2.98 | 2.96 |
| 03.02.2018 | Примера РФЕФ 2 | Герника Клуб | 3 - 0 | Билбао Атлетик | 2.28 | 2.97 | 2.99 |
| 27.01.2018 | Примера РФЕФ 2 | Билбао Атлетик | 1 - 0 | Аренас Клуб де Гечо | 1.73 | 3.26 | 4.45 |
| 20.01.2018 | Примера РФЕФ 2 | Реал Унион | 1 - 0 | Билбао Атлетик | 2.60 | 2.97 | 2.61 |
| 13.01.2018 | Примера РФЕФ 2 | Билбао Атлетик | 2 - 0 | Реал Сосиедад Б | 2.03 | 3.04 | 3.49 |
| 07.01.2018 | Примера РФЕФ 2 | УД Логронес | 3 - 1 | Билбао Атлетик | 1.90 | 3.15 | 3.79 |
| 17.12.2017 | Примера РФЕФ 2 | Туделано | 0 - 1 | Билбао Атлетик | 2.47 | 2.74 | 2.97 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи в последните 4 домакинства.
Исара - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.03.2018 | Примера РФЕФ 2 | Исара | 0 - 0 | Лейоа | 2.30 | 3.04 | 2.87 |
| 25.02.2018 | Примера РФЕФ 2 | Исара | 0 - 1 | Пеня Спорт | 1.65 | 3.42 | 4.62 |
| 18.02.2018 | Примера РФЕФ 2 | Расинг Сантандер | 1 - 0 | Исара | 1.48 | 3.77 | 6.03 |
| 11.02.2018 | Примера РФЕФ 2 | Исара | 1 - 0 | Спортинг Хихон Б | 2.78 | 3.02 | 2.41 |
| 04.02.2018 | Примера РФЕФ 2 | Мирандес | 4 - 3 | Исара | 1.39 | 4.03 | 6.95 |
| 28.01.2018 | Примера РФЕФ 2 | Исара | 0 - 1 | Герника Клуб | 2.51 | 3.08 | 2.58 |
| 20.01.2018 | Примера РФЕФ 2 | Аренас Клуб де Гечо | 1 - 1 | Исара | 1.94 | 3.14 | 3.62 |
| 14.01.2018 | Примера РФЕФ 2 | Исара | 2 - 0 | Реал Унион | 2.24 | 2.92 | 3.15 |
| 06.01.2018 | Примера РФЕФ 2 | Реал Сосиедад Б | 2 - 0 | Исара | 1.54 | 3.62 | 5.53 |
| 17.12.2017 | Примера РФЕФ 2 | УД Логронес | 5 - 2 | Исара | 1.55 | 3.44 | 5.83 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.2017 | Примера РФЕФ 2 | Исара | 2 - 2 | Билбао Атлетик | 3.95 | 3.07 | 1.89 |
| 20.04.2013 | Примера РФЕФ 2 | Билбао Атлетик | 5 - 0 | Исара | 1.34 | 3.95 | 8.75 |
| 02.12.2012 | Примера РФЕФ 2 | Исара | 0 - 0 | Билбао Атлетик | - | - | - |
В последните 3 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Билбао Атлетик имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Примера Дивисион РФЕФ Група 2 класиране към 10.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Спортинг Хихон Б | 28 | +23 | 57 |
| 2 | Мирандес | 28 | +13 | 53 |
| 3 | Расинг Сантандер | 28 | +10 | 51 |
| 4 | Реал Сосиедад Б | 28 | +10 | 49 |
| 5 | УД Логронес | 28 | +15 | 47 |
| 6 | Герника Клуб | 28 | +10 | 47 |
| 7 | Билбао Атлетик | 28 | +15 | 46 |
| 8 | Туделано | 28 | +9 | 43 |
| 9 | Лейоа | 28 | +11 | 42 |
| 10 | Баракалдо | 28 | +7 | 42 |
| 11 | Бургос | 28 | +4 | 41 |
| 12 | Реал Унион | 28 | -12 | 36 |
| 13 | Аморебиета | 28 | +3 | 33 |
| 14 | Аренас Клуб де Гечо | 28 | +1 | 33 |
| 15 | Исара | 28 | -16 | 29 |
| 16 | Витория-Гастейс | 28 | -11 | 25 |
| 17 | Леалтад | 28 | -18 | 22 |
| 18 | Пеня Спорт | 28 | -27 | 21 |
| 19 | Осасуна Б | 28 | -20 | 20 |
| 20 | Каудал Депортиво | 28 | -27 | 15 |
Хронология в първенството
| Билбао Атлетик | |
| Исара | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Билбао Атлетик | Билбао Атлетик | Исара | Исара | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Спортинг Хихон Б | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 2 | Мирандес | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 4 - 3 | 4 - 3 | |
| 3 | Расинг Сантандер | 3 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 4 | Реал Сосиедад Б | 2 - 0 | 0 - 3 | 2 - 0 | 0 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 5 | УД Логронес | 1 - 2 | 3 - 1 | 1 - 2 | 5 - 2 | 5 - 2 | ||
| 6 | Герника Клуб | 0 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 7 | Билбао Атлетик | - | - | - | 2 - 2 | |||
| 8 | Туделано | 0 - 1 | 1 - 2 | |||||
| 9 | Лейоа | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 10 | Баракалдо | 1 - 1 | 1 - 0 | |||||
| 11 | Бургос | 1 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 12 | Реал Унион | 4 - 0 | 1 - 0 | 4 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 13 | Аморебиета | 1 - 1 | 1 - 1 | 5 - 0 | 5 - 0 | |||
| 14 | Аренас Клуб де Гечо | 1 - 0 | 2 - 2 | 1 - 0 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 15 | Исара | 2 - 2 | - | - | - | |||
| 16 | Витория-Гастейс | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 17 | Леалтад | 0 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 18 | Пеня Спорт | 4 - 1 | 1 - 1 | 4 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 19 | Осасуна Б | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 20 | Каудал Депортиво | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
Класиране в шампионата
| Билбао Атлетик | Исара | |
| Позиция | 7 | 15 |
| Точки | 46 | 29 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 13 |
| Точки | 30 | 12 |
Форма в шампионата
| Билбао Атлетик | Исара | |
|
Победи
Равни Загуби |
12
10 6 |
7
8 13 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
3 1 |
3
3 8 |
Голове в шампионата
| Билбао Атлетик | Исара | |
|
Вкарани
Получени |
38
23 |
25
41 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
24
6 |
13
27 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 4.00 | 5.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.22 | 2.37 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 3.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.03.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
